Forum O-ocenialnia Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
Pytania
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14

Odpowiedz do tematu    Forum O-ocenialnia Strona Główna » Regulaminowo Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Pytania
Autor Wiadomość
Sayuri

Post Odpowiedz z cytatem
OK, czyli w postach ocenię te najnowsze obojętnie skąd.
A wygląd?[list=][/list]
Pią Kwi 30, 2010 14:40 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pią Kwi 30, 2010 14:40
kermit.

Post Odpowiedz z cytatem
Wydaje mi się, że tą główną.

Pią Kwi 30, 2010 14:43 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gosiak

Post Odpowiedz z cytatem
Ej Merci, czemu w mojej kolejce wciąż jest blog, którego przecież oceniłam już wczoraj?

Sro Maj 26, 2010 20:55 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Merci
Szefowa

Post Odpowiedz z cytatem
Przepraszam, mam ostatnio małe zamieszanie. Już usuwam.
Czw Maj 27, 2010 08:45 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Eir

Post Odpowiedz z cytatem
Mam dylemat i stąd pytanie do Merci. Blog podpada pod złamanie 4 punkt regulaminu (ostatnia notka 27 czerwca), ale autorka zamieściła informację, że wyjeżdża na cały lipiec i z tego powodu nie będzie miała możliwości opublikowania kolejnego postu zbyt szybko, dlatego też prosi o ocenienie bloga "nawet jeśli". Ocenić czy nie?

Pon Lip 19, 2010 22:12 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
Merci
Szefowa

Post Odpowiedz z cytatem
Skoro tak to możesz ocenić. Wink
Wto Lip 20, 2010 10:30 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Merci
Szefowa

Post Odpowiedz z cytatem
Mam pytanie... Zostawić tą punktację taką, jaka jest, czy zmienić na bardziej łagodniejszą?
Pią Lip 23, 2010 13:44 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Anonimowa94

Post Odpowiedz z cytatem
Niee, zostaw Very Happy Jest taka... Wredna ;] Poza tym podobne progi są w liceum, co nie? Od 51% jest dopiero dwója, więc tak po szkolnemu ;]

Merci, może te blogi, co są dłużej niż tydzień w wolnej kolejce sama będziesz przydzielać, co? Bo ludzie się nie doczekają xp

Pią Lip 23, 2010 20:44 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Merci
Szefowa

Post Odpowiedz z cytatem
jasne, już się za to biorę. Wink
Sob Lip 24, 2010 09:46 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Anonimowa94

Post Odpowiedz z cytatem
Merci Very Happy Bo blog xlicealistka się zgłosił do mnie w wypadku, gdyby nie można było się zgłosić ponownie do tej samej oceinającej, a u nas jest możliwe. A ostatnie wyidealizowana ją oceniała Smile

Nie Lip 25, 2010 12:36 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Merci
Szefowa

Post Odpowiedz z cytatem
Ale napisała, że prosiłaby o to Ciebie? Ja tak przynajmniej zrozumiałam. Poza tym wyidealizowanaa wraca dopiero za dwa tygodnie, więc myślę, że u Ciebie będzie szybciej. Nie masz nic przeciwko? ;>
Nie Lip 25, 2010 21:09 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Eir

Post Odpowiedz z cytatem
Ja zrozumiałam, że ona zastanawia się, czy musi zgłosić bloga do tej samej oceniającej, a nie, czy wolno go do niej zgłosić.

Pon Lip 26, 2010 08:15 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
Anonimowa94

Post Odpowiedz z cytatem
Nie mam nic przeciwko.
Coś źle mi się przeczytało ostatnio, wybaczcie Oo zamiast `muszę` przeczytałam `mogę`. Sorry ;p

Pon Lip 26, 2010 12:23 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
CLAY KALEA

Post Odpowiedz z cytatem
Widzę, że dużo dziewczyn tu pisze więc może któraś mi pomoże. Chcę kupić buty dla dziewczyny. Macie może pomysły gdzie da się jakieś fajne kupić? Jedyne co znalazłem w necie ciekawszego to http://www.paradashop24.pl/pl/p/CZOLENKA-NESCIOR-042-R.36/935 . Wydaje się, że to dobry sklep. Co sądzicie?
Sob Maj 27, 2017 00:04 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bledo

Post Odpowiedz z cytatem
Mam do Was pewne ważne dla mnie pytanko. Poszukuję właśnie stosownego sklepu online z odzieżą. Chodzi mi o korzystny stosunek jakości do ceny. Odnalazłem w Necie np. półbuty damskie sznurowane. Czy jest to według Was opcja warta uwagi?
Pią Lip 06, 2018 11:50 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pią Lip 06, 2018 11:50
Odpowiedz do tematu    Forum O-ocenialnia Strona Główna » Regulaminowo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
Strona 14 z 14
Skocz do: