Forum O-ocenialnia Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
Oszczędności w firmie
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum O-ocenialnia Strona Główna » O wszystkim i o niczym Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Oszczędności w firmie
Autor Wiadomość
makze



Dołączył: 27 Cze 2019
Posty: 13

Post Oszczędności w firmie Odpowiedz z cytatem
Firmy często nie zdają sobie sprawy, że mogą zaoszczędzić bardzo duże pieniądze, na naprawdę małych rzeczach. Weźmy chociażby pod uwagę firmy produkcyjne, które często wyrzucają na śmietnik szczotki. I po co jeżeli można oddać je do regeneracji? Nie tylko zaoszczędzimy (koszt regeneracji szczotki jest mniejszy, niż kupienie nowej) ale i zadbamy o środowisko. Takimi zleceniami zajmuje się firma: http://szczotki-techniczne.net/ A czy wy znacie jakieś sposoby, jak można zaoszczędzić? w firmach Very Happy
Czw Lip 18, 2019 15:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama







Czw Lip 18, 2019 15:06
dummybakeapie



Dołączył: 27 Sie 2019
Posty: 17

Post Review condo Odpowiedz z cytatem
Thanks for all the latest new review of condominium here. Park Colonial Review, Riverfront Residences Review, Margaret Ville Review, Uptown at Farrer Review, 8 Hullet Review, Parc Esta Review, JadeScape Review, Treasure at Tampines Review, Tre Ver Review, The Tre Ver Review, Garden Residences Review, Jovell Review, The Jovell Review, Kent Ridge Hill Review, Kent Ridge Hill Residences Review , Stirling Residences Review, The Tapestry Review, Tapestry Review, Whistler Grand Review, Parc Clematis Review, Affinity at Serangoon Review, Affinity @ Serangoon Review, Florence Residences Review, The Antares Review, Antares Review, Amber Park Review, Van Holland Review, Mont Botanik Residence Review, Mont Botanik Review, One Normanton Park Review, Normanton Park Review, One Normanton Park Review, Normanton Park Review, Riviere Review, Avenue South Residence Review, Sengkang Grand Residences Review, Sengkang Grand Residences Review, Leedon Green Review, Parc Canberra EC, Parc Canberra Review, Royal Green Review, Urban Treasure Review, Midwood Review, The Verdale Review, The Verdale Review, Meyer Mansion Review, Martin Modern Review, One Pearl Bank Review, Piermont Grand EC Review, Piermont Grand Review, Sky Everton Review
Wto Sie 27, 2019 14:02 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
konda



Dołączył: 29 Sie 2019
Posty: 4

Post Odpowiedz z cytatem
warto jest robić oszczędności w firmie na rachunkach
Czw Sie 29, 2019 17:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiola.pik



Dołączył: 29 Mar 2019
Posty: 14

Post Odpowiedz z cytatem
Najlepiej wcześniej poczytać opinie w sieci o tej firmie

_________________
perfumeria internetowa esentire.pl
Pon Wrz 09, 2019 12:01 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DobryJacek



Dołączył: 12 Wrz 2019
Posty: 4

Post Odpowiedz z cytatem
Ja ostatnio wszystkie swoje oszczędności firmowe trzymam na mbank konto firmowe http://wybieramkonto.pl/konto-firmowe/mbiznes-konto-firmowe-mbank. Wcześniej byłem w innym banku, ale jakoś pozmieniali warunki umowy i kompletnie mi się już tam nie podobało. Obecnie wszystko mi odpowiada i jestem bardzo zadowolony Smile
Czw Wrz 12, 2019 20:39 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krystusiek



Dołączył: 14 Wrz 2019
Posty: 4

Post Odpowiedz z cytatem
Myślę, że w firmie nie można oszczędzać.
Sob Wrz 14, 2019 22:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Shigelin



Dołączył: 28 Wrz 2019
Posty: 7

Post Odpowiedz z cytatem
Jest sporo rzeczy na których można zaoszczędzić w firmie poprzez np. outsourcing
Sob Wrz 28, 2019 22:03 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cross94



Dołączył: 29 Wrz 2019
Posty: 4

Post Odpowiedz z cytatem
Nie wiem za bardzo, nie znam się na tym.
Nie Wrz 29, 2019 17:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kolezanka



Dołączył: 30 Cze 2018
Posty: 199

Post Odpowiedz z cytatem
Wiele jest sposobów na to, żeby zaoszczędzić w firmie. Jednym z nich jest wdrożenie nowoczesnych systemów informatycznych od firmy Primesoft. Na stronie http://www.primesoft.pl/ możecie się na temat tych systemów dowiedzieć nieco więcej. Jak widać można dzięki nim zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale również miejsce i czas Wink
Pon Wrz 30, 2019 22:13 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NikoKleko



Dołączył: 06 Paź 2019
Posty: 4

Post Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem w firmie nie można oszczędzać.
Nie Paź 06, 2019 19:33 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaen



Dołączył: 29 Lis 2019
Posty: 4

Post Odpowiedz z cytatem
Czasem trzeba zaoszczędzić, a czasem zainwestować, co potem może się okazać oszczędnością albo po prostu popchnąć firmę do rozwoju. U mnie w sklepie było tak ostatnio, kiedy zdecydowałem się na pozyskanie oznakowań CE dla produktów, to ważna kwestia, jeśli ktoś nie wie o co chodzi, to polecam ten link https://www.ce-polska.pl/podstawy-oznakowania-ce
Sob Lis 30, 2019 21:21 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Puryeffa54



Dołączył: 22 Gru 2019
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
każdy próbuje je znaleźć.
-
przeprowadzki firm katowice
Nie Gru 22, 2019 23:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Furious



Dołączył: 17 Gru 2019
Posty: 288

Post Odpowiedz z cytatem
W sumie oszczędzać można również poprzez kupowanie rzeczy do firmy w odpowiednim miejscu. Jeśli ktoś prowadzi własne gospodarstwo, to powinien zainteresować się sklepem https://www.agrioutlet.eu/nasze-marki.Wink
Czw Gru 03, 2020 14:48 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tolka



Dołączył: 04 Gru 2020
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
na pewno w firmie nie warto jest oszczędzać na pracownikach, lepiej w nich inwestować

______
https://bichta.com/
Pią Gru 04, 2020 08:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cziwaj88



Dołączył: 04 Gru 2020
Posty: 3

Post Odpowiedz z cytatem
A co wy sądzicie o tym, bo ja myślę że to jest super.

_________________
sex shop online
Pią Gru 04, 2020 10:36 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Pią Gru 04, 2020 10:36
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum O-ocenialnia Strona Główna » O wszystkim i o niczym Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

O-ocenialnia  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online