Forum O-ocenialnia Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
Książki
Idź do strony 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum O-ocenialnia Strona Główna » O wszystkim i o niczym Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Książki
Autor Wiadomość
Kliva



Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 479
Skąd: Somowhere in the Earth

Post Książki Odpowiedz z cytatem
Muzyka była, filmy również, więc czas poruszyć temat książek. Co czytacie? Ja ostatnio trawię fantastykę (tylko bez Tolkiena, bo go nie lubię). Poza tym wszystko oprócz horrorów nocąSmile

_________________
Życie jest do dupy, a potem się umiera.
Ta. Chciałoby się.
Pon Mar 23, 2009 19:49 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Reklama







Pon Mar 23, 2009 19:49
karolina822756



Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 575
Skąd: Szczuczyn

Post Odpowiedz z cytatem
Poczytaj książki Marty Fox. Najbardziej polecam "Magda.Doc". Lubię jej książki Very Happy Są nawet cienkie i ... miłosne heh...
W połowie jestem książki "Niebieski płomień na koszmary". Jest to książka o dziewczynie, która ma koszmary nocne, które są przyszłością Very Happy Ma ona 16 lat i mieszka w internacie. Śni się jej, że jej przyjaciółce grozi niebezpieczeństwo ;p
Wiem! Polecam także "Dzieje Izoldy i Tristana" Very Happy haha... moja lektura, ale wiecie... nawet ujdzie 8)

_________________
Fioletowa
Pon Mar 23, 2009 19:55 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Merci
Szefowa


Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 905
Skąd: Wrocław

Post Odpowiedz z cytatem
Ja wolę książki typu 'Pamiętnik Księżniczki', albo coś takiego... Właśnie ostatnio zauroczyła mnie ta książka! W jeden dzień czytałam po jednej i tak przeczytałam wszystkie części... Ja w takim gatunku gustuję Wink
Pon Mar 23, 2009 19:55 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mell



Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 807
Skąd: Powiedzmy, że Zamość

Post Odpowiedz z cytatem
Zmierzch... pewnie każda z was czytała?

_________________
"Były dwie siostry: noc i śmierć
Śmierć większa, a noc mniejsza
Noc była piękna jak sen, a śmierć
Śmierć była jeszcze piękniejsza."
"Ballada o dwóch siostrach"
Pon Mar 23, 2009 19:56 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Kliva



Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 479
Skąd: Somowhere in the Earth

Post Odpowiedz z cytatem
Martę Fox czytałam, a owszem. Nawet niezła, chociaż wolałam "Paulinę w orbicie kotów". tego co teraz trawisz nie znam, ale chętnie poznam. A Pamiętniki to już masz wsyztkie obcykane:) niestety teraz muszę czytać "ambitną literaturę" i na tapecie jest "Myster Tadeusz". Gdyby jeszcze dali więcej wątków miłosnych byłoby fajnie...

_________________
Życie jest do dupy, a potem się umiera.
Ta. Chciałoby się.
Pon Mar 23, 2009 19:57 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Kliva



Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 479
Skąd: Somowhere in the Earth

Post Odpowiedz z cytatem
No ba....

_________________
Życie jest do dupy, a potem się umiera.
Ta. Chciałoby się.
Pon Mar 23, 2009 19:58 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
karolina822756



Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 575
Skąd: Szczuczyn

Post Odpowiedz z cytatem
Ta... Nie da się ukryć Very Happy
Ja czytałam wszytskie książki "Pamiętnik księżniczki" Very Happy
Więc Merci polecam Ci: "Kumpele, randki i ..." Zawsze po "i" jest coś innego. Poczytaj też: "Morskie zaklęcia" Very Happy Czytałam raz niezłą książkę ale nie pamiętam tytułu Very Happy Ja dużo książkek czytam... Jak okładkę zobaczę to wiem, czy czytałam lub przeczytam streszczenie Very Happy

_________________
Fioletowa
Pon Mar 23, 2009 20:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Merci
Szefowa


Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 905
Skąd: Wrocław

Post Odpowiedz z cytatem
Dobra.. to zgadnijcie jaka ja miałam lekturę.. za nic w świecie nikt nie zgadnie..;/ Bo chyba tylko On może to wymyslic... ;/
Pon Mar 23, 2009 20:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Merci
Szefowa


Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 905
Skąd: Wrocław

Post Odpowiedz z cytatem
aktualnie czytam 'Dziewczyna Ameryki' Wink
Pon Mar 23, 2009 20:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mell



Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 807
Skąd: Powiedzmy, że Zamość

Post Odpowiedz z cytatem
Pamiętnik Księżniczki czytałam i utknęłam chyba na 5 części

_________________
"Były dwie siostry: noc i śmierć
Śmierć większa, a noc mniejsza
Noc była piękna jak sen, a śmierć
Śmierć była jeszcze piękniejsza."
"Ballada o dwóch siostrach"
Pon Mar 23, 2009 20:02 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Kliva



Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 479
Skąd: Somowhere in the Earth

Post Odpowiedz z cytatem
hmmm najgłupsza lektura jaką miałam..... "Syzyfowe prace"! Ale pewnie tego nie masz to może.... "Chłopów?"

_________________
Życie jest do dupy, a potem się umiera.
Ta. Chciałoby się.
Pon Mar 23, 2009 20:02 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Mell



Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 807
Skąd: Powiedzmy, że Zamość

Post Odpowiedz z cytatem
Lrktór nie czytam.... nudne są wszystkie, a Breaking dawn ile z was czytało?

_________________
"Były dwie siostry: noc i śmierć
Śmierć większa, a noc mniejsza
Noc była piękna jak sen, a śmierć
Śmierć była jeszcze piękniejsza."
"Ballada o dwóch siostrach"
Pon Mar 23, 2009 20:04 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Merci
Szefowa


Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 905
Skąd: Wrocław

Post Odpowiedz z cytatem
Ja za rok będe miała 'Syzyfowe prace'.
Niestety nie zgadłaś.. 'Dzieje apostolskie'... porażka..
Nic z tego nie rozumiem nadal, bo wydaje mi się że tam dzieje się ciągle to samo, tzn. ida, idą, mówią i dalej idą (tak wygląda moje streszczenie gdy komuś opowiadam) ;D

Ale wiecie.. w końcu dostałam -3 najlepiej z klasy <lol2>
Pon Mar 23, 2009 20:04 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kliva



Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 479
Skąd: Somowhere in the Earth

Post Odpowiedz z cytatem
Ja widziałam w necie, ale poczekam na polską wersję, bo tak mnie oczy bolą (i tak już mam bryle za duże..) Ale i tak wiem jak się skończy (Wikipedia wita). Który ci się bardziej podoba - Edward czy Jacob? Bo ja należe do tego niewielkiego promila dziewczyn, które wolą Jacoba.

_________________
Życie jest do dupy, a potem się umiera.
Ta. Chciałoby się.
Pon Mar 23, 2009 20:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Kliva



Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 479
Skąd: Somowhere in the Earth

Post Odpowiedz z cytatem
Nawet nie wiedziałam, że to lektura jest. My mamy "Tadka", a potem "Kazmizelkę". To podobno o jakimś dziadzie co sobie pruje ciuchy

_________________
Życie jest do dupy, a potem się umiera.
Ta. Chciałoby się.
Pon Mar 23, 2009 20:07 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Reklama







Pon Mar 23, 2009 20:07
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum O-ocenialnia Strona Główna » O wszystkim i o niczym Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 1 z 13
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

O-ocenialnia  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online