Forum O-ocenialnia Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
Pytania
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 13, 14, 15  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum O-ocenialnia Strona Główna » Regulaminowo Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Pytania
Autor Wiadomość
kermit.



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 2927
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Szykujesz się do bierzmowania, tak?
Anonimowa94 kiedy masz urodziny?
Tak wiem, jestem mało kapująca, ale to wszystko wina zmęczenia i pogody na dodatek ;d

_________________
Problemem każdej egzystencji jest irytacja życiem...
Nie Gru 20, 2009 20:10 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama







Nie Gru 20, 2009 20:10
Eir



Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 820
Skąd: Krosno

Post Odpowiedz z cytatem
Tak, druga klasa.

_________________
Suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
Nie Gru 20, 2009 22:22 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
Eir



Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 820
Skąd: Krosno

Post Odpowiedz z cytatem
A tak w ogóle: może przenieść by się w odpowiedniejsze miejsce? Ten temat został stworzony do zadawania pytań dotyczących ocenialni.

_________________
Suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
Nie Gru 20, 2009 22:23 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
kermit.



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 2927
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
w sumie racja ; >

_________________
Problemem każdej egzystencji jest irytacja życiem...
Pon Gru 21, 2009 14:55 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anonimowa94



Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 667
Skąd: Poznań

Post Odpowiedz z cytatem
kermit. napisał:

Anonimowa94 kiedy masz urodziny?


26.12 ;]
Wto Gru 22, 2009 17:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Blaint



Dołączył: 01 Sty 2010
Posty: 2

Post Odpowiedz z cytatem
Hej! Chciałem się zapytać, dlaczego oceniacie blogi, które nie zawierają wulgaryzmów ? ;>
Pią Sty 01, 2010 14:36 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eir



Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 820
Skąd: Krosno

Post Odpowiedz z cytatem
Raczej niewiele osób ma ochotę na czytanie czegoś, co składa się w dużej mierze przekleństw... Jeśli słowo tego typu pojawi się w całej treści bloga raz czy dwa, to raczej nikt nikomu głowy nie urwie (szczególnie, że czasami użycie słów wulgarnych, np. w opowiadaniach jest konieczne do oddania sytuacji, a oceniająca sprawdzając posty ma już napisaną sporą część oceny), ale bez przesady...

Chociaż ja tu ekspertem od regulaminu i jego interpretacji nie jestem, więc może inne oceniające (w tym szefowa Wink ) się wypowiedzą.

_________________
Suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
Pią Sty 01, 2010 16:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
Merci
Szefowa


Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 905
Skąd: Wrocław

Post Odpowiedz z cytatem
Jak mam ocenić post, w którym co drugie słowo to przekleństwo?
Moim zdaniem przeklinanie jest osobistą sprawa każdego z nas. Jeśli ktoś z oceniających ma ochotę oceniać takie blogi to proszę bardzo. Tylko powiadomcie mnie o tym Wink
Pią Sty 01, 2010 18:32 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Anonimowa94



Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 667
Skąd: Poznań

Post Odpowiedz z cytatem
E, przecież oceniamy blogi, które NIE zawierają wulgaryzmów, nie wiem o co chodzi... ?

_________________
"Możesz zdobyć świat, lecz to będzie tylko świat, tylko świat. Nie barwy, które kolorowy niesie wiatr"
Pią Sty 01, 2010 19:52 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Eir



Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 820
Skąd: Krosno

Post Odpowiedz z cytatem
Pytanie było: dlaczego?

Merci, ja też nie mam zamiaru oceniać czegoś takiego - po prostu uważam, że w pewnych rozsądnych granicach każdemu może zdarzyć się przekląć (można zrozumieć powiedzmy raz czy dwa w DŁUŻSZEJ notce). Ale to zależy też od typu bloga (za usprawiedliwione użycie takich słów można uznać głównie w opowiadaniach, o czym już wspominałam - są sytuacje, w których nadaje to realizmu).

A poza tym - nie wyobrażam sobie skasować połowy oceny tylko dlatego, że w którejś notce znalazłam jedno przekleństwo...

_________________
Suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
Pią Sty 01, 2010 21:52 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
Blaint



Dołączył: 01 Sty 2010
Posty: 2

Post Odpowiedz z cytatem
Dzięki za odpowiedzi. ;] Może zgłoszę do oceny swojego bloga i się zobaczy wtedy, bo dostałem od Was spam. ;]
Sob Sty 02, 2010 01:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kermit.



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 2927
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
nic dodać, nic ująć ; D

_________________
Problemem każdej egzystencji jest irytacja życiem...
Pon Sty 04, 2010 22:09 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kermit.



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 2927
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Zauważyłam małe niedociągnięcie. Mianowicie, w napisie na belce naszej ocenialni są dwie kropki, a powinny być trzy. Tak wiem jest to drobny błąd, ale przecież można go poprawić, nieprawdaż? Poza tym wpadłam na pomysł, aby w regulaminie dla zgłaszających się blogów dodać jakieś słowo, które osoba chcąca być oceniona musiałaby wpisać w zgłoszeniu. Pomysł oklepany, aczkolwiek przydatny. Wtedy nie musiałybyśmy pisać odmów, bo zgłoszenia bez tego słowa po prostu nie byłyby brane pod uwagę. Co o tym myślicie?
Ps. Wiem, że na blogu istnieje specjalna zakładka dotycząca wszelakich propozycji, lecz uznałam, iż jeśli napiszę coś tutaj będzie to bardziej dostępne i szybciej ktoś to przeczyta :>

_________________
Problemem każdej egzystencji jest irytacja życiem...
Pią Sty 08, 2010 23:58 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Merci
Szefowa


Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 905
Skąd: Wrocław

Post Odpowiedz z cytatem
Faktycznie! Już dodaje kropkę Very Happy

Z tym hasłem to już tak kiedyś było,ale postaram się zmienić regulamin Wink
Sob Sty 09, 2010 09:12 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Merci
Szefowa


Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 905
Skąd: Wrocław

Post Odpowiedz z cytatem
Co myślicie o nowym tytle strony?
Mam wątpliwości, bo nie wiem jak dać.. Wredność czy wredota? Very Happy
Jeśli macie inne pomysły to piszcie Wink
Sob Sty 09, 2010 14:42 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama







Sob Sty 09, 2010 14:42
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum O-ocenialnia Strona Główna » Regulaminowo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 13, 14, 15  Następny
Strona 8 z 15
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

O-ocenialnia  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online