Forum O-ocenialnia Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
Muzyczna wyrocznia poraz kolejny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
 
Odpowiedz do tematu    Forum O-ocenialnia Strona Główna » Zabawy Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Muzyczna wyrocznia poraz kolejny
Autor Wiadomość
Gosiak



Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 1995
Skąd: Ruda Śląska/Mikołów

Post Odpowiedz z cytatem
Justify, przerażasz mnie O.o
Normalnie jakbym o sobie czytała. Dzikie fazy to tez moja specjalność! A ścinanie włosów przez (prawie) miłości? Tell me about it xf

_________________
"Chciałabym mieć wszystko w dupie. Ale ta, nawet pomimo tego, że jest całkiem słusznych rozmiarów, nie chce tego wszystkiego pomieścić..."
Sro Cze 09, 2010 19:03 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama







Sro Cze 09, 2010 19:03
Justify



Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 131
Skąd: z Opola :)

Post Odpowiedz z cytatem
Mmmm, przerażanie jest fajne Razz
Tak czy siak, jestem niebotycznie wściekła na pana Kamila i jutro chyba do niego podejdę i mu wygarnę, co myślę o jego radykalnych zmianach xD I oczywiście nie omieszkam użyć słów "Za te włosy to bym zrobiła wszystko, a ty je, CHAMIE ZASRANY NIEMYTY, ŚCIĄŁEŚ!"
No dobra, nie powiem tak. Ani nie podejdę. Ale poślę mu najbardziej mordercze spojrzenie, na jakie mnie stać. A stać mnie na wiele :] Odrzucę wkurwiona włosy, przeszyję go spojrzeniem szalonego mordercy i przejdę obok szybkim krokiem, nie zaszczycając go uśmiechem numer pięć, jak to zwykle robię. A w nocy zakradnę się do niego i zadźgam łyżeczką, o tak... Kamilu, tamta noc była ostatnią, podczas której spałeś spokojnie!

_________________
"I dreamed a dream in time gone by
When hope was high
And life worth living
I dreamed that love would never die..."
Sro Cze 09, 2010 19:08 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gosiak



Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 1995
Skąd: Ruda Śląska/Mikołów

Post Odpowiedz z cytatem
On sie Kamil nazywa? O.o Na pewno mieszkasz w Opolu? xd

_________________
"Chciałabym mieć wszystko w dupie. Ale ta, nawet pomimo tego, że jest całkiem słusznych rozmiarów, nie chce tego wszystkiego pomieścić..."
Sro Cze 09, 2010 19:11 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Justify



Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 131
Skąd: z Opola :)

Post Odpowiedz z cytatem
Hahaha, na pewno Very Happy A co?

_________________
"I dreamed a dream in time gone by
When hope was high
And life worth living
I dreamed that love would never die..."
Sro Cze 09, 2010 19:47 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gosiak



Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 1995
Skąd: Ruda Śląska/Mikołów

Post Odpowiedz z cytatem
Bo jestem coraz bardziej przerażona tymi podobieństwami xd

_________________
"Chciałabym mieć wszystko w dupie. Ale ta, nawet pomimo tego, że jest całkiem słusznych rozmiarów, nie chce tego wszystkiego pomieścić..."
Sro Cze 09, 2010 19:58 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kermit.



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 2927
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Dlaczego masz radochę? xD A tymi włosami się nie przejmuj, bo one odrosną xD Chociaż szkoda mi tych żelek, które teraz są w Twojej gumisiowej krwi ; D

Kamil? o_O Na serio to się robi dziwne, zważywszy na to, że Ostry to też kamil xd

_________________
Problemem każdej egzystencji jest irytacja życiem...
Czw Cze 10, 2010 20:24 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gosiak



Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 1995
Skąd: Ruda Śląska/Mikołów

Post Odpowiedz z cytatem
Ale Ostry włosy ściął bardzo dawno temu, więc przynajmniej ten fakt jest inny. Ale i tak dziwnie

_________________
"Chciałabym mieć wszystko w dupie. Ale ta, nawet pomimo tego, że jest całkiem słusznych rozmiarów, nie chce tego wszystkiego pomieścić..."
Czw Cze 10, 2010 20:26 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kermit.



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 2927
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
No i to bardzo xd

_________________
Problemem każdej egzystencji jest irytacja życiem...
Czw Cze 10, 2010 20:36 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Justify



Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 131
Skąd: z Opola :)

Post Odpowiedz z cytatem
No, ale.. co z tego że odrosną, jak tamte były MOJE?! To był niezaprzeczalnie moje włosy, moja grzywka, moje ukochane brązowe kudły! A on je po chamsku ściął ;P
I posłałam mu dziś mordercze spojrzenie! Trochę się zdziwił, bo zwykle się uśmiecham xD

_________________
"I dreamed a dream in time gone by
When hope was high
And life worth living
I dreamed that love would never die..."
Pią Cze 11, 2010 14:52 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anonimowa94



Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 667
Skąd: Poznań

Post Odpowiedz z cytatem
Dobra, ja chcę jeszcze raz xD

Do jakiej piosenki (nie) zamierasz tańczyć na Twoim ślubie? Unchained melody (hmm, piękne, aczkolwiek nieco smutne. Za smutne na weselicho ;D)
Jakie tosty lubisz najbardziej? Travis - Sing (rozśpiewane! xD)
Pewna wyjątkowa osoba podchodzi do Ciebie i mówi... Madonna- Frozen
A ty w odpowiedzi mówisz... Christina Aguilera- Hurt (to by było b. prawdopodobne)
Jak zarobisz tonę pieniędzy? Hogwart's March (Łiiiiiiii! Będę dyrektorem Hogwartu! Albo coś takiego! Łiiiiiiiiiiii)
Co powinieneś robić teraz, zamiast robić ten quiz? Placebo- Protcge moi
Jak dużo drewna mógłby połamać świstak, gdyby mógł łamać drewno? Myslovitz- My
Dla jakiej rzeczy zrobiłbyś wszystko? Bryan Adams- Have you ever really loves a woman ( *____* ta piosenka jest świetna)
Widziałeś mojego psa? Amy Winehouse - Rehab (tak, potrzebuje rehabilitacji xD)
Jesteś martwy. Co teraz masz zamiar zrobić? Daniel Powter- Bad Day
Zostałeś wskrzeszony! Co zrobisz z nowo pozyskanym czasem? The Last Goodnight - Pictures of you (no nie... mam zamiar wspominać? Ehsz...)
Co powiesz do pierwszej osoby, która do Ciebie zagada? The Kooks- See the world (`Do you want to see the world, do you want?` Jea!)
Cóż za `święto` dziś mamy? Dana Glover- It is you (I have loved)
O czym zapominasz? Avril Lavigne- All you will never know (hahaha, dlatego z `all you will never know` nic nie wychodzi, bo się wygadałam pewnie)
Ktoś podąża za Tobą w drodze do domu. Co/kto to jest? The Kooks - Sofa Siong (lovely)
Co może się zdarzyć gdy zaszalejesz? Bryan Adams- Everything I do (awww ;3)
Żółwie Ninja atakują! Co robisz? Fort Minror- Remember the name (no tak, jak zapomnę jak się nazywam, może być źle ;D)
Piraci atakują! Co robisz? Moloko- Sing it back (bring it back, sing it back, bring it back, sing it back to me!)
Zombie atakują! Co robisz? Timbaland - Bounce
Quiz się skończył... Jak się czujesz? Fort Minror - Where'd you go? (jestem z tego powodu bardzo smutna. Już się skończył? Sad )

_________________
"Możesz zdobyć świat, lecz to będzie tylko świat, tylko świat. Nie barwy, które kolorowy niesie wiatr"
Pon Cze 14, 2010 20:20 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kermit.



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 2927
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Justify była groźna x_O

_________________
Problemem każdej egzystencji jest irytacja życiem...
Wto Cze 15, 2010 00:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Justify



Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 131
Skąd: z Opola :)

Post Odpowiedz z cytatem
Yep, zdziwił się chłopak, oj zdziwił xD
Z resztą często się śmieją że jak jestem taka megawściekła i idę korytarzem to mi z drogi schodzą ;P Przyznaję, potrafię zamiast wrednej stać się chamska, jak ktoś mnie porządnie wyprowadzi z równowagi. Albo jak ktoś nadepnie mi na odcisk, ojoooj ;]

_________________
"I dreamed a dream in time gone by
When hope was high
And life worth living
I dreamed that love would never die..."
Wto Cze 15, 2010 06:20 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kermit.



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 2927
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
A ja zazwyczaj jestem chamska. Nawet bez powodu. Tzn powód jest, ale nie musi to być wina akurat tej osoby, na którą się drę.

_________________
Problemem każdej egzystencji jest irytacja życiem...
Wto Cze 15, 2010 19:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rozalia25



Dołączył: 30 Wrz 2021
Posty: 1472

Post Odpowiedz z cytatem
Równie atrakcyjną opcją jest inwestycja w głośnik Bluetooth, który posiada funkcję usypiania. Przykładem takiego urządzenia jest dostępny na stronie https://manta.com.pl/produkt/glosnik-bluetooth-z-funkcja-usypiania-szumi-go/ Według wielu recenzji od użytkowników, wyróżnia się on doskonałą jakością dźwięku, solidnym wykonaniem oraz korzystnym stosunkiem jakości do ceny.
Pią Sty 26, 2024 09:54 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Reklama







Pią Sty 26, 2024 09:54
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum O-ocenialnia Strona Główna » Zabawy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

O-ocenialnia  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online