Forum O-ocenialnia Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
wystrój kuchni
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum O-ocenialnia Strona Główna » O wszystkim i o niczym Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
wystrój kuchni
Autor Wiadomość
laurasa



Dołączył: 03 Mar 2020
Posty: 3

Post Odpowiedz z cytatem
czesc
Wto Mar 03, 2020 12:15 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Wto Mar 03, 2020 12:15
ciasteczko



Dołączył: 15 Paź 2019
Posty: 22

Post Odpowiedz z cytatem
Co sadzicie o słomkach bambusowych , szukając dodatków do kuchni bambusowych trafiłam na https://www.bee.pl/zuzii-bambusowe-slomki-do-picia-z-czyscikiem-10-szt_p1342809.html taki mały gadżet. Jak wam się podobają mnie zaciekawiły. Kupiłam je dzieciakom i powiem szczerze że zdają swoją role dużo bardziej wytrzymałe od zwykłych plastykowych , a dodatkowo ładnie się prezentują przy moich bambusowych dodatkach.

_________________
ciasteczko
Sob Mar 21, 2020 02:45 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Furious



Dołączył: 17 Gru 2019
Posty: 288

Post Odpowiedz z cytatem
W sumie kuchnia jest pomieszczeniem, które przez każdego zostanie urządzone jakoś inaczej. Jak dla mnie to pomieszczenie wręcz musi być wystarczająco duże, by spokojnie zmieściły się w nim meble kuchenne, ale też spory stół i jakieś krzesła. Wink
Wto Maj 19, 2020 12:11 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
35Tadeunio



Dołączył: 23 Maj 2020
Posty: 4

Post Odpowiedz z cytatem
Mnie się podobają kuchnie w stylach południowej Europy Smile
Sob Maj 23, 2020 17:46 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Doliński



Dołączył: 16 Cze 2020
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
Bardzo fajne pomysły Smile dużo tutaj można znaleźć ciekawych inspiracji!
____________
nagłośnienie imprez plenerowych
Wto Cze 16, 2020 09:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
_KlaudiusZ_



Dołączył: 02 Lip 2020
Posty: 4

Post Odpowiedz z cytatem
Niedawno sam zmieniałem wystrój kuchni i trochę się z tym namęczyłem, ale muszę przyznać, że efekt końcowy jest znakomity. Najbardziej podoba mi się całe wyposażenie, które kupiłem w https://homekoncept.shop/produkty. Myślę, że mogę Wam to śmiało polecić i zachęcam do zajrzenia tam Smile
Pon Lip 06, 2020 10:15 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koper3k



Dołączył: 28 Cze 2019
Posty: 16

Post Odpowiedz z cytatem
Ja polegam raczej na moim projektancie, boję się, że sam kupowałbym wszystko co mi się spodoba, a niekoniecznie by to do siebie pasowało Smile Dlatego całe moje mieszkanie jest w rękach projektowanie wnętrz Konin Smile
Sro Paź 28, 2020 10:08 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
koper3k



Dołączył: 28 Cze 2019
Posty: 16

Post Odpowiedz z cytatem
Do wystroju kuchni najlepiej pasuje susz egzotyczny Smile
Pią Paź 30, 2020 11:09 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tysia88



Dołączył: 26 Kwi 2021
Posty: 11

Post Odpowiedz z cytatem
A macie w kuchni ekspres do kawy? Jeśli nie to na https://www.swiatekspresow.pl/ekspresy-do-kawy/ znajdziecie duży wybór urządzeń, właśnie ekspresów do kawy różnego rodzaju zarówno ciśnieniowe, kolbowe, jak i automatyczne.
Czw Kwi 29, 2021 16:26 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oranger



Dołączył: 01 Cze 2020
Posty: 1107

Post Odpowiedz z cytatem
My zastanawiamy się teraz po pierwsze nad fototapetą do kuchni, a po drugie nad roletami wewnętrznymi. Mamy na oku kilka ofert m.in https://7tradehouse.pl/rolety-wewnetrzne-w-krakowie/ jednak jeszcze przed zamówieniem sprawdzimy kilka innych. Być może Wy znacie się na temacie i polecicie jakie rolety najbardziej opłaca się kupic?
Nie Maj 02, 2021 18:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frankos66



Dołączył: 04 Maj 2021
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
Ja tam się na tym nie znam, ale jeżeli macie w planach zamontować u siebie w domu panele fotowoltaiczne, to może warto odwiedzić /oferta/dla-firmy/ .
Wto Maj 04, 2021 12:25 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KingDamiaaaN



Dołączył: 04 Maj 2021
Posty: 4

Post Odpowiedz z cytatem
W sumie nie wiem czy takie panele to dobry pomysł...
Wto Maj 04, 2021 19:45 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monikamis11



Dołączył: 11 Mar 2019
Posty: 53

Post Odpowiedz z cytatem
Osobiście chciałbym Wam polecić stronę, na której znajdziecie sklep internetowy z rozbudowaną oferta najróżniejszych urządzeń oraz akcesoriów kuchennych. W ich ofercie znajdziecie praktycznie wszystko, w tym włoskie patelnie Illa w bardzo atrakcyjnej cenie.
Sob Cze 05, 2021 10:47 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gorguś23



Dołączył: 23 Lip 2021
Posty: 235

Post Odpowiedz z cytatem
Jak zabierasz się za aranżację kuchni to pamiętaj o tym aby zamówić sobie zasłonki i firanki. Największy wybór w dobrych cenach masz w ofercie firmy https://nietylkofiranki.pl/184-zaslony-wysokosc-160cm Na pewno u nich znajdziesz co trzeba a jeśli nie trafisz z wyborem to masz 14 dni na zwrot.
Nie Sie 22, 2021 10:33 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frasia



Dołączył: 22 Sie 2021
Posty: 4

Post Odpowiedz z cytatem
Ja mogę polecic ten sklep https://firaneo.pl/firanka-zakardowa-na-metry-wys.-150-170-250-cm-n14 - mają tam piękne firanki żakardowe, które mi osobiście się podobają najbardziej, ale także woalowe, z wzorami, np. motywami kwiatów. Fajny sklep i atrakcyjne ceny.
Pon Sie 23, 2021 11:22 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Pon Sie 23, 2021 11:22
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum O-ocenialnia Strona Główna » O wszystkim i o niczym Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

O-ocenialnia  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online