Forum O-ocenialnia Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
garaże betonowe

 
Odpowiedz do tematu    Forum O-ocenialnia Strona Główna » O wszystkim i o niczym Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
garaże betonowe
Autor Wiadomość
Lucindaaa3



Dołączył: 27 Sie 2021
Posty: 5

Post garaże betonowe Odpowiedz z cytatem
Zamawialiście kiedyś podobne konstrukcje https://www.grunnt-garaze.pl/?
Ja się bardzo poważnie nad tym zastanawiam. Głównie ze względu na właściwości betonu - argumenty używane przez konstruktorów naprawdę mocno do mnie przemawiają.
Tylko jedna rzecz nie daje mi spokoju: czy są tu jakieś ograniczenia odnośnie wymiarów, czy budowlańcy faktycznie są w stanie stworzyć garaż pod KAŻDE potrzeby i życzenia?!?


Ostatnio zmieniony przez Lucindaaa3 dnia Pon Wrz 13, 2021 08:21, w całości zmieniany 1 raz
Wto Wrz 07, 2021 13:37 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Wto Wrz 07, 2021 13:37
Dragan



Dołączył: 07 Wrz 2021
Posty: 4

Post Odpowiedz z cytatem
Ciekawe rozwiązanie, podoba mi się
Wto Wrz 07, 2021 20:50 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paulina_98



Dołączył: 07 Wrz 2021
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
Są w stanie, tylko musi byc do tego stworzony odpowiedni projekt i dokumentacja Smile

_________________
my life my style
Wto Wrz 07, 2021 20:54 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zbig1niew



Dołączył: 26 Kwi 2021
Posty: 1
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Zainteresowałeś mnie tym tematem, tylko nie wiem czy chodzi ci o garaż z prefabrykatów betonowych czy cały gotowy garaż przywieziony na lawecie i postawiony?




______________________
Biuro księgowe i rachunkowe Mszczonów - ACCO
Sro Wrz 08, 2021 09:34 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
oranger



Dołączył: 01 Cze 2020
Posty: 1146

Post Odpowiedz z cytatem
A jak wykonujecie w takich obiektach ocieplenie pytam, bo wydaje mi się, że jest dobrym rozwiązaniem izolacja natryskowa podkarpackie ma firmy które specjalizują się w takich rzeczach także nawet mógłbym kogoś polecić jeśli chcecie wystarczy się ze mną skontaktować.
Nie Wrz 12, 2021 12:39 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WielkiDzon



Dołączył: 02 Sty 2022
Posty: 158

Post Odpowiedz z cytatem
Ja również posiadam swoją firmę i wykonujemy izolacje natryskową. https://dshizolacje.pl/. Specjalizujemy się w poddaszach. Ale jesteśmy elastyczni w naszej pracy. Dodatkowo mamy bardzo duże doświadczenie i konkurencyjne ceny. Zachęcam do skorzystania z naszych usług.
Czw Lip 21, 2022 21:43 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
juliawi44



Dołączył: 10 Lip 2023
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
Gorąco polecam firmę wykonującą ocieplenia poddaszy pianką, której oferta jest dostępna na stronie http://www.izolacje-polimocznikowe.pl/ocieplanie-pianka. Ich profesjonalna ekipa specjalistów zapewnia wysoką jakość usług i skuteczne ocieplenie poddaszy przy użyciu nowoczesnej pianki. Dzięki temu rozwiązaniu można osiągnąć doskonałą izolację termiczną, eliminując straty ciepła i obniżając koszty ogrzewania. Firma ta ma długoletnie doświadczenie w branży i cieszy się pozytywnymi opiniami klientów. Jeśli szukasz skutecznego i profesjonalnego ocieplenia poddasza pianką, ta firma jest godna polecenia.
Pon Lip 10, 2023 17:24 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grami



Dołączył: 28 Lip 2022
Posty: 73

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli szukasz wyposażenia do garażu, to na p pewno przyda się m.in. stół garażowy np. https://varteco.pl/pl/menu/stoly-z-nadbudowa-159.html
Sro Paź 25, 2023 18:26 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oranger



Dołączył: 01 Cze 2020
Posty: 1146

Post Odpowiedz z cytatem
A czy takie izolacje jak np. https://www.izolacje-leszno.pl/izolacja-natryskowa-pianka-w-glogowie.html tutaj firma oferuje wykonuje sie rowniez w garazach czy tylko na poddaszach i strychach?
Sro Kwi 03, 2024 12:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FilipM



Dołączył: 09 Cze 2022
Posty: 220

Post Odpowiedz z cytatem
Ja jednak jestem zwolennikiem garaży blaszanych, które są przede wszystkim funkcjonalne, szybkie w budowie i jednocześnie tanie. Dlatego też jeśli rozglądacie się za wyborem odpowiedniego wariantu to na pewno warto mieć na uwadze Garaże Pająk to producent garaży blaszanych, który ma wieloletnie doświadczenie i mnóstwo realizacji na koncie. Jednocześnie pilnują terminów oraz pomagają w transporcie oraz montażu.
Sro Maj 08, 2024 10:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Sro Maj 08, 2024 10:31
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum O-ocenialnia Strona Główna » O wszystkim i o niczym Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

O-ocenialnia  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online