Forum O-ocenialnia Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
Wybór sklepu z meblami
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum O-ocenialnia Strona Główna » O wszystkim i o niczym Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Wybór sklepu z meblami
Autor Wiadomość
Other91



Dołączył: 21 Sie 2018
Posty: 5

Post Wybór sklepu z meblami Odpowiedz z cytatem
Witam wszystkich! Czy znacie może jakieś dobre internetowe sklepy meblowe? Ja właśnie urządzam jednocześnie dwa mieszkania i nie mam za bardzo czasu jeździć po sklepach stacjonarnych... Czy macie rozeznanie w tej dziedzinie i moglibyście coś sprawdzonego doradzić? Ja się w tym momencie zastanawiam, czy np. oferta http://www.meblelargo.pl/ byłaby dobrym rozwiązaniem. Co na ten temat myslicie? Z tego co popytałem znajomych, to ponoć mają dobrą opinię. Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady w tym obszarze tematycznym Wink Z całą pewnością przydadzą mi się Smile

_________________
Między zabraniem komuś jednej godziny z życia, a odebraniem mu życia, jest tylko różnica skali
Sro Sie 29, 2018 12:01 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Sro Sie 29, 2018 12:01
bartosz33



Dołączył: 16 Paź 2018
Posty: 3

Post Odpowiedz z cytatem
Teraz sklepów z meblami jest bardzo dużo.Sam ostatnio znalazłem osiem takich sklepów.
Wto Paź 16, 2018 14:36 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kolezanka



Dołączył: 30 Cze 2018
Posty: 200

Post Odpowiedz z cytatem
Ja raczej nie korzystam z ofert sklepów meblowych stacjonarnych, tak zwanych "sieciówek", ponieważ wszystko tam wydaje mi się bardzo mało oryginalne. Z kolei bardzo podobają mi się meble sprowadzane z Włoch, które widziałam ostatnio w sklepie internetowym https://www.asmeble.pl/. Są naprawdę piękne, widać też, że są solidne i idealnie wkomponują się w eleganckie wnętrze. A Wam jak się podoba taki elegancki styl w mieszkaniu?
Wto Paź 23, 2018 08:50 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiona2606



Dołączył: 28 Mar 2019
Posty: 14

Post Odpowiedz z cytatem
Może popytaj w tej kwestii wśród znajomych, coś na pewno doradzą.

_________________
zabawki dla dzieci malesmyki.pl
Pią Mar 29, 2019 09:30 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
danielek443



Dołączył: 06 Sty 2019
Posty: 3

Post Odpowiedz z cytatem
Ostatnio bardzo fajne meble kupiłem w sklepie internetowym meble glamour . Z tych mebli jestem po prostu bardzo zadowolony tak samo ja każdy człowiek co tam kupował.
Sob Maj 18, 2019 09:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tadek82



Dołączył: 22 Sie 2019
Posty: 4

Post Odpowiedz z cytatem
A gdzie kupowaliście meble ogrodowe? Jakie wybraliście? Ja się waham pomiędzy rattanowymi a meblami z drewna tekowego, które waszym zdaniem fajniejsze?
Pią Sie 23, 2019 01:08 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
konda



Dołączył: 29 Sie 2019
Posty: 4

Post Odpowiedz z cytatem
Jeżeli szukasz naprawdę dobrego sklepu z meblami to na twoim miejscu wybierałbym tylko sklepy internetowe, w ten sposób będziesz mieć pewność, że trafisz na naprawdę bardzo dobry sklep. Ja ostatnio kupowałem meble tutaj https://mks-meble.pl/ i byłem z nich bardzo zadowolony
Czw Sie 29, 2019 17:42 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JezykowsKi



Dołączył: 16 Wrz 2019
Posty: 4

Post Odpowiedz z cytatem
Ja na cale szczęście nigdy nie miałem problemu z wyborem takiego sklepu. Od jakiegoś czasu mam na oku całkiem ciekawie wyglądający sklep https://mks-meble.pl/lozka-do-sypialni-c-8_56.html. Można tam dorwać bardzo fajne łózka do sypialni, co niestety w moim przypadku będzie konieczne. Moje stare łoże nie nadaję się do spania kompletnie.
Pon Wrz 16, 2019 19:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marysław_P



Dołączył: 24 Wrz 2019
Posty: 61

Post Odpowiedz z cytatem
Ja zwykle meble zamawiam u stolarza, są trwalsze i zawsze pasują w mieszkaniu Very Happy
Sro Paź 09, 2019 12:34 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
51OlgierDzik



Dołączył: 13 Paź 2019
Posty: 4

Post Odpowiedz z cytatem
Ja przeważnie kupuję w sklepach stacjonarnych.
Nie Paź 13, 2019 12:01 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Furious



Dołączył: 17 Gru 2019
Posty: 290

Post Odpowiedz z cytatem
Od siebie polecić mogę jeszcze sklep https://www.meble.pl/meble/stoly/. Jego plusem jest przede wszystkim to, że kupimy w nim meble i akcesoria do dosłownie każdego pomieszczenia domowego, ale też do biura, czy miejsc użyteczności publicznej. Wink
Wto Gru 17, 2019 13:50 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Furious



Dołączył: 17 Gru 2019
Posty: 290

Post Odpowiedz z cytatem
Jest wiele firm, które zajmują się sprzedażą mebli, jednak nie we wszystkich jakość jest taka jakiej byśmy oczekiwali. Osobiście zamawiałem przez internet, zarwóno meble do salonu jak i kuchni. Jednak najszybciej z wszystkich mebli i tak przyszła sofa, która była u mnie już następnego dnia.
Sro Lip 29, 2020 08:55 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olekural8



Dołączył: 29 Lip 2020
Posty: 4

Post Odpowiedz z cytatem
Według mnie sklep nie gra roli, a meble które się w nim znajdują.
Sro Lip 29, 2020 12:46 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xMikolaJx



Dołączył: 31 Lip 2020
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
Generalnie teraz jest bardzo dużo, różnych sklepów z meblami i myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Ja proponuję znaleźć jakiś mniejszy, lokalny sklep.

_________________
Akcesoria motocyklowe, Sakwy motocyklowe, Torby motocyklowe, Risery, Stelaże do sakw, Sakwy skórzane, Sissy bar, Oparcie pasażera, Gmole
Pią Lip 31, 2020 09:50 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oranger



Dołączył: 01 Cze 2020
Posty: 1124

Post Odpowiedz z cytatem
To zależy czy mówimy o meblach do wnętrza czy potrzebne są dobrej jakości meble ogrodowe gdańsk jest mi trochę znany i tutaj znam różne sklepy z tego rodzaju meblami więc mógłbym co nie co doradzić jeśli byście chcieli Very Happy
Sro Sie 18, 2021 14:54 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Sro Sie 18, 2021 14:54
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum O-ocenialnia Strona Główna » O wszystkim i o niczym Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

O-ocenialnia  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online