Forum O-ocenialnia Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
ZABAWA: Muzyczna wyrocznia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum O-ocenialnia Strona Główna » Zabawy Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
ZABAWA: Muzyczna wyrocznia
Autor Wiadomość
wyidealizowanaa



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 1621
Skąd: Oslo

Post Odpowiedz z cytatem
4, 5 - To mi przypomniało o takiej lasce z mojej klasy co zombie przypomina, 9, 13, 16, 22, 24, 26 - te są najlepsze :3

_________________
''Hell is empty and all the devils are here. ''
Wto Kwi 06, 2010 18:10 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger Nazwa Skype
Reklama







Wto Kwi 06, 2010 18:10
Forgotten



Dołączył: 24 Mar 2010
Posty: 161

Post Odpowiedz z cytatem
A mi 5 przypomina moją przyjaciółkę, bo kiedyś zrobiłam jej zdjęcie, na którym wyszła jak zombie xd
Wto Kwi 06, 2010 18:15 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kermit.



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 2927
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Fajna przyjaciółka, nie ma co xD

_________________
Problemem każdej egzystencji jest irytacja życiem...
Wto Kwi 06, 2010 20:22 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wyidealizowanaa



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 1621
Skąd: Oslo

Post Odpowiedz z cytatem
U mnie taka w klasie potrafi siedzieć pół dnia w jednym miejscu nie ruszając się o_O

_________________
''Hell is empty and all the devils are here. ''
Wto Kwi 06, 2010 20:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger Nazwa Skype
Forgotten



Dołączył: 24 Mar 2010
Posty: 161

Post Odpowiedz z cytatem
U mnie w klasie jest jedna jakże żałosna dziewczyna, która uważa się za fajną osobę, jednakże cała klasa ma z niej niezłą polewkę, włączając mnie.
Może pominiemy fakt, iż rok temu się z nią przyjaźniłam?
Wto Kwi 06, 2010 20:33 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kermit.



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 2927
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Lepiej pomiń xd

_________________
Problemem każdej egzystencji jest irytacja życiem...
Wto Kwi 06, 2010 20:36 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anonimowa94



Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 667
Skąd: Poznań

Post Odpowiedz z cytatem
1. Jak się dzisiaj czujesz? Evanescence- You
2. Czy zajdziesz daleko w życiu? Avril Lavigne- I don't give a damn (no raczej)
3. Jak widzą cię twoi przyjaciele? Evanescence- My last breath
4. Czy wyjdziesz za mąż? Moloko- Abseny mindend friends (hah, cóż)
5. Jaka jest piosenka przewodnia twojego najlepszego przyjaciela? COCO JAMBO (Ej, to moja piosenka! Ja tu jestem kokosem!)
6. Jaka jest historia twojego życia? Requiem for a dream- Full tense
7. Jaka jest / będzie / była twoja szkoła? Placebo- The bitter end (xD)
8. W jaki sposób możesz coś osiągnąć w życiu? Unchained melody (oooh my love! My darling!)
9. Co jest najlepsze w twoich przyjacielach? Linkin Park- With you
10. Co kupisz w ten weekend? Placebo- The bitter end (coś związanego ze szkołą?)
11. Jak najlepiej opisać twoich dziadków? Christina Aguilera- Fighter
12. Jak ci się powodzi w życiu? Infernal- ten miles
13. Jaka piosenka będzie grana na twoim pogrzebie? Nightwish- Passion and the opera
14. Jak widzi cię świat? Avril Lavigne- Losing grip
15. Czy będziesz mieć szczęśliwe życie? Samba rio de janerio (jea)
16. Co twoi przyjaciele naprawdę o tobie myślą? Britney Spears- Gimmie more (CO?)
17. Czy ludzie cie pożądają? Stereophonics- Superman (wiadomo)
18. Jak możesz się uszczęśliwić? Placebo- Taste in men
19. Co powinnaś zrobić ze swoim życiem? Amy Macdonalnd- The youth of today
20. Czy będziesz mieć dzieci? Green Day- Homecoming
21. Do jakiej piosenki zrobiłabyś striptiz? Lenny Kravitz- California
22. Jeśli nieznajomy zaproponowałby ci cukierka, co byś zrobiła? Avril Lavigne- Hot (mhm Very Happy)
23. Co twoja mama myśli o tobie? KC- Say Cheese (seeeeeeeer)
24. Jaki jest twój najmroczniejszy sekret? Within Temptation- Forgiven
25. Jaka jest piosenka przewodnia twojego największego wroga? Adam Lambert- Time for miracles
26. Jaka jest twoja osobowość? Nightwish- Eva (Eva flies away....)
27. Jaka piosenka będzie grana na twoim ślubie? Alicia Keys- No one (nie, raczej nie)

Eee, cienkie.

_________________
"Możesz zdobyć świat, lecz to będzie tylko świat, tylko świat. Nie barwy, które kolorowy niesie wiatr"
Wto Maj 04, 2010 19:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wyidealizowanaa



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 1621
Skąd: Oslo

Post Odpowiedz z cytatem
To ja też zrobię. Nie będę gorsza xd

1. Jak się dzisiaj czujesz? AJ Rafael - Midknight (Tekst piosenki nawet pasuje)
2. Czy zajdziesz daleko w życiu? Ke$ha - Hungover (Wieczny kac czy nieszczęśliwa miłość? o.o)
3. Jak widzą cię twoi przyjaciele? TH - Forgotten children (No i siema)
4. Czy wyjdziesz za mąż? Ne-Yo - Mad (czyli?)
5. Jaka jest piosenka przewodnia twojego najlepszego przyjaciela? Franz Ferdinand - The Lobster Quadrille (nie dziwię się czemu jest taka wolna, skoro to jest jej piosenka przewodnia)
6. Jaka jest historia twojego życia? Lykke Li - Possibility
7. Jaka jest / będzie / była twoja szkoła? Timbaland - Say Something
8. W jaki sposób możesz coś osiągnąć w życiu? The Spill Canvas - Sunsets and Car Crashes
9. Co jest najlepsze w twoich przyjacielach? Lady Gaga - Retro, Dance, Freak (dokładnie)
10. Co kupisz w ten weekend? Metro station - Control (duużo. między innymi: papierosy, ubrania itd. Oczywiście wszystko będę mieć pod kontrolą ^^)
11. Jak najlepiej opisać twoich dziadków? Rihanna - Fire bomb (Taaa, fire bomb jak ch.j)
12. Jak ci się powodzi w życiu? TH - Down on you
13. Jaka piosenka będzie grana na twoim pogrzebie? Paramore - Emergency (no awaria, awaria)
14. Jak widzi cię świat? BEP - Alive (o,o,o! Kumpel chce o mnie nagrać film! Będzie to horror, komedia i dramat w jednym xD)
15. Czy będziesz mieć szczęśliwe życie? Miley Cyrus - Butterfly fly away
16. Co twoi przyjaciele naprawdę o tobie myślą? Ellie Goulding - This love (nie ten poziom, tak? xd)
17. Czy ludzie cie pożądają? TH - Spring nicht (aż tak źle ze mną? -.-)
18. Jak możesz się uszczęśliwić? TH - Alien (taak, mieć takiego Billa Aliena <3)
19. Co powinnaś zrobić ze swoim życiem? Kate Walsh - Your song (każdy będzie mi wypominać to, że nie piszę swoich piosenek? -.-)
20. Czy będziesz mieć dzieci? 30 second to mars - From yeasterday (Nie, wczoraj nic nie robiłam. Chyba. )
21. Do jakiej piosenki zrobiłabyś striptiz? TH - Leb die Sekunde (ale to for Bill only <3)
22. Jeśli nieznajomy zaproponowałby ci cukierka, co byś zrobiła? Ne-Yo - So sick (rozchorowałabym się? xd)
23. Co twoja mama myśli o tobie? TH - In die nacht (ona wie, że w nocy jestem niegrzeczna, albo że tylko w nocy jak śpię jestem grzeczna xd)
24. Jaki jest twój najmroczniejszy sekret? Nick Jonas - Who I am
25. Jaka jest piosenka przewodnia twojego największego wroga? Rise Against - Savior
26. Jaka jest twoja osobowość? ESTK - Reach
27. Jaka piosenka będzie grana na twoim ślubie? Eliten - Diktatoren danser (A to się dobrze składa, bo o ile mi wiadomo Bill bardzo polubił Norwegię xD)

_________________
''Hell is empty and all the devils are here. ''
Wto Maj 04, 2010 19:50 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger Nazwa Skype
kermit.



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 2927
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Przeczytam raczej później, bo literki zlewają mi się w całość. o_O

_________________
Problemem każdej egzystencji jest irytacja życiem...
Wto Maj 04, 2010 19:56 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anonimowa94



Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 667
Skąd: Poznań

Post Odpowiedz z cytatem
4- oszalejesz z miłości! ;D
22 i 23 są świetne xD

_________________
"Możesz zdobyć świat, lecz to będzie tylko świat, tylko świat. Nie barwy, które kolorowy niesie wiatr"
Sro Maj 05, 2010 18:44 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kermit.



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 2927
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Rzeczywiście 22 i 23 są super ; D

_________________
Problemem każdej egzystencji jest irytacja życiem...
Pią Maj 07, 2010 20:49 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anonimowa94



Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 667
Skąd: Poznań

Post Odpowiedz z cytatem
1. Jak się dzisiaj czujesz? Lady Gaga- Poker face (hell yeah! umcy umcy umcy)
2. Czy zajdziesz daleko w życiu? Placebo- English summer rain (DESZCZ!)
3. Jak widzą cię twoi przyjaciele? Christina Aguilera- Ain't no other man (dzięki -.- Jestem facetem. Kól)
4. Czy wyjdziesz za mąż? Within Temptation- Jillian (I'd give you my heart) [chyba tak ;D]
5. Jaka jest piosenka przewodnia twojego najlepszego przyjaciela? Britney Spears feat Madonna- Me against the music (haha, against techno!)
6. Jaka jest historia twojego życia? Peepshow (x.O)
7. Jaka jest / będzie / była twoja szkoła? U2 feat Green Day- Saint are coming (święty Mikooołaaaaj!!!! Ej fajnie ;D MATKO, JA CHCE DO SZÓSTKI!)
8. W jaki sposób możesz coś osiągnąć w życiu? Nightwish- Sleeping sun (ej, ostatnio ciągle bym spała -.- JA CHCĘ WAKACJE! I CHCĘ DO SZÓSTKI)
9. Co jest najlepsze w twoich przyjacielach? The Kooks- Eaten by your love (mwahaha, powiem im to ;D )
10. Co kupisz w ten weekend? DJ Wjesłaff- Bo ja teńczyć chcę (mwahahahaha)
11. Jak najlepiej opisać twoich dziadków? Alannah Myles- Black velvet (to zamienić z tym powyższym i byłoby idealnie)
12. Jak ci się powodzi w życiu? Avril Lavigne- Contagious (o, zgadza się. Jestem zaraźliwa. Moja kumpela już przeze mnie strzyka palcami, czyta fantastykę i ponoć zachowuje się podobnie. I wszyscy nas mylą oO NAWET MOJA MAMA!)
13. Jaka piosenka będzie grana na twoim pogrzebie? Tomasz Karolak, 39 i pół- Zabiorę Cię właśnie tam (oooo Sad ale smutno. Ja bym na miejscu tych ludzi się poryczała)
14. Jak widzi cię świat? Linkin Park- Numb (umc umc)
15. Czy będziesz mieć szczęśliwe życie? Christina Aguilera- Candy Man (w sensie, że pełne facetów? Very Happy )
16. Co twoi przyjaciele naprawdę o tobie myślą? Harry Potter- John Wiliams- Prologue (dlaczego się nie zdziwiłam?)
17. Czy ludzie cie pożądają? Christina Aguilera- Oh mother (e?)
18. Jak możesz się uszczęśliwić? Moloko- Forever more
19. Co powinnaś zrobić ze swoim życiem? Agnieszka Chylińska- Winna (muszę zgrzeszyć, mwahahhaha)
20. Czy będziesz mieć dzieci? Evanescence- Bring me to life (hmmm... oto jest pytanie Very Happy)
21. Do jakiej piosenki zrobiłabyś striptiz? Moloko- Bankrupt Emotionaly
22. Jeśli nieznajomy zaproponowałby ci cukierka, co byś zrobiła? Gnarles Barkley- Crazy (I remember, I remember when I lost my mind! ;D )
23. Co twoja mama myśli o tobie? Evanescence- Surrender
24. Jaki jest twój najmroczniejszy sekret? Virgin- Kolejny raz ( w sensie, że virgin, czy w sensie, że kolejny raz? xD)
25. Jaka jest piosenka przewodnia twojego największego wroga? John Wiliams- Hedwigs theme (nieeeeeeeeeeeeee! To jest mooooooooooojeeeeeeeee! Fucking papuga)
26. Jaka jest twoja osobowość? Kate Melua- Nine milion bicycles
27. Jaka piosenka będzie grana na twoim ślubie? Nickelback- Rockstar (i jest gites)

_________________
"Możesz zdobyć świat, lecz to będzie tylko świat, tylko świat. Nie barwy, które kolorowy niesie wiatr"
Wto Maj 25, 2010 21:03 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kermit.



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 2927
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
3, 9, 19, 20 <-- XD

_________________
Problemem każdej egzystencji jest irytacja życiem...
Wto Maj 25, 2010 21:09 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Justify



Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 131
Skąd: z Opola :)

Post Odpowiedz z cytatem
Przyszedł czas i na mnie, ale że na lapie muzyki nie mam, bo sterowniki dźwięku nie działają i nie jest mi potrzebna, to biorę odtwarzacz z komórki, bo mój telefon pełni równocześnie funkcję odtwarzacza, na którym jest dosłownie WSZYSTKO xD I proszę się nie zdziwić jakimiś dziwnymi utworami z rodzaju pop, pseudo-rock czy disney, bo jak coś leci w radiu i mi w ucho wpadnie to wrzucam na komórkę- a przez to na karcie pamięci mam burdel ;D A burdel składa się dokładnie z 442 panienek do towarzystwa, więc jest w czym losować...

Tak więc, uwaga:

1. Jak się dzisiaj czujesz? Vavamuffin- Radio Vavamuffin. O, pasuje nawet. Mam dzisiaj olewatorski stosunek do wszystkiego.
2. Czy zajdziesz daleko w życiu? Nightwish- Amaranth.
3. Jak widzą cię twoi przyjaciele? Boys Like Girls- Five Minutes To Midnight I tutaj chwila przerwy, bo muszę stłumić wybuch histerycznego śmiechu ;D
4. Czy wyjdziesz za mąż? Aloha From Hell- Can You Hear Me, Boys? "Can you hear me boys? Don't wait 'till tomorrow!" Hahaha Razz
5. Jaka jest piosenka przewodnia twojego najlepszego przyjaciela? Jonas Brothers- I Am What I Am Ooo, ale pasuje! Jak najbardziej!
6. Jaka jest historia twojego życia? Jonas Brothers- A Little Bit Longer Jeeej, ta piosenka jest prześliczna, ale treść... czy to dla mnie dobrze? Hm.
7. Jaka jest / będzie / była twoja szkoła? Avril Lavinge- Girlfriend I co ja mam o tym myśleć?
8. W jaki sposób możesz coś osiągnąć w życiu? Anna Wyszkoni- Czy Ten Pan i Pani HAHAHA! xD
9. Co jest najlepsze w twoich przyjaciołach? Czerwone Gitary- Bo Ty Się Boisz Myszy I kolejny wybuch śmiechu Very Happy
10. Co kupisz w ten weekend? Andrzej Piaseczny- Rysowane Tobie Mmm, ciekawie O.O
11. Jak najlepiej opisać twoich dziadków? Nightwish- Gethsemane Hm. Muszę pomyśleć.
12. Jak ci się powodzi w życiu? Boys Like Girls- Dance Hall Drug Yyyy. No dobra, tutaj mam pewne obiekcje xD
13. Jaka piosenka będzie grana na twoim pogrzebie? Disturbed- Land Of Confusion Rockowa przeróbka znanego popowego utworu. A co do dopasowania tego do mojego pogrzebu... "Oh, superman, where are you now?"- jeeeee! xD
14. Jak widzi cię świat? The Rasmus- Ten Black Roses *teraz banda serduszek wypływa z oczu i uszu Justify*
15. Czy będziesz mieć szczęśliwe życie? Boys Like Girls- The Great Escape I to samo, co w poprzenim punkcie Wink
16. Co twoi przyjaciele naprawdę o tobie myślą? The Rasmus- Lost And Lonely Kiedyś, teraz już nie. Bynajmniej takie jest moje zdanie :]
17. Czy ludzie cie pożądają? Teresa Tutinas- Na Całych Jeziorach Ty Aż chce się rzec: "Soł słiiiiiit!" Z całego serca polecam tą piosenkę. Dziam, dziam, dziam. Z dedykacją DLA MNIE! xD
18. Jak możesz się uszczęśliwić? Fall Out Boy- The Take Over, The Breaks Over *myśli, a po chwili zaczyna się śmiać*
19. Co powinnaś zrobić ze swoim życiem? Ewa Farna- Cicho Tak zrobię! Żartuję, oczywiście o.O
20. Czy będziesz mieć dzieci? 4 Razy Po Dwa Razy PADŁAM! Skąd to się wzięło na mojej komórce w ogóle?! Spadłam ze śmiechu z krzesła, serio xDDD
21. Do jakiej piosenki zrobiłabyś striptiz? Sean Paul- Get Busy Brzuch mnie ze śmiechu już boli. I zastanawiam się, skąd to mam na fonie xD
22. Jeśli nieznajomy zaproponowałby ci cukierka, co byś zrobiła? Robert Pattinson- Let Me Sign Po raz kolejny leżę, a to po części za sprawą "boskiego" głosu EdziaPedzia Razz
23. Co twoja mama myśli o tobie? Fall Out Boy- Golden Ten tekst jest piękny *.*
24. Jaki jest twój najmroczniejszy sekret? Jacek Kaczmarski- Mury I jak zwykle, mam łzy w oczkach. Piękna piosenka. A co do pytania, to źle że zagrzewam innych do walki o swoje?
25. Jaka jest piosenka przewodnia twojego największego wroga? Beyonce- If I Were A Boy Po pierwsze- Beyonce stworzyła świetną piosenkę, jak nigdy, szczególnie jeśli chodzi o tekst. Po drugie, no fajnego mam wroga. Pomijając fakt, że go nie mam. Chyba xD
26. Jaka jest twoja osobowość? Agnieszka Chylińska- Winna Jeeee! Ale wcale nie jestem taka zła, mam wiele zalet! Pierwszą jest skromność, c'nie? Razz
27. Jaka piosenka będzie grana na twoim ślubie? Jonas Brothers- Please Be Mine No, tak to już jest, że do staroci braci Jonas mam dziwną słabość, chociaż ich nie lubię... ale Nick Jonas ma głos tak słodki, że padam! To samo starszy. A ta piosenka jest wprost najpiękniejsza na świecie. Jeeej, to by mogli mi zagrać na ślubie, serio *.*

Jak wspominałam, na fonie mam miszu-maszu, Disney miesza się z Nightwish i Jackiem Kaczmarskim, więc wybaczcie, ale mój gust muzyczny jest bardzo, bardzo dziwny xD

_________________
"I dreamed a dream in time gone by
When hope was high
And life worth living
I dreamed that love would never die..."
Nie Maj 30, 2010 20:57 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kermit.



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 2927
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
4, 9, 20 i 26 - najlepsze, bynajmniej według mnie ; )

_________________
Problemem każdej egzystencji jest irytacja życiem...
Nie Maj 30, 2010 23:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama







Nie Maj 30, 2010 23:00
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum O-ocenialnia Strona Główna » Zabawy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 9 z 10
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

O-ocenialnia  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online