Forum O-ocenialnia Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
wysoka skuteczność

 
Odpowiedz do tematu    Forum O-ocenialnia Strona Główna » O wszystkim i o niczym Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
wysoka skuteczność
Autor Wiadomość
bogtih



Dołączył: 26 Mar 2020
Posty: 2

Post wysoka skuteczność Odpowiedz z cytatem
Od jakiego poziomu uznalibyście, że ktoś jest faktycznie efektywny w swoich działaniach?
W internecie jak jakiś baner klikają 1 raz na 100 wyświetleń, to rewelacja. Albo w sporcie, jak piłkarz trafi 1 na 3 strzały to go noszą na rękach. Z kolei prawnicy z https://www.tuodszkodowania.pl/odszkodowania/ chwalą się, że wygrywają 70% spraw odszkodowawczych w 30 dni.
Czy takie wyniki uprawniają, żeby chwalić się "wysoką skutecznością"? Przecież to przedział od 1 do 70 na 100...


Ostatnio zmieniony przez bogtih dnia Pon Wrz 28, 2020 08:09, w całości zmieniany 1 raz
Czw Wrz 24, 2020 09:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Czw Wrz 24, 2020 09:00
Ariza73



Dołączył: 26 Wrz 2020
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
Wysoką skuteczność na pewno ma firma która buduje piękne ogrody. Jak będę miał swój ogród to z pewnością ich wynajmę.
-----------------------------
www.art-area.pl
Sob Wrz 26, 2020 14:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xXxBOGDANxXx



Dołączył: 26 Wrz 2020
Posty: 4

Post Odpowiedz z cytatem
No wszystko zależy o jakie działania chodzi.
Sob Wrz 26, 2020 17:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Malutka



Dołączył: 17 Lis 2020
Posty: 208

Post Odpowiedz z cytatem
W przyszłości planujemy zatrudnić fachowca, ale na razie zostawimy sobie piękny trawnik.
Kupiłam też nowoczesne donice betonowe https://jadar.pl/produkty/ma-donice.html i zasadzę tam kwiaty. Na taras będzie jak znalazł. Budowa i wykończenie domu pochłonęło sporo pieniędzy. Także ogród zrobimy za rok.
Pią Gru 10, 2021 12:22 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oranger



Dołączył: 01 Cze 2020
Posty: 1102

Post Odpowiedz z cytatem
W kwestii pielęgnacji ogrodów mam do was pytanie odnośnie oferty http://www.zielone-studio.pl/robot-koszacy/ na roboty koszące czy macie takie w swoich ogrodach? W nadchodzącym roku chcę mocno zadbać o to żeby mój ogród prezentował się świetnie. Co sądzicie na ten temat?
Sro Gru 15, 2021 11:09 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozalia25



Dołączył: 30 Wrz 2021
Posty: 1383

Post Odpowiedz z cytatem
Powiem wam, że ja od jakiegoś czasu mam w planach zamówić lakier do drewna biały
Pią Gru 22, 2023 10:44 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Reklama







Pią Gru 22, 2023 10:44
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum O-ocenialnia Strona Główna » O wszystkim i o niczym Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

O-ocenialnia  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online