Forum O-ocenialnia Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
Muzyczna zabawa^
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum O-ocenialnia Strona Główna » Zabawy Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Muzyczna zabawa^
Autor Wiadomość
Anonimowa94



Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 667
Skąd: Poznań

Post Muzyczna zabawa^ Odpowiedz z cytatem
I jeszcze jedno ;D
Taka jestem fajna.
Poświęcam się dla was tak btw.
Ja to wszystko tłumaczę z angola!

1.Co będzie w `następnym życiu?`
2.Twoje wytłumaczenie, gdy zapomnisz zadania domowego:
3.Twoją bratnią duszą jest...
4.Kiedy to opublikujesz, krzykniesz...
5.Słuchałeś tego do chwili, gdy zauważyłeś duży, toczący się głaz:
6.Kiedy weźmiesz ślub, piosenka do której po raz pierwszy zatańczysz to:
7.Spotykasz włóczęgę na ulicy i...
8.Twoja ulubiona postać z dowolnej społeczności fanów porywa Cię. Twoja reakcja:
9.Przestrzeń kołowa:
10.Jeśli będziesz mieć dzieci, będą one:
11.Jak czują się Twoi przyjaciele, gdy widzą Cię w szkole?
12.W czasie walki, twój wróg przegrał. Co się stanie potem?
13.Przeciwność Ciebie:
14.Jak będą się czuć ludzie, gdy umrzesz?
15.Jak się dzisiaj czujesz?
16.Co czyta Twoja koszula(?)
17.Znalazłeś na ulicy dolara. Co z nim zrobisz?
18.Chiny atakują!
19.Co myślisz, gdy widzisz swoją wielką miłość?
21.Lubisz ten quiz?
22.Co stało się z #20?

_________________
"Możesz zdobyć świat, lecz to będzie tylko świat, tylko świat. Nie barwy, które kolorowy niesie wiatr"
Nie Kwi 18, 2010 17:12 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama







Nie Kwi 18, 2010 17:12
Sayuri



Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 800

Post Odpowiedz z cytatem
1.Co będzie w `następnym życiu?` Nelly Furtado ft. Julieta Venegas & La Mala Rodríguez - Bajo Otra Luz
2.Twoje wytłumaczenie, gdy zapomnisz zadania domowego: Demi Lovato - Stronger
3.Twoją bratnią duszą jest... Selena Gomez & The Scene - Kiss & Tell
4.Kiedy to opublikujesz, krzykniesz... Robie Williams- Bodies (yhy..)
5.Słuchałeś tego do chwili, gdy zauważyłeś duży, toczący się głaz: Czesław Śpiewa - Dziewczyna Z Branży (hę?)
6.Kiedy weźmiesz ślub, piosenka do której po raz pierwszy zatańczysz to: Demi Lovato - Behind Enemy Lines.
7.Spotykasz włóczęgę na ulicy i... Lady GaGa - Poker Face (HAHAHA!!)
8.Twoja ulubiona postać z dowolnej społeczności fanów porywa Cię. Twoja reakcja: Robbie Williams - Supreme
9.Przestrzeń kołowa: Nelly Furtado ft. Alejandro Fernández - Sueños (co?)
10.Jeśli będziesz mieć dzieci, będą one: Selena Gomez & The Scene - I Don't Miss You At All (nieeeee!)
11.Jak czują się Twoi przyjaciele, gdy widzą Cię w szkole? Selena Gomez & The Scene - As a Blonde (chyba ja przy nich. xD)
12.W czasie walki, twój wróg przegrał. Co się stanie potem? Selena Gomez & The Scene - Naturally
13.Przeciwność Ciebie: Demi Lovato - Two Worlds Collide
14.Jak będą się czuć ludzie, gdy umrzesz? James Morrison - You Give Me Something (ojej<3)
15.Jak się dzisiaj czujesz? Coldplay - What If
16.Co czyta Twoja koszula(?) The Rolling Stones - You Can't Always Get What You Want
17.Znalazłeś na ulicy dolara. Co z nim zrobisz? Green day - Know Your Enemy
18.Chiny atakują! Selena Gomez & The Scene - Stop & Erase
19.Co myślisz, gdy widzisz swoją wielką miłość? Green Day - 21 Guns
21.Lubisz ten quiz? Demi Lovato - So Far So Great (yay!)
22.Co stało się z #20? Robbie Williams - Better Man

WTF!? Co tu tyle Selenki!?
Nie Kwi 18, 2010 17:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wyidealizowanaa



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 1621
Skąd: Oslo

Post Odpowiedz z cytatem
1.Co będzie w `następnym życiu?` The Used - Caught in fire
2.Twoje wytłumaczenie, gdy zapomnisz zadania domowego: Chris Brown - Glow in the dark
3.Twoją bratnią duszą jest... IYAZ - Replay
4.Kiedy to opublikujesz, krzykniesz... Timbaland - Morning after dark
5.Słuchałeś tego do chwili, gdy zauważyłeś duży, toczący się głaz: Jessy McCartney - Beautiful soul
6.Kiedy weźmiesz ślub, piosenka do której po raz pierwszy zatańczysz to: William Jakiś tam - Heartless (bosko)
7.Spotykasz włóczęgę na ulicy i... Timbaland - Tommorow in the bottle
8.Twoja ulubiona postać z dowolnej społeczności fanów porywa Cię. Twoja reakcja: Lamb - Gabierl
9.Przestrzeń kołowa: Kaliber 44 - Plus i minus
10.Jeśli będziesz mieć dzieci, będą one: Lifehous - Haning by a moment
11.Jak czują się Twoi przyjaciele, gdy widzą Cię w szkole? Chris Brown - I need this
12.W czasie walki, twój wróg przegrał. Co się stanie potem? Avril Lavigne - Alice
13.Przeciwność Ciebie: Muse - Supermassive Black Hole
14.Jak będą się czuć ludzie, gdy umrzesz? TH - Wo sind eure hande (będą wiwatować)
15.Jak się dzisiaj czujesz? Paramore - Brick by boring brick (znowu ta rutyna co rodzinka się śmieję, że się spiłam)
16.Co czyta Twoja koszula(?) Switchfoot - Yet
17.Znalazłeś na ulicy dolara. Co z nim zrobisz? Rihanna - Rude boy
18.Chiny atakują! Ellie Goulding - This love
19.Co myślisz, gdy widzisz swoją wielką miłość? Story of The Year - Until the day I die
21.Lubisz ten quiz? The Fray - She is
22.Co stało się z #20? Breaking Benjamin - Until The end

_________________
''Hell is empty and all the devils are here. ''
Nie Kwi 18, 2010 17:48 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger Nazwa Skype
kermit.



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 2927
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
5, 7 i 19 u Sayuri są świetne xD
4, 12 i 14 u Andź xD

_________________
Problemem każdej egzystencji jest irytacja życiem...
Nie Kwi 18, 2010 18:08 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gosiak



Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 1995
Skąd: Ruda Śląska/Mikołów

Post Odpowiedz z cytatem
1.Co będzie w `następnym życiu?` Simple Plan - Addicted (ładnie, ładnie xd)
2.Twoje wytłumaczenie, gdy zapomnisz zadania domowego: SP - When I'm Gone (chciałabym kiedyś zobaczyć siebie niemającą zadania domowego O_o)
3.Twoją bratnią duszą jest... Nine Days - Absolutely (Story Of A Girl)
4.Kiedy to opublikujesz, krzykniesz... Mark Hoppus - In Transit (feat. Pete Wentz)
5.Słuchałeś tego do chwili, gdy zauważyłeś duży, toczący się głaz: Sugarcult - Counting Stars
6.Kiedy weźmiesz ślub, piosenka do której po raz pierwszy zatańczysz to: SP - I Can Wait Forever ('but forever is over' tak mi się jakoś przypomniało xd)
7.Spotykasz włóczęgę na ulicy i... Sugarcult - Bouncing Off The Walls
8.Twoja ulubiona postać z dowolnej społeczności fanów porywa Cię. Twoja reakcja: LeAnn Rimes - But I Do Love You (mmmm...)
9.Przestrzeń kołowa: Alex Band - Rest OF Out Lives
10.Jeśli będziesz mieć dzieci, będą one: SP - When I'm Gone
11.Jak czują się Twoi przyjaciele, gdy widzą Cię w szkole? Sugarcult - Stuck In America (czyli co?)
12.W czasie walki, twój wróg przegrał. Co się stanie potem? The Calling - Wherever You Will Go (live)
13.Przeciwność Ciebie: I Hate Kate - Free Without You
14.Jak będą się czuć ludzie, gdy umrzesz? Jet - She's a Genius (am I? ;>)
15.Jak się dzisiaj czujesz? The Calling - Why Don;t You And I (no nie bardzo chyba xd)
16.Co czyta Twoja koszula(?) Sugarcult - You're The One
17.Znalazłeś na ulicy dolara. Co z nim zrobisz? Hey Monday - How Do You Love Me Now
18.Chiny atakują! Sugarcult - Killing Me
19.Co myślisz, gdy widzisz swoją wielką miłość? Rooney - Love Me Or Leave Me (ale ja nie mam wielkiej miłości więc nie moge jej widzieć Razz)
21.Lubisz ten quiz? Sugarcult - We Come Crashing Down
22.Co stało się z #20? Sugarcult - Shaking

_________________
"Chciałabym mieć wszystko w dupie. Ale ta, nawet pomimo tego, że jest całkiem słusznych rozmiarów, nie chce tego wszystkiego pomieścić..."
Nie Kwi 18, 2010 18:12 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gosiak



Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 1995
Skąd: Ruda Śląska/Mikołów

Post Odpowiedz z cytatem
piosenka z numerem 12 od Sayuri ciągle leci na DC xd
u Andź: 11 i 12 xd

_________________
"Chciałabym mieć wszystko w dupie. Ale ta, nawet pomimo tego, że jest całkiem słusznych rozmiarów, nie chce tego wszystkiego pomieścić..."
Nie Kwi 18, 2010 18:16 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kermit.



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 2927
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Teraz moja kolej, o!

1.Co będzie w `następnym życiu?` Goya ,,Bądź tam gdzie nasze miejsce'' (że jak? xd)
2.Twoje wytłumaczenie, gdy zapomnisz zadania domowego: Kasia Wilk ,,A Ty czego chcesz?'' ( z takim tekstem do nauczyciela, nie? ; D)
3.Twoją bratnią duszą jest... Madonna ,,Mother and Father'' (teraz to się uśmiałam ;p)
4.Kiedy to opublikujesz, krzykniesz... TH ,,Love is dead''
5.Słuchałeś tego do chwili, gdy zauważyłeś duży, toczący się głaz: Lenka ,,Trouble is a friend''
6.Kiedy weźmiesz ślub, piosenka do której po raz pierwszy zatańczysz to: Alicia Keys ,,No one''
7.Spotykasz włóczęgę na ulicy i... Kat Deluna ,,Run the Show'' (Daję występ, czy jak? xD)
8.Twoja ulubiona postać z dowolnej społeczności fanów porywa Cię. Twoja reakcja: Linkin Park ,,Somwghere I belong'' 9chciałabym trafić do takiego miejsca)
9.Przestrzeń kołowa: Goya ,,Oczekiwanie'' ( Czy tylko ja nie rozumiem o co w tym chodzi?)
10.Jeśli będziesz mieć dzieci, będą one: Gabrliea Climi ,,On a mission'' (Uciekną od swojej matki, ot co ;x)
11.Jak czują się Twoi przyjaciele, gdy widzą Cię w szkole? kelly Clarkson ,,Hear me'' (nie jestem aż taka samolubna, no!)
12.W czasie walki, twój wróg przegrał. Co się stanie potem? Hurt ,,Załoga G'' (aha *-*)
13.Przeciwność Ciebie: Ala ,,Angel'' )Znowu trafiłam ;D)
14.Jak będą się czuć ludzie, gdy umrzesz? PCD ,,I hate this part'' (czyli co?)
15.Jak się dzisiaj czujesz? Sia ,,Breathe me'' (nie mam znowóż takiego dola, no)
16.Co czyta Twoja koszula(?) TH ,,Rette mich''
17.Znalazłeś na ulicy dolara. Co z nim zrobisz? Jenifer Lopez ,,Do it well'' (idę do męskiego burdelu? o_O)
18.Chiny atakują! RHCP ,,Porcelain'' (załatwią nas jak porcelanę xd)
19.Co myślisz, gdy widzisz swoją wielką miłość? 50 Cent ft. Ne-Yo ,,Bebe by me'' (No, a jak ;D)
21.Lubisz ten quiz? La ,,Darling'' (bez przesady, okej?)
22.Co stało się z #20? La Roux ,,I'm not your toy'' (nie lubi być na usługi, ot co ;p)

_________________
Problemem każdej egzystencji jest irytacja życiem...

Ostatnio zmieniony przez kermit. dnia Nie Kwi 18, 2010 18:28, w całości zmieniany 1 raz
Nie Kwi 18, 2010 18:22 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kermit.



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 2927
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Gosiak:
2 - wyszłaś na kujona xd
14 - No, you aren't ; p
18 - idealnie dopasowane ; D

_________________
Problemem każdej egzystencji jest irytacja życiem...
Nie Kwi 18, 2010 18:24 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wyidealizowanaa



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 1621
Skąd: Oslo

Post Odpowiedz z cytatem
Kermit ma najlepsze 2, 4, 7, 12 i 19 XD

_________________
''Hell is empty and all the devils are here. ''
Nie Kwi 18, 2010 18:25 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger Nazwa Skype
kermit.



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 2927
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
mnei podoba się jeszcze 18 i 22 ; D

_________________
Problemem każdej egzystencji jest irytacja życiem...
Nie Kwi 18, 2010 18:29 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gosiak



Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 1995
Skąd: Ruda Śląska/Mikołów

Post Odpowiedz z cytatem
killing me powinno być raczej na 15 Razz
co do 2: kujonem nie jestem, zwyczajnie dobrze się uczę Razz
u kermit: 2 boskie, 4 - yeah, it is

_________________
"Chciałabym mieć wszystko w dupie. Ale ta, nawet pomimo tego, że jest całkiem słusznych rozmiarów, nie chce tego wszystkiego pomieścić..."
Nie Kwi 18, 2010 18:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kermit.



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 2927
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Nie ma to jak trafiony przypadek i tyle. A killing me może być tam gdzie jest, mnie i tak się podoba.

_________________
Problemem każdej egzystencji jest irytacja życiem...
Nie Kwi 18, 2010 19:48 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anonimowa94



Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 667
Skąd: Poznań

Post Odpowiedz z cytatem
Jeszcze ja, jeszcze ja!

1.Co będzie w `następnym życiu?` Evanescence- Breath no more (mhm, ależ oryginalne)
2.Twoje wytłumaczenie, gdy zapomnisz zadania domowego: Evanescence- Going Under
3.Twoją bratnią duszą jest... Nicholas Hooper- The Sirius Deception (och, ironio! Nie lubię Syrka <_<)
4.Kiedy to opublikujesz, krzykniesz... Amy Winehouse- Rehab (enoł, enoł, enoł *.*)
5.Słuchałeś tego do chwili, gdy zauważyłeś duży, toczący się głaz: Green Day- 21 guns
6.Kiedy weźmiesz ślub, piosenka do której po raz pierwszy zatańczysz to: Nicholas Hooper- Dementors in the underpass (nie powiem, baaaaaardzo taneczny kawałek *ironia*)
7.Spotykasz włóczęgę na ulicy i... Phil Collins- Two worlds (haha, no raczej, że się nie dogadamy)
8.Twoja ulubiona postać z dowolnej społeczności fanów porywa Cię. Twoja reakcja: Avril Lavigne- I'm with you (awww, Snape może mnie w takim razie porwać. Albo mrs. Darcy)
9.Przestrzeń kołowa: Evanescence- Bring me to life
10.Jeśli będziesz mieć dzieci, będą one: Evanescence- Everybody's fool (yhym.... fajnie)
11.Jak czują się Twoi przyjaciele, gdy widzą Cię w szkole? Withitn Temptation- Is the fear (naprawdę, jestem AŻ TAK STRASZNA?)
12.W czasie walki, twój wróg przegrał. Co się stanie potem? The Calling- Wherever you wil go (i żyli długo i szczęśliwie)
13.Przeciwność Ciebie: Nightiwish- Bye bye beautiful (wiem, że nie jestem piękna ;d )
14.Jak będą się czuć ludzie, gdy umrzesz? Green Day- Horseshoes and handgrenades
15.Jak się dzisiaj czujesz? Within Temptation- Grace
16.Co czyta Twoja koszula(?) WT- Aquarius
17.Znalazłeś na ulicy dolara. Co z nim zrobisz? Green Day- Like a Rolling Stone (jea, zaszaleję)
18.Chiny atakują! Green Day- Murder City (no i pięknie)
19.Co myślisz, gdy widzisz swoją wielką miłość? Green Day- Know your enemy (o fuck, hahahaha)
21.Lubisz ten quiz? Wolfmother- Fell down a hole
22.Co stało się z #20? Green Day- Holiday (poszła na wakacje Wink )

_________________
"Możesz zdobyć świat, lecz to będzie tylko świat, tylko świat. Nie barwy, które kolorowy niesie wiatr"
Nie Kwi 18, 2010 20:16 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kermit.



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 2927
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Sześć, siedem, osiem, osiemnaście i dziewiętnaście <33

_________________
Problemem każdej egzystencji jest irytacja życiem...
Nie Kwi 18, 2010 20:23 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gosiak



Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 1995
Skąd: Ruda Śląska/Mikołów

Post Odpowiedz z cytatem
12 ♥♥♥♥♥♥

_________________
"Chciałabym mieć wszystko w dupie. Ale ta, nawet pomimo tego, że jest całkiem słusznych rozmiarów, nie chce tego wszystkiego pomieścić..."
Nie Kwi 18, 2010 20:36 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama







Nie Kwi 18, 2010 20:36
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum O-ocenialnia Strona Główna » Zabawy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 1 z 11
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

O-ocenialnia  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online