Forum O-ocenialnia Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
Nabór
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 82, 83, 84  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum O-ocenialnia Strona Główna » Oceniające Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Nabór
Autor Wiadomość
kermit.



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 2927
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Ooo Sayuri jak miło, że jesteś Wink Hej, a może by tak wznowić nabór dopóki nie złosi się ktoś dobry? Uważam, że przyjmowanie na siłę nie jest okej ;d

_________________
Problemem każdej egzystencji jest irytacja życiem...
Wto Lut 09, 2010 17:30 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama







Wto Lut 09, 2010 17:30
wyidealizowanaa



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 1621
Skąd: Oslo

Post Odpowiedz z cytatem
O to chyba był najlepszy jak dotąd pomysł xd

_________________
''Hell is empty and all the devils are here. ''
Wto Lut 09, 2010 17:39 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger Nazwa Skype
kermit.



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 2927
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Wiem, bo mój xD

_________________
Problemem każdej egzystencji jest irytacja życiem...
Wto Lut 09, 2010 18:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wyidealizowanaa



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 1621
Skąd: Oslo

Post Odpowiedz z cytatem
Nie ma to jak skromność prawda? Very Happy

_________________
''Hell is empty and all the devils are here. ''
Wto Lut 09, 2010 21:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger Nazwa Skype
Merci
Szefowa


Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 905
Skąd: Wrocław

Post Odpowiedz z cytatem
Okej, ale potem bo teraz śmigam na łyżwy! :d paa Wink
Sro Lut 10, 2010 09:17 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kermit.



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 2927
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Bo skromność to moje hobby xD Okej, Merci, zaczekamy ; * Miłęj zabawy, tak przy okazji Very Happy

_________________
Problemem każdej egzystencji jest irytacja życiem...
Sro Lut 10, 2010 18:57 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Merci
Szefowa


Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 905
Skąd: Wrocław

Post Odpowiedz z cytatem
A.. dziękuję, ale i tak nie pojeździłam sobie, bo okazało się, że jest zamknięte Neutral :d

Sayuri, a może jednak zdecydujesz się i dołączysz do nas? Wiem, jak oceniasz i nie byłoby wtedy naboru ^^
Sro Lut 10, 2010 19:03 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kermit.



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 2927
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Ups. No, ale liczą się chcęci, no nie? : )

_________________
Problemem każdej egzystencji jest irytacja życiem...
Sro Lut 10, 2010 19:16 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sayuri



Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 800

Post Odpowiedz z cytatem
Tak jak mówiłam, Merci, nie chcę zawieść nikogo, ani siebie, ani Ciebie, ani dziewczyn, ani innych blogerów.
A biorąc pod uwagę fakt, iż w szkole mam masę roboty to pewnie nie oceniałabym zbyt często.
Chyba, że zrobić tak, że np. przyjdę na 2 m-ce tak orientacyjnie jak się będę wyrabiać, a potem wybiorę/wybierzemy czy daję radę, czy nie.
Sro Lut 10, 2010 19:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Merci
Szefowa


Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 905
Skąd: Wrocław

Post Odpowiedz z cytatem
No tak, ale miałam taka wielka ochotę na łyżwy a tu tabliczka "zamknięte"... :/ ;p

Mogłoby tak być. Jeśli zdecydujesz się Sayuri to daj znać Wink)
Sro Lut 10, 2010 19:50 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Eir



Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 820
Skąd: Krosno

Post Odpowiedz z cytatem
Ja byłam wczoraj. Ze szkoły. I byłoby dobrze, gdyby nie to, że nasze lodowisko nie jest pokryte lodem, tylko samymi dziurami Rolling Eyes Bo w godzinach mniej - więcej od ósmej do piętnastej, kiedy to z lodowiska korzystają szkoły, lód w ogóle nie jest wygładzany. W efekcie mamy dziury i dwucentymetrową warstewkę "śniegu", a w zasadzie zdartego lodu. A w normalnych (popołudniowych) godzinach wcale nie jest lepiej...

_________________
Suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
Sro Lut 10, 2010 20:01 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
Merci
Szefowa


Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 905
Skąd: Wrocław

Post Odpowiedz z cytatem
uuu.. to współczuję :d
Sro Lut 10, 2010 20:03 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Merci
Szefowa


Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 905
Skąd: Wrocław

Post Odpowiedz z cytatem
ale ja kiedyś byłam na takim 'lodowisku', gdzie nie było lodu tylko coś innego.. Na tym w ogóle nie szło jeździć :d
Sro Lut 10, 2010 20:04 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sayuri



Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 800

Post Odpowiedz z cytatem
U nas kiedyś było tak jak jest u Eir, ale teraz zrobili porządne pełnowymiarowe i sekcje hokeja utworzyli to dbają o taflę. ;D tak samo na drugim takim malutkim to jest jakos obleci, chociaż zawsze mogłoby być lepiej. ;p

Hm, Merci, właściwie to ja mogę już przyjść, jeśli chcesz, ale od razu mówię, że 1. jak już mówiłam: nie będę b. często oceniać, tylko tak może raz-dwa na tydzień; 2. w sobotę wyjeżdżam na tydzień. To nie wiem, czy po prostu jak przyjadę, czy już, jak wolisz. ;p
Sro Lut 10, 2010 20:42 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anonimowa94



Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 667
Skąd: Poznań

Post Odpowiedz z cytatem
Ale czy to nie będzie dla innych trochę nie fair- nie przyjęłyśmy nikogo zgłoszonego, tylko kogoś, kto kiedyś oceniał bez... wiecie xD [nie mogę się wysłowić]
Więc jeszcze jedną osobę przyjąć wypadałoby Wink

Takie moje skromne zdanie.

_________________
"Możesz zdobyć świat, lecz to będzie tylko świat, tylko świat. Nie barwy, które kolorowy niesie wiatr"
Sro Lut 10, 2010 20:56 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama







Sro Lut 10, 2010 20:56
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum O-ocenialnia Strona Główna » Oceniające Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 82, 83, 84  Następny
Strona 2 z 84
Skocz do: 
Szybka Odpowiedź
Użytkownik:


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

O-ocenialnia  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online