Forum O-ocenialnia Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
Nowa oceniająca- Miszi
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum O-ocenialnia Strona Główna » Oceniające Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Nowa oceniająca- Miszi
Autor Wiadomość
Merci
Szefowa


Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 905
Skąd: Wrocław

Post Nowa oceniająca- Miszi Odpowiedz z cytatem
Próbna ocena bloga: Nominate.

Pierwsze wrażenie: 8/10

Nazwa bloga to Nominate szczerze mówiąc to brzmi dosyć ciekawie. W tytule bloga nie ma nic ciekawego. Po co wmawiasz czytelnikowi że jest to jego ulubiony blog skoro on potrafi rozstrzygnąć to sam. To był pierwszy błąd. Nie wolno narzucać komuś czegoś na siłę. Co może się u ciebie rzucać w oczy? Oprócz tej koszmarnej nazwy na belce widzę jeszcze bardzo interesujący szablon w dobrze zbalansowanych kolorach. Po wejściu na bloga widzę pamiętnik a nawet bardzo dużo pamiętnika. I dodatki. Miałabyś więcej punktów gdyby nie ta belka.

Szata graficzna: 9/10

Nagłówek hmm... nie lubię gdy znajduje się na nim gwiazda ale twój jest ok. Kolor fioletowy podkreśla linię a biel rozjaśnia całość. Dopasowane jest nieźle. Rozmiar czcionki dopasowany jest świetnie. Punkt dla ciebie. Zmieniłabym kolor tytułów postów z jasnego fioleciku na coś ostrzejszego. W ramkach widnieje tylko jeden obrazek dzięki temu całość trzyma się kupy.

Posty: 9/15

Masz swobodny styl pisania. Czasami nie mogłam zrozumieć o co ci chodzi ale to może przez mój umysł a nie twoje pisanie. Masz na razie trzy posty i dużą statystykę. To znaczy że spamujesz. Opanuj się dziewczyno to nie takie ważne. Większość to spam lub oddawanie komentarzy. Żałosne.

Pisownia: 4/5

W pisowni większych błędów nie zauważyłam oprócz kilku. Interpunkcja w miarę. Kilka małych błędów stylistycznych. Ale przecież to nie grzech.

Ramki: 5/5

Układ ramek przeciętny. Od razu spodobało mi się to że statystyka jest u samej góry. Jak na początek masz sporo linków. To twoja pierwsza ocenka na maximum.

Informacje o autorze: 4/5

Masz spory opis o sobie. Piszesz ile masz lat jaka jest twoja pasja. Bardzo ładnie.

Bonus: 2/5

Stwierdziłam, że dam ci mały bonusik za to że reklamy innych blogów wklejasz bezinteresownie co rzadko się zdarza.

Podsumowanie:
PUNKTY: 41/55
OCENA: dostateczny (3)
Wto Sie 31, 2010 16:47 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama







Wto Sie 31, 2010 16:47
Merci
Szefowa


Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 905
Skąd: Wrocław

Post Odpowiedz z cytatem
Ocena mi się nie podoba. Jest trochę powtórzeń, błędy interpunkcyjne. Za krótko ocenia najważniejszą część oceny, czyli posty. Jestem na nie.
Wto Sie 31, 2010 16:56 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kermit.



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 2927
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Posty oceniła w dwóch zdaniach, a przecież w regulaminie wyraźnie napisane jest, by ocenić trzy posty xd Poza tym ocena jest uboga w konkrety, co nie daje żadnych wskazówek autorowi.
Podobnie jak Merci, jestem na nie.

_________________
Problemem każdej egzystencji jest irytacja życiem...
Wto Sie 31, 2010 17:48 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anonimowa94



Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 667
Skąd: Poznań

Post Odpowiedz z cytatem
Nazwa bloga to Nominate szczerze mówiąc to brzmi dosyć ciekawie. - tu by się przydał jakiś znak przystankowy, jakiś myślnik czy średnik. W ogóle nie ma tam znaków interpunkcyjnych. Nie wiem, czy pani Miszi w ogóle wie o ich istnieniu... I ona śmie wytykać błędy interpunkcyjne?! Natomiast mój komentarz na temat jej oceny jest dłuższy niż jej wypowiedź po postach [a jeśli nie, to w podobnej długości].
NIE. Zdecydowanie nie.

_________________
"Możesz zdobyć świat, lecz to będzie tylko świat, tylko świat. Nie barwy, które kolorowy niesie wiatr"
Wto Sie 31, 2010 18:21 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kermit.



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 2927
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Dopiero teraz dotarło do mnie, że dziewczyna wytyka jeszcze to, iż ktoś spamuje (nie wiem jak wcześniej to czytałam), a przecież my nie oceniamy komentarzy - to sprawa autora, nie nasza. Ech...

_________________
Problemem każdej egzystencji jest irytacja życiem...
Wto Sie 31, 2010 18:55 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gosiak



Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 1995
Skąd: Ruda Śląska/Mikołów

Post Odpowiedz z cytatem
Ocena taka... przyjemna. Takie określenie ciśnie mi się na usta. Jednak nie jest to do końca pozytywne. Tak krótko i bez konkretów. Poprzednia kandydatka chyba była lepsza

_________________
"Chciałabym mieć wszystko w dupie. Ale ta, nawet pomimo tego, że jest całkiem słusznych rozmiarów, nie chce tego wszystkiego pomieścić..."
Wto Sie 31, 2010 19:24 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Justify



Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 131
Skąd: z Opola :)

Post Odpowiedz z cytatem
Nie, błagam.
Powtórzenia, powtórzenia! Przez to cała wypowiedź wydaje mi się chaotyczna i w połowie mam dosyć xD Myślę, że cała ocena jest trochę za krótka- przykładowo, mnie te kilka zdań by nie zadowoliło, jako autorki bloga.
Musiałaby wziąć większy rozmach przy tej ocenie, nie same suche fakty. Mogłaby coś zaproponować autorowi, by zobrazować mu to, co trzeba poprawić.
I nienawidzę... NIENAWIDZĘ zwrotu "ocenka". Kurwa, jak nienawidzę.

_________________
"I dreamed a dream in time gone by
When hope was high
And life worth living
I dreamed that love would never die..."
Wto Sie 31, 2010 19:50 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wyidealizowanaa



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 1621
Skąd: Oslo

Post Odpowiedz z cytatem
Nie podoba mi się ta panna xd Taka nijaka, o.

_________________
''Hell is empty and all the devils are here. ''
Wto Sie 31, 2010 19:52 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger Nazwa Skype
kermit.



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 2927
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Ona nie jest nijaka. Jest po prostu poniżej krytyki ; .

_________________
Problemem każdej egzystencji jest irytacja życiem...
Wto Sie 31, 2010 20:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wyidealizowanaa



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 1621
Skąd: Oslo

Post Odpowiedz z cytatem
Nijaka i siema xd

_________________
''Hell is empty and all the devils are here. ''
Wto Sie 31, 2010 21:37 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger Nazwa Skype
kermit.



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 2927
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Niech Ci będzie ; d

_________________
Problemem każdej egzystencji jest irytacja życiem...
Wto Sie 31, 2010 21:40 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Eir



Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 820
Skąd: Krosno

Post Odpowiedz z cytatem
Zdecydowanie nie. Nie, nie i jeszcze raz nie. Po pierwsze, o wiele za krótko. Po drugie, cała masa błędów. Po trzecie, taką opinię o postach można by wystawić, w ogóle ich nie czytając. Po czwarte, ja naprawdę rozumiem, że każdy lubi co innego, ale wystawić 9/10 za grafikę na tym blogu? Litości! Po piąte - gdyby napisała tylko o tym, że pod postami jest sporo spamu, mogłoby to przejść. Ale co jej do tego, czy dziewczyna reklamuje swojego bloga w komentarzach u innych? Tym bardziej, że większość autorów blogów spamuje, przynajmniej na początku, bo bez tego - co by nie mówić - jest ciężko. Po szóste, pisze o tym, że spodobało jej się umieszczenie statystyki na górze, jakby to było coś oryginalnego, a nie spotykanego na dziewięciu na dziesięć blogów. Po siódme, bonus za darmowe wklejanie reklam blogów? Wiem, czepiam się, ale czy to jest coś, co może się podobać?

_________________
Suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
Wto Sie 31, 2010 22:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
Merci
Szefowa


Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 905
Skąd: Wrocław

Post Odpowiedz z cytatem
czyli nie przyjmujemy! ;]
Sro Wrz 01, 2010 15:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kermit.



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 2927
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Absolutnie nie. Chyba, że chcemy aby Wredne stały się imitacją ocenialni.

_________________
Problemem każdej egzystencji jest irytacja życiem...
Czw Wrz 02, 2010 15:03 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DwessyDed
Gość





Post ďťżmoncler jackets Odpowiedz z cytatem
moncler online
ďťżYou are already probably not left holding dead inventory that does not only sell - this problem pertaining to many business owners. Money tied up located in stock it is regarded as obsolete can affect your family company?ÂĄÂĽs bottom sections.
,moncler ireland
ďťżThe item definitely is important to actually remember into determine the particular webstore properly. You are going to webstores that may charge the best fortune as shipping fee. No one wants within order to spend more money given one particular choice to positively save.
moncler ireland
ďťżThe foregoing greatly affects each prouesse with your websites and as well , therefore these guys must safeguard the following caused from negative results. Sales will be greatly affected positively or possibly negatively through the reliability about a new hosting website.
http://www.moncleroutletuksale.com
Pon Gru 12, 2011 15:26
Reklama







Pon Gru 12, 2011 15:26
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum O-ocenialnia Strona Główna » Oceniające Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: 
Szybka Odpowiedź
Użytkownik:


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

O-ocenialnia  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online