Forum O-ocenialnia Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
Muzyka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum O-ocenialnia Strona Główna » O wszystkim i o niczym Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Muzyka
Autor Wiadomość
karolina822756



Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 575
Skąd: Szczuczyn

Post Odpowiedz z cytatem
Mezo ujdzie, ale disco polo? <lol2>
Przyznam się, że znam kilka, między innymi żono moja bo byłam na koloniach i na dyskotece mi się wbiło Very Happy Nadodatek był ze mną mój eks i on to usłyszał i jakoś mu się nabiło bo wiecie namówili nas abyśmy brali udział w tzw. ślubach kolonijnych Smile I to potem puścili jako ceremonia hehe

_________________
Fioletowa
Nie Mar 22, 2009 20:21 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama







Nie Mar 22, 2009 20:21
Mell



Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 807
Skąd: Powiedzmy, że Zamość

Post Odpowiedz z cytatem
Nieee nic nie mów o "żono moja" ani "mężu mój", ja niedawno z szoku wyszłam, pozbierałam się jakoś do kupy po tych wakacjach

_________________
"Były dwie siostry: noc i śmierć
Śmierć większa, a noc mniejsza
Noc była piękna jak sen, a śmierć
Śmierć była jeszcze piękniejsza."
"Ballada o dwóch siostrach"
Nie Mar 22, 2009 20:25 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
karolina822756



Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 575
Skąd: Szczuczyn

Post Odpowiedz z cytatem
hehe... nie słucham tego, ale muszę nieraz disco polo jak jadę go kogoś albo np. na dyskotekach l;p

_________________
Fioletowa
Nie Mar 22, 2009 20:27 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mell



Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 807
Skąd: Powiedzmy, że Zamość

Post Odpowiedz z cytatem
Ja ostatnio przekonałam moją siostrę żeby założyła łaskawie słuchawki na uszy i wyłączyła głośniki:
(JA - Wyłącz to gówno
Aneta- Odpier*** się
Ja- Tak? Jak będziesz chciała, żebym ci jakieś zadanie z matmy rozwiązała to powiem to samo.
Aneta zaczyna wrzeszczeć, padają naprawdę niecenzuralne słowa, po czym mnie słucha. Ja przepraszam za to na górze, ale tak wygląda codzienna wymiana zdań pomiędzy mną a Anetą, ona inaczej nie rozumie)

_________________
"Były dwie siostry: noc i śmierć
Śmierć większa, a noc mniejsza
Noc była piękna jak sen, a śmierć
Śmierć była jeszcze piękniejsza."
"Ballada o dwóch siostrach"
Nie Mar 22, 2009 20:43 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
karolina822756



Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 575
Skąd: Szczuczyn

Post Odpowiedz z cytatem
ja mam tak z bratem Very Happy Tyle, że on jest 4 lata starszy i o inne rzeczy się kłócimy..

_________________
Fioletowa
Nie Mar 22, 2009 20:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Eir



Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 820
Skąd: Krosno

Post Odpowiedz z cytatem
Ja mam podobnie, tylko, że z młodszym bratem...
Nie Mar 22, 2009 20:57 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
Mell



Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 807
Skąd: Powiedzmy, że Zamość

Post Odpowiedz z cytatem
o inne... my sie kłócimy o wszystko, ato to była łagodna wymiana zdań. Dobrze, że do rękoczynów nie doszło. Widać rodzeństwa tak mają... większość

_________________
"Były dwie siostry: noc i śmierć
Śmierć większa, a noc mniejsza
Noc była piękna jak sen, a śmierć
Śmierć była jeszcze piękniejsza."
"Ballada o dwóch siostrach"
Nie Mar 22, 2009 20:58 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
karolina822756



Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 575
Skąd: Szczuczyn

Post Odpowiedz z cytatem
hehe... ja nie mam szans bo jakby mnie brat uderzył to już w ogóle wojna w domu by była Very Happy Bym za każdym razem go przezywała i wszystko robiła na złość :p Bo co z tego, że ja go uderzę? I tak go lekko to zaboli, a ja nieraz mam siniaka Very Happy Ale co do czego to za mną obstaję heh

_________________
Fioletowa
Pon Mar 23, 2009 07:23 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kliva



Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 479
Skąd: Somowhere in the Earth

Post Odpowiedz z cytatem
Mój brat to jeszcze na szczęście nie ma wyropbionego gustu muzycznego, więc słucha tego co puszczam i łaski bez. Chociaż "Shut up" Simple Plan nie mógł strawić, bo uznał, że za bardzo wrzeszczą... Chyba ja tu tylko taka inna i "zakurzonego rocka" słucham?

_________________
Życie jest do dupy, a potem się umiera.
Ta. Chciałoby się.
Pon Mar 23, 2009 18:12 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Merci
Szefowa


Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 905
Skąd: Wrocław

Post Odpowiedz z cytatem
Mój brat słucha smerfów.. ;D
A tak na serio to tu się nie udzielam, bo mój 'braciszek;' to jeszcze dziecko (jak dla mnie), więc to ja rządze! [ma 8 lat] ;P
Pon Mar 23, 2009 18:22 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kliva



Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 479
Skąd: Somowhere in the Earth

Post Odpowiedz z cytatem
Mój ma 10. Smerfów na szczęście nie słucha. Chociaż "Smerfne hity" to błogosławieństwo dla uszu przy tym co słucha mój kolega (Zremiksowany Marsz Imperatora i Dla Elizy w wersji techno)

_________________
Życie jest do dupy, a potem się umiera.
Ta. Chciałoby się.
Pon Mar 23, 2009 19:34 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
karolina822756



Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 575
Skąd: Szczuczyn

Post Odpowiedz z cytatem
a mój brat słucha hip hopu i techna od czasu do czasu Very Happy
Ja tam chyba zaraziłam się od niego hip hopem ;p
Ale co się dziwić niektóre opowieści do niego pasują Neutral

_________________
Fioletowa
Pon Mar 23, 2009 19:44 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sayuri



Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 800

Post Odpowiedz z cytatem
PinkyBum napisał:
Luzik z tym cudzysłowem ;]
Skoro tak o muzyce, to jakie są wasze ulubione piosenkarki?

Adziorek napisał:
Piosenkarek ulubionych nie mam Wink. Ulubione zespoły to Paramore, FOB, MCR i Lordi. No i od dobrych dwóch lat słucham Eminema, co tylko potwierdza fakt, że jest ze mną coś nie tak -.-'. Lordi, Paramore i Eminem to trzy różne typy muzyki, więc albo mam rozdwojenie osobowości albo jestem praktyczna -.-'.
Piosenkarek raczej nie trawię, już głos Hayley z Paramore doprowadza mnie powoli do szału...

PinkyBum napisał:
Hehe co do zespołu Panamore też czasami słucham.
Moje ulubione piosenkarki?
Taką moją ulubioną jest Ashley Tisdale

Sro Maj 13, 2009 20:29 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sayuri



Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 800

Post Odpowiedz z cytatem
Beyonce *,* Avril Lavigne [chociaż duuuuuużo mniej niż kiedyś], Duffy, Demi Lovato, Taylor Swift, Miley Cyrus...
Chociaż ostatnio jeśli chodzi o muzykę to wolę facetów. ;p
James Morrison, Enrique Iglesias, Rod Steward [o k., uwielbiam go <3], Czesław Mozil [miłość od pierwszej piosenki;p ], a ostatnio nawet swing, jazz w wykonaniu Robbiego Williamsa, i w ogóle chyba się przerzucam na klimaty jazzu, bluesa itp. ...
Albo The Rolling Stones. <3 Ah. Nie zapomnijmy o Jonasach. ;p
Sro Maj 13, 2009 20:33 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adziorek



Dołączył: 24 Kwi 2009
Posty: 56
Skąd: Lubin.

Post Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem Beyonce to jedyna porządna piosenkarka z tych współczesnych gwiazdek 'na topie'.
Głos ma świetny w porównaniu do wielu innych (Lady GaGa), ale przy tym nie wygląda jak wieszak na ubrania (Paris Hilton - można to nazwać piosenkarką?), jest zadbana (Amy Winehouse) i nie wywołuję skandali takich jak to Rihanna tylko potrafi...
Sro Maj 13, 2009 20:37 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Sro Maj 13, 2009 20:37
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum O-ocenialnia Strona Główna » O wszystkim i o niczym Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

O-ocenialnia  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online