Forum O-ocenialnia Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
Muzyczna wyrocznia poraz kolejny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum O-ocenialnia Strona Główna » Zabawy Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Muzyczna wyrocznia poraz kolejny
Autor Wiadomość
kermit.



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 2927
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Widzę fazę na Piratów ; D

_________________
Problemem każdej egzystencji jest irytacja życiem...
Pon Cze 07, 2010 20:33 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama







Pon Cze 07, 2010 20:33
Justify



Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 131
Skąd: z Opola :)

Post Odpowiedz z cytatem
I dobrze widzisz xD To jest faza trwająca wiecznie, podobnie jak faza na Orlando Blooma, Jessy'ego Spencera (ten jego seksowny nadgarstek, jak gra na skrzypcach... *.*), faza na słodkie loczki Nicka Jonasa, faza na mangę, faza na Draco Malfoy'a, faza na... No, wiele mam jeszcze faz. Hm, nie jestem do końca pewna, czy to normalne XDD

_________________
"I dreamed a dream in time gone by
When hope was high
And life worth living
I dreamed that love would never die..."
Wto Cze 08, 2010 20:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gosiak



Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 1995
Skąd: Ruda Śląska/Mikołów

Post Odpowiedz z cytatem
Faza na Piratów? Na Malfoya? Ej, ej, te dwie są moje! A zamiast Blooma mam Sparrowa <3

_________________
"Chciałabym mieć wszystko w dupie. Ale ta, nawet pomimo tego, że jest całkiem słusznych rozmiarów, nie chce tego wszystkiego pomieścić..."
Wto Cze 08, 2010 20:20 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Justify



Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 131
Skąd: z Opola :)

Post Odpowiedz z cytatem
No wybacz, rozmawiasz z dziewczyną, która przeczytała chyba wszystkie onetowskie fun ficki o Draco Malfoy'u- i nie tylko onetowskie xD
Zapomniałam jeszcze dodać o fazie na Damona Salvatore z The Vampire Diaries. A najlepsze jest to, że świat zaczął się interesować tym serialem dopiero teraz, a ja oglądam to prawie od początku i mam wszystkie odcinki, mwahahaha Razz
I zmieniam sobie właśnie avatar na taki, na którym jestem osobiście, szpanuję... o.O

_________________
"I dreamed a dream in time gone by
When hope was high
And life worth living
I dreamed that love would never die..."
Wto Cze 08, 2010 20:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gosiak



Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 1995
Skąd: Ruda Śląska/Mikołów

Post Odpowiedz z cytatem
Ja czytałam FF-y, ale od czasu Wielkiego Kochanego BGS przestałam, bo mi wszystkie inne psują obraz Malfoya xd

_________________
"Chciałabym mieć wszystko w dupie. Ale ta, nawet pomimo tego, że jest całkiem słusznych rozmiarów, nie chce tego wszystkiego pomieścić..."
Wto Cze 08, 2010 20:33 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Justify



Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 131
Skąd: z Opola :)

Post Odpowiedz z cytatem
Lol xD A czytałaś może "Draco Malfoy- Zadziwiająco Skoczny... Szczur?"
A do tego wielbię opowiadania o tematyce "Hermiona Granger i Severus Snape", ale większość polskich to beznadzieja, więc czytam zagraniczne. "Cloak Of Courage", mówi Ci to coś? Wink

_________________
"I dreamed a dream in time gone by
When hope was high
And life worth living
I dreamed that love would never die..."
Wto Cze 08, 2010 20:37 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gosiak



Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 1995
Skąd: Ruda Śląska/Mikołów

Post Odpowiedz z cytatem
Z DHL-i najbardziej lubię ice-and-fire oraz forgiveness.blog.onet.pl
Za Hermioną już nie przepadam, więc w tego typu opowiadaniach nie gustuję już ;p
Z tych które wymieniłas nie znam żadnego :<

_________________
"Chciałabym mieć wszystko w dupie. Ale ta, nawet pomimo tego, że jest całkiem słusznych rozmiarów, nie chce tego wszystkiego pomieścić..."
Wto Cze 08, 2010 20:40 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Justify



Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 131
Skąd: z Opola :)

Post Odpowiedz z cytatem
Ooo, dziewczyno! Żałuj i to gorzko. Tak, ice-and-fire to świetne opowiadanie <333 I to zdjęcie po lewej, gdzie Draco ma gołą klatę... Tak, warto zaglądać na tego bloga xD
Dam Ci linki do tych opowiadań, GORĄCO polecam. Ostatnio czytałam po raz któryś Szczura i po raz któryś przepona mnie bolała. Serio, to opowiadanie jest przeboskie, pełne ironii i generalnie takie... EKSTRA! Very Happy
http://www.forum.mirriel.net/viewtopic.php?t=1542 - Draco Malfoy- Zadziwiająco Skoczny... Szczur?!
www.cloak-of-courage.blog.onet.pl - HG & SS. Na początku trochę przynudzające, ale później... zakochałam się w tym opowiadaniu, a pod koniec ryczałam jak bóbr ;P
Jeszcze możesz przeczytać "Czas nie leczy wszystkich ran", ale przyznam się, że nigdy tego nie skończyłam- jakoś mi się znudziło czytanie. Ale kumpela przeczytała i mówiła, że świetne. http://time-doesnt-heal-all-wounds.blog.onet.pl/

_________________
"I dreamed a dream in time gone by
When hope was high
And life worth living
I dreamed that love would never die..."
Wto Cze 08, 2010 20:47 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gosiak



Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 1995
Skąd: Ruda Śląska/Mikołów

Post Odpowiedz z cytatem
W wolnej chwili na pewno zajrzę. Osobiście jestem w trakcie czytania evanspotter.blog.onet.pl i przyznaję że tez jest całkiem spoko Smile
IAF jest tak zajebiste głównie przez to zdjęcie Malfoya hahaha xd
To Ty na zdjęciu? Przypominasz mi moją sąsiadkę O.o

_________________
"Chciałabym mieć wszystko w dupie. Ale ta, nawet pomimo tego, że jest całkiem słusznych rozmiarów, nie chce tego wszystkiego pomieścić..."
Wto Cze 08, 2010 20:50 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Justify



Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 131
Skąd: z Opola :)

Post Odpowiedz z cytatem
Hahaha, tak, to ja. Lol, jak fajnie xD
A ja kiedyś czytałam opowiadania z Potterem w roli głównej, ale szybko mi się to znudziło. Teraz nie jestem w stanie nawet sobie przypomnieć adresów.. Kurczę, wiem że było w adresie coś z przyjaciółmi, w innym coś z Ginny... No nie, teraz się irytuję, że nie pamiętam! xD

_________________
"I dreamed a dream in time gone by
When hope was high
And life worth living
I dreamed that love would never die..."
Wto Cze 08, 2010 20:55 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gosiak



Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 1995
Skąd: Ruda Śląska/Mikołów

Post Odpowiedz z cytatem
Ale jesteś z Opola, tak?
Ja tez czasem gustuję w FFTH xd

_________________
"Chciałabym mieć wszystko w dupie. Ale ta, nawet pomimo tego, że jest całkiem słusznych rozmiarów, nie chce tego wszystkiego pomieścić..."
Wto Cze 08, 2010 20:57 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Justify



Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 131
Skąd: z Opola :)

Post Odpowiedz z cytatem
Tak, z Opola. A Ty z Mikołowa? Razz I właśnie, na Twoim avatarze jesteś Ty, czy nie?
Niieeee, ja TH nie lubię. To znaczy, może nie że nie lubię czy coś. Mam do nich stosunek olewatorski, są mi obojętni po prostu Razz Za to ja lubię funficki z JB, ale nie te "roOsHoFFe", tylko te poważne. Na przykład kiedyś czytałam takie BOSKIE opowiadanie "Rayon De Soleil", ale autorka usunęła maila i bloga, więc już tego nie ma i jestem zła że nie ma, bo ostatnio chciałam przeczytać. W każdym bądź razie, na samym końcu bohaterka prawie umiera na serce, ale Nick Jonas, główny bohater jedzie do domu, bierze pistolet, dzwoni do brata i mówi że ją kocha, że robi to dla niej i prosi, żeby wezwali karetkę do ich domu, po czym czeka chwilę i strzela sobie w łeb kulkę. Serce wędruje do dziewczyny, która dzięki poświęceniu chłopaka żyje i generalnie ryczałam przez ostatnie trzy rozdziały i kurczę, teraz to tak banalnie wygląda, ale to opowiadanie było takie piękne, że pogrom. Ona była z domu dziecka, uciekła i znalazła biologiczną matkę, okazało się że ma problemy z sercem, poznała Nicka, krążyli wokół siebie przez większość opowiadania i jak się w końcu zeszli, to się stało to, no i koniec opowiadania. No a w epilogu było takie coś, że ona wróciła już ze szpitala, bla bla bla, przegląda zdjęcia Nicka i ryczy (razem ze mną), po czym wychodzi na balkon, a tam stoi znajomy, który chce się z nią koniecznie umówić, jest rozmowa, ona ciągle wspomina Nicka, a przez cały epilog leci "She Will Be Loved" Maroon 5 i o jeny, jak ja kocham tą piosenkę i już mam łzy w oczach jak sobie przypomnę to opowiadanie i ludzie, jaką ja jestem gadułą! xDDD

_________________
"I dreamed a dream in time gone by
When hope was high
And life worth living
I dreamed that love would never die..."
Wto Cze 08, 2010 21:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gosiak



Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 1995
Skąd: Ruda Śląska/Mikołów

Post Odpowiedz z cytatem
Szkoda, bo wreszcie miałabym kogoś na tej mojej wsi :<
Na avatarze to ja Smile
Ja TH nie słuchałam tylko o nich czytałam, a potem muzyka zaraziły mnie Andź i Kermit aczkolwiek nie powiem że jestem ich jakąś wielką fanką. Za FFJB nie przepadam jakoś. Ale te, ktore streściłaś chwyta za serce!

_________________
"Chciałabym mieć wszystko w dupie. Ale ta, nawet pomimo tego, że jest całkiem słusznych rozmiarów, nie chce tego wszystkiego pomieścić..."
Wto Cze 08, 2010 21:08 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Justify



Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 131
Skąd: z Opola :)

Post Odpowiedz z cytatem
No, nawet nie wiesz, jak. Ryczałam długo, oj, długo. I jak teraz słucham "She Will Be Loved", to też mi się chce ryczeć XD
A teraz czytam BOSKĄ magnę, "Death Note". Jest po prostu najzarąbistszą mangą, jaką kiedykolwiek czytałam. Fullmetal Alchemist też jest fajny, ale nie taki wciągający, jak to. Jestem w tomie piątym i czytam z wywalonym jęzorem xD

_________________
"I dreamed a dream in time gone by
When hope was high
And life worth living
I dreamed that love would never die..."
Wto Cze 08, 2010 21:13 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gosiak



Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 1995
Skąd: Ruda Śląska/Mikołów

Post Odpowiedz z cytatem
Manga to raczej nie moje klimaty Razz
Ja rycze nawet bez okazji, więc wiesz... xd

_________________
"Chciałabym mieć wszystko w dupie. Ale ta, nawet pomimo tego, że jest całkiem słusznych rozmiarów, nie chce tego wszystkiego pomieścić..."
Wto Cze 08, 2010 21:16 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama







Wto Cze 08, 2010 21:16
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum O-ocenialnia Strona Główna » Zabawy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

O-ocenialnia  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online