Forum O-ocenialnia Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
ZABAWA: Muzyczna wyrocznia 2
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum O-ocenialnia Strona Główna » Zabawy Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
ZABAWA: Muzyczna wyrocznia 2
Autor Wiadomość
Gosiak



Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 1995
Skąd: Ruda Śląska/Mikołów

Post Odpowiedz z cytatem
Racja, wolałabym zostać Malfoyem. Tylko nie chciałabym być takim idiota jakim on był haha

_________________
"Chciałabym mieć wszystko w dupie. Ale ta, nawet pomimo tego, że jest całkiem słusznych rozmiarów, nie chce tego wszystkiego pomieścić..."
Sob Kwi 03, 2010 16:20 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama







Sob Kwi 03, 2010 16:20
kermit.



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 2927
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
On był idiotą?
Ty chyba mnie nie widziałaś w akcji ; d

_________________
Problemem każdej egzystencji jest irytacja życiem...
Sob Kwi 03, 2010 17:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wyidealizowanaa



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 1621
Skąd: Oslo

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli Ty kermit jesteś idiotką to ja jestem jakimś potworem XD

_________________
''Hell is empty and all the devils are here. ''
Sob Kwi 03, 2010 17:02 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger Nazwa Skype
Gosiak



Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 1995
Skąd: Ruda Śląska/Mikołów

Post Odpowiedz z cytatem
Ten mój Malfoy, którego kocham to idiota=ciota xd
Ja jestem głupia i czasem zachowuje sie jak Mia z Pamietnika Księżniczki xd Aczkolwiek ta faza chyba już minęła haha

_________________
"Chciałabym mieć wszystko w dupie. Ale ta, nawet pomimo tego, że jest całkiem słusznych rozmiarów, nie chce tego wszystkiego pomieścić..."
Sob Kwi 03, 2010 17:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kermit.



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 2927
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
A to niby czemu?
Nie wiesz jaki mam poziom inteligencji, ale poinformuję Cię, iż stanowi on -100% mądrości na całym świecie.

_________________
Problemem każdej egzystencji jest irytacja życiem...
Sob Kwi 03, 2010 17:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kermit.



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 2927
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Nigdy tego nei czytałam ^,^

_________________
Problemem każdej egzystencji jest irytacja życiem...
Sob Kwi 03, 2010 17:10 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gosiak



Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 1995
Skąd: Ruda Śląska/Mikołów

Post Odpowiedz z cytatem
Pamiętnika Księżniczki? To najgłupsza i najbardziej różowa książka jaką znam. Ale tak pozytywnie głupia Smile

_________________
"Chciałabym mieć wszystko w dupie. Ale ta, nawet pomimo tego, że jest całkiem słusznych rozmiarów, nie chce tego wszystkiego pomieścić..."
Sob Kwi 03, 2010 17:13 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kermit.



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 2927
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Nie wiem, bo nie znam.
Nienawidzę różowych i przesłodzonych książek.

_________________
Problemem każdej egzystencji jest irytacja życiem...
Sob Kwi 03, 2010 17:15 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gosiak



Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 1995
Skąd: Ruda Śląska/Mikołów

Post Odpowiedz z cytatem
Takie są najlepszeee xd Najłatwiej się czyta xd

_________________
"Chciałabym mieć wszystko w dupie. Ale ta, nawet pomimo tego, że jest całkiem słusznych rozmiarów, nie chce tego wszystkiego pomieścić..."
Sob Kwi 03, 2010 17:20 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kermit.



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 2927
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Są też najbardziej nierealistycznie i idiotyczne. Jestem zdecydowanie na nie ; d

_________________
Problemem każdej egzystencji jest irytacja życiem...
Sob Kwi 03, 2010 21:11 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gosiak



Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 1995
Skąd: Ruda Śląska/Mikołów

Post Odpowiedz z cytatem
Właśnie na tym to polega - że idiotyczne xd

_________________
"Chciałabym mieć wszystko w dupie. Ale ta, nawet pomimo tego, że jest całkiem słusznych rozmiarów, nie chce tego wszystkiego pomieścić..."
Sob Kwi 03, 2010 21:14 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kermit.



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 2927
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Nie lubię takich powieści i koniec.
Książki psychologiczne są o wiele lepsze ; p

_________________
Problemem każdej egzystencji jest irytacja życiem...
Sob Kwi 03, 2010 21:21 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gosiak



Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 1995
Skąd: Ruda Śląska/Mikołów

Post Odpowiedz z cytatem
Nie bo w nich trzeba mysleć xd

_________________
"Chciałabym mieć wszystko w dupie. Ale ta, nawet pomimo tego, że jest całkiem słusznych rozmiarów, nie chce tego wszystkiego pomieścić..."
Sob Kwi 03, 2010 21:24 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kermit.



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 2927
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
I o to chodzi. Lubię myśleć, szczególnie, gdy mam jakiś wyznaczony tok myślenia xd

_________________
Problemem każdej egzystencji jest irytacja życiem...
Sob Kwi 03, 2010 21:30 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anonimowa94



Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 667
Skąd: Poznań

Post Odpowiedz z cytatem
WRACAJĄC DO TEMATU ;D

1. Jeżeli ktoś mówi, 'będzie OK' to ty odpowiadasz: Funky Town (mwahaha, zboczona wersja xD cii)
2. Jak się opiszesz w jednym zdaniu? Within Temptation- Dark Wings (btw, wiecie, że w ostatnim psychoteście co robiłam, to wyszło mi, że jestem dark and mysterious i że niektórzy ludzie się mnie boją? oO)
3. Co ci się podoba w dziewczynach/chłopakach? ktoś tam- Peepshow (?)
4. Jak się dziś czujesz? Enya- A moment lost
5. Jakie jest twoje motto? Nirvana- Smells like ten spirit
6. Co twoi przyjaciele o Tobie myślą? Sara Birghtman- Time to say goodbye (ej no)
7. Co o Tobie sądzą Twoi rodzice? Audiofeels- Otherside
8. O czym bardzo często myślisz? Moloko- Beeing is bewildering
9. Ile jest 2+2? Lenny Kravitz- Fly away
10. Co myślisz o swoim najlepszym przyjacielu/przyjaciółce? The Kooks- Down the market
11. Twoja życiowa historia? The Kooks- Ooh la (bardzo inteligentna, jak ten tytuł ;D)
12. Kim chcesz być kiedy dorośniesz? Green Day- Another state of mind (wariatem)
13. Co czujesz kiedy widzisz taką osobę jak Ty? Evanescence- Away from me (trzymać z daleka, bo będzie mieszanka wybuchowa)
14. Do czego będziesz tańczyć na ślubie? Within Temptation- What have you done (Co ja zrobiłam?! Wyszłam za mąż! Och, ja głupia!)
15. Co ci zagrają na pogrzebie? Myslovitz- Blue velvet
16. Czym się interesujesz? The kooks- Cap (zbieram czapki? Czy puchary? Które się pisało przez `u`, a które przez `a`? Znając Kokosów to pewnie to pierwsze. Czapki. Swoją drogą potrzebuję na jutro kapelusz z westernu, macie?)
17. Czego się najbardziej boisz? Fort Minror i inni- Where'd you go? (I miss you so...)
18. Twój największy sekret? Mix na potrzeby szkoły (Barbie girl, Cotton Joe, Feedback, coś, Thriler)
19. Czego chcesz w tym momencie? Travis- Walking in the sun
20. Co będzie po tym jak to wstawisz? Nightwish- Beauty of the beast
21. Co pomyślisz, kiedy urodzi się Twoje pierwsze dziecko? Myslovitz- Historia jednej znajomości (osz w mordę, mwahahahaa, to ładnie ze mną.)
22. Co najbardziej pragniesz dostać od Mikołaja w tym roku? Korn feat Amy Lee- Freak on a leash
23. Co będzie w nagłówku jutrzejszej gazety? Madonna- American life
24. Co Twój sąsiad mógłby sprzedać Ci na eBay'u? BEP- Shut up
25. Co twój najlepszy przyjaciel powie na Twoim pogrzebie? Britney Spears- Womanizer (O.O)
26. Wygrałeś milion dolarów na loterii. Co za nie kupisz? Evanescence- Call me when your sober (ALBUM EVANESCENCE! W tym roku wychodzi Very Happy)
27. Jeśli mógłbyś podróżować w czasie, gdzie byś wylądował? Myslovitz- Dla ciebie
28. Pierwsza myśl, gdy wdeptujesz w psią kupę... Wolfmother- Fell down a hole (mwahahahahaha, to wielkie to gówno jest, hahahahahahaha, leżę i kwiczę)
29. Gdzie spędzisz kolejne wakacje? Nightwish- For the heart I once had
30. Dlaczego woda jest mokra? Requiem for a dream- Dreams
31. Jaka jest Twoja pierwsza myśl, gdy jesteś po seksie? Evanescence- Good Enough (wreszcie coś pasującego)
32. Jakie jest najdziwniejsze miejsce do picia piwa? Evanescence- My immortal (rock)
33. Co jest sekretem dominacji na świecie? Shrek 2- Funky Town
34. Jak nazwiesz swoje zwierzę? Pink- So what (nanananana)
35. Jak byś się czuł, umawiając się z kosmitą? Madonna- Frozen
36. Włosy Ci się palą. Co krzyczysz? My spirit flies to you (yhy)
37. Czy kiedykolwiek czułeś się nienormalny? Unchained melody
38. Zobaczyłeś swoją matkę w Playboyu. Jak reagujesz? Requiem for a dream- Full tense (idę się naćpać)
39. Za czym teraz najbardziej tęsknisz? Queen- I want to break free (I want to break free for a first time)
40. Dlaczego rybka przekroczyła ulicę? R.E.M- Stand
41. Co się dzieje w Twojej bieliźnie? The Kooks- The only
42. Jeśli byłbyś Bogiem, jaki byłby zakres Twoich możliwości? Placebo- The bitter end
43. Co byś zrobił z bombą nuklearną? Jingle bells (oO wesołych świąt.)
44. Zamówiłeś pizzę. Co w niej jest? J.Lo- Do it well
45. Co byś zrobił z pijanym marynarzem? Nightwish- The islander (jak ładnie pasuje)
46. Jaka jest Twoja filozofia życiowa? Gwen Stefani- Hollaback girl
47. Co byś zrobił z gumową kaczuszką? R.E.M- Leaving New York
48. Kto próbuje Cię zabić? Linkin Park- What I've done

_________________
"Możesz zdobyć świat, lecz to będzie tylko świat, tylko świat. Nie barwy, które kolorowy niesie wiatr"
Nie Maj 02, 2010 21:30 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama







Nie Maj 02, 2010 21:30
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum O-ocenialnia Strona Główna » Zabawy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 8 z 9
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

O-ocenialnia  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online