Forum O-ocenialnia Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
Lekarz online
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Odpowiedz do tematu    Forum O-ocenialnia Strona Główna » O wszystkim i o niczym Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Lekarz online
Autor Wiadomość
oranger



Dołączył: 01 Cze 2020
Posty: 1146

Post Odpowiedz z cytatem
Szczerze mówiąc to ja dopiero ostatnio doczytałem czym zajmuje się onkolog - swiatowydzienzakrzepicy2018.pl na tej stronie jest sporo fajnych artykułów na tematy medyczne więc jeżeli interesujecie się tego typu rzeczami i zdrowiem to zachęcam Was do sprawdzania.
Nie Kwi 03, 2022 12:24 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Nie Kwi 03, 2022 12:24
Herubop21



Dołączył: 03 Kwi 2022
Posty: 4

Post Odpowiedz z cytatem
Jakie macie zdanie o tym wszystkim?
Nie Kwi 03, 2022 19:44 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozalia25



Dołączył: 30 Wrz 2021
Posty: 1530

Post Odpowiedz z cytatem
Według mnie doskonałym wyborem będzie jednak niepubliczna przychodnia warszawa . Powiem wam, że lekarze jacy tutaj pracują mają naprawdę świetne podejście do pacjentów, więc warto się tutaj zapisać.
Pią Maj 06, 2022 07:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Łucja25



Dołączył: 15 Paź 2021
Posty: 197

Post Odpowiedz z cytatem
Jeżeli chodzi o lekarza kardiologa z Kielc lub okolic to postaw na tą ofertę kardiolog-kielce.pl Tutaj masz nie tylko szybko dostęp do specjalistów którzy pracują na nowoczesnym sprzęcie. Nie licz na państwową służbę zdrowia bo się nie doczekasz.
Pią Maj 20, 2022 19:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wrozka



Dołączył: 27 Maj 2021
Posty: 241

Post Odpowiedz z cytatem
Moim skromnym zdaniem jeżeli masz problemy ze stawami, to proponuję się udać dobrego specjalisty. Tego typu lekarzy, niewątpliwie znajdziesz w Centrum Medycznym Gamma. Posiadają dwie placówki, jedną na ul. Broniewskiego i Bobrowieckiej, które są świetnie wyposażone. W jednej z nich posiadają nawet szpital. Moim zdaniem warto zwrócić się tam o pomoc Smile.
Pon Lip 11, 2022 21:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozalia25



Dołączył: 30 Wrz 2021
Posty: 1530

Post Odpowiedz z cytatem
Ważne jest też by znaleźć odpowiedniego ortopedę, dlatego śmiało mogę polecić wam https://praktyka.info.pl/ . Faktycznie tutaj metody leczenia są bardzo skuteczne także na pewno będziecie zadowoleni z wyboru
Pon Paź 31, 2022 08:43 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
oranger



Dołączył: 01 Cze 2020
Posty: 1146

Post Odpowiedz z cytatem
W takim razie ja polecam centrum medyczne http://las2017.pl/post/salus-pro-domo-centrum-medyczne ja leczę się u nich prywatnie, bo na NFZ jak kolejki byly to przeciez nie moglem tyle czekac, dlatego znalazlem taka placowke i jestem bardzo, bardzo zadowolony.
Czw Lis 24, 2022 20:14 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piknik87



Dołączył: 25 Lis 2022
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem to bardzo dobra opcja dla każdego zainteresowanego, sam bym skorzystał

_________________
skalpele
Pią Lis 25, 2022 14:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
helena.klimczak



Dołączył: 07 Maj 2023
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
Jedną z polecanych stron internetowych, na której można zamówić konsultację lekarską i otrzymać receptę lub zwolnienie lekarskie, jest https://pomoc-lekarska.pl/. Platforma ta jest łatwa w obsłudze i umożliwia skorzystanie z usług medycznych w wygodny sposób, bez konieczności wychodzenia z domu.
Nie Maj 07, 2023 10:33 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozalia25



Dołączył: 30 Wrz 2021
Posty: 1530

Post Odpowiedz z cytatem
Właśnie ja myślę o tym by postawić na taką opcję jak medycyna pracy bielany
Pią Cze 30, 2023 08:57 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
oranger



Dołączył: 01 Cze 2020
Posty: 1146

Post Odpowiedz z cytatem
Skoro mowa o takich konsultacjach to na stronie https://cocomed.pl/neonatolog/ znajdziecie więcej informacji na ten temat. Wydaje mi się, że cena jak najbardziej idzie w parze z jakością. Pozdrawiam.
Sro Maj 01, 2024 12:50 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozalia25



Dołączył: 30 Wrz 2021
Posty: 1530

Post Odpowiedz z cytatem
Szczerze mówiąc to ja planuję zapisać się do https://praktyka.info.pl/ . Tutaj właśnie leczenie przeprowadzane jest na wysokim poziomie, do tego pan doktor z wielkim zaangażowaniem podchodzi do pacjentów
Pon Maj 06, 2024 09:12 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Reklama







Pon Maj 06, 2024 09:12
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum O-ocenialnia Strona Główna » O wszystkim i o niczym Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

O-ocenialnia  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online