Forum O-ocenialnia Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
Kosmetyki.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum O-ocenialnia Strona Główna » O wszystkim i o niczym Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Kosmetyki.
Autor Wiadomość
Zbigniew_M



Dołączył: 27 Lis 2019
Posty: 67

Post Odpowiedz z cytatem
Drogeria, ewentualnie apteka online Smile
Pon Mar 09, 2020 14:25 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Pon Mar 09, 2020 14:25
Furious



Dołączył: 17 Gru 2019
Posty: 290

Post Odpowiedz z cytatem
W przypadku kosmetyków dobrze jest stawiać na wysokiej jakości produkty, bo jakby nie było, muszą być one wystarczająco bezpieczne dla organizmu i w przypadku tych lepszych marek można mieć jednak nieco więcej pewności co do tego. Tak samo jest w sytuacji, gdy wybiera się jakiś salon kosmetyczny Piaseczno - tutaj również warto jest wybierać coś sprawdzonego. Smile
Sro Wrz 30, 2020 10:21 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kropka



Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 4

Post Odpowiedz z cytatem
Ja kupuję w Rossmanie i tego typu sklepach
Wto Paź 06, 2020 16:32 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
seba32



Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 56

Post Odpowiedz z cytatem
Każda dziewczyna ma swoje ulubione kosmetyki do ciała . Ja używam często bocheńską sól do kąpieli którą zamawiam przez tą stronę tutaj https://hagi.com.pl/pl/sklep/kapiel/bochenska-sol-do-kapieli/ . Posiada eteryczne olejki jodłowe, grejpfrutowe i cytrynowe.Produkt ten przeznaczony jest do skóry delikatnej.

_________________
BBCode: TAK
Sob Paź 10, 2020 14:33 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomak



Dołączył: 13 Paź 2020
Posty: 2

Post Odpowiedz z cytatem
Jak kosmetyki to tylko naturalne lub dermokosmetyki. Warto poczytać dlaczego https://www.exitdoor.pl/zdrowie-i-uroda/dermokosmetyki-czym-uzywac/ Bez wątpienia to najlepszy wybór.
Wto Paź 13, 2020 14:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
roman23



Dołączył: 20 Lip 2020
Posty: 29

Post Odpowiedz z cytatem
Ja na pewno każdej kobiecie polecam skorzystać z bardzo dobrej oferty kremy pod oczy .Z tego co wiem to z tych kremów korzysta dużo kobiet.
Pon Lut 01, 2021 21:33 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
samanta98



Dołączył: 03 Mar 2021
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
Ja z kolei mogę serdecznie polecić Elever Lash

Jest to bardzo fajna odżywka, która ma za zadanie przyspieszyć porost rzęs. Takich produktów jest masa przede wszystkich w drogeriach. Niemniej jednak skusiły mnie bardzo pozytywne opinie w Internecie.

Zakupiłam ten produkt i faktycznie działa. Teraz nie będę musiała tak często chodzić do kosmetyczki. To będzie znaczna oszczędność, bo przez pandemię ceny takich usług wzrosły.
Sro Mar 03, 2021 11:47 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Derkan77



Dołączył: 02 Mar 2021
Posty: 4

Post Odpowiedz z cytatem
Ja tam nie wiem, a wy co sądzicie?
Czw Mar 04, 2021 11:21 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nasturcja



Dołączył: 16 Maj 2021
Posty: 4

Post Odpowiedz z cytatem
A znacie już produkty marki Vipera https://vipera.waw.pl/? Jeśli nie, to polecam wypróbować coś od nich, mają naprawdę świetną gamę kosmetyków, wiele kolorów i rodzajów.
Pon Maj 17, 2021 09:40 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nietoprze



Dołączył: 26 Lip 2018
Posty: 41

Post Odpowiedz z cytatem
Jak kupujecie kosmetyki to koniecznie sprawdzajcie składy kosmetyków. Ja uważam, że najlepsze są naturalne kosmetyki do pielęgnacji ciała czy też włosów. Tylko takich używam. Wolę mniej kosmetyków a dobrej jakości.
Wto Cze 15, 2021 23:21 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oranger



Dołączył: 01 Cze 2020
Posty: 1124

Post Odpowiedz z cytatem
Wspominaliście o salonach fryzjerskich i rzeczach tym podobnym to ja mam pytanie odnośnie różnych akcesoriów np. fotele fryzjerskie gdzie zamawialiście? Teraz w dobie pandemii stacjonarnie takie zakupy ciężko zrobić więc jesteśmy uzależnieni od internetu raczej. Czekam na Wasze propozycje.
Pon Lip 05, 2021 18:47 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Katty



Dołączył: 06 Lip 2021
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
Ja staram się używać mało kosmetyków

_________________
wzmacniacze hifi
Wto Lip 06, 2021 07:37 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gorguś23



Dołączył: 23 Lip 2021
Posty: 235

Post Odpowiedz z cytatem
Lista firm produkujących kosmetyki jest ogromna ale warto stawiać na te które produkują na bazie naturalnych składników a takie produkty ma annabelle minerals Tworzą pudry, róże, cienie czy akcesoria do makijażu. Wszystko najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie o czym możesz się przekonać zamawiając ich produkty.
Nie Wrz 12, 2021 20:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kami92



Dołączył: 17 Paź 2020
Posty: 30

Post Odpowiedz z cytatem
Ja kosmetyki zazwyczaj kupuję w internecie. W sklepach internetowych jest dużo lepszy wybór i atrakcyjniejsze ceny. Ostatnio zakupiłam sobie krem o których przeczytałam na stronie https://poznajacnerose.pl/. Jestem bardzo ciekawa jak się sprawdzi.
Wto Wrz 21, 2021 15:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madillon



Dołączył: 08 Lis 2019
Posty: 192

Post Odpowiedz z cytatem
Pomyślałam sobie, że wypowiem się w tym temacie troszkę od innej strony. Skoro już rozmawiamy o kosmetykach to myślę, że warto odpowiednio zaznajomić się z ich zastosowaniem oraz tym w jaki sposób skutecznie można je wykorzystać żeby przykładowo zakryć jakąś niedoskonałość. Mi w tym temacie wiele podpowiedział artykuł ze strony: https://www.ezebra.pl/pl/blog/problem-nie-tylko-nastoletni-jak-zakryc-pryszcza-1575882329.html zawiera same konkretne wskazówki, więc naprawdę polecam Wam sprawdzić.
Czw Paź 07, 2021 20:29 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Czw Paź 07, 2021 20:29
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum O-ocenialnia Strona Główna » O wszystkim i o niczym Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

O-ocenialnia  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online