Forum O-ocenialnia Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
Usprawnienie firmy.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum O-ocenialnia Strona Główna » O wszystkim i o niczym Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Usprawnienie firmy.
Autor Wiadomość
Madillon



Dołączył: 08 Lis 2019
Posty: 195

Post Odpowiedz z cytatem
Pisaliście wcześniej o drukarkach termotransferowych. Moim zdaniem takie urządzenie może być sporym usprawnieniem w firmie, bo pozwala na szybkie wydrukowanie etykiety samoprzylepnej. Jeśli nosicie się z zamiarem zakupienia takiego sprzętu, to warto wiedzieć także jakie materiały eksploatacyjne są potrzebne. W sieci jest kilka artykułów na ten temat, przykładem może być https://sklep.lagraf.com.pl/jakie-sa-materialy-eksploatacyjne-do-drukarki-termicznej/
Wto Paź 17, 2023 08:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Wto Paź 17, 2023 08:00
Logo24



Dołączył: 17 Paź 2023
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
Cześć! Jeśli potrzebujesz taniej strony www to polecam odwiedzenie tego portalu. Znajdziesz tam ciekawe artykuły, które mogą być odpowiedzią na Twoje pytania:)
Wto Paź 17, 2023 09:17 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Karlla



Dołączył: 28 Sty 2021
Posty: 56

Post Odpowiedz z cytatem
Najlepsze inwestycja jeśli chodzi o rozwój firmy to inwestycja w pracownika poprzez szkolenia. Jeśli jesteście z branży budowlanej to świetne szkolenia przygotowujące do egzaminów UDT oferuje Centrum Szkolenia Zawodowego w Gdańsku - https://solidneszkolenia.pl/szkolenia/kursy-przygotowawcze-do-egzaminow-udt/. My już kilka razy korzystaliśmy z ich oferty - wysoki poziomo kursów, konkretna wiedze, przekazana w przystępny sposób. Bardzo profesjonalni instruktorzy.
Sro Paź 18, 2023 20:46 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozalia25



Dołączył: 30 Wrz 2021
Posty: 1585

Post Odpowiedz z cytatem
Wydaje mi się, że może wam się również spodobać taka opcja jak biznes coach
Pią Paź 20, 2023 14:37 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
miska



Dołączył: 13 Cze 2022
Posty: 32

Post Odpowiedz z cytatem
Co jak co, ale bez księgowości ani rusz. Dlatego dobrze byłoby ją zlecić specjalistom w swoim fachu, zamiast zajmować się nią na własną rękę. Myślę, że oferta przygotowana przez AFORTI AC, zainteresuje was równie mocno, jak mnie.
Czw Lis 02, 2023 18:25 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozalia25



Dołączył: 30 Wrz 2021
Posty: 1585

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli myślisz o przeprowadzeniu remontu, zalecam skorzystanie z usług firmy dostępnej pod adresem http://budmax.co.pl/ To przedsiębiorstwo oferuje atrakcyjne rozwiązania związane z betonem architektonicznym w Warszawie. Co więcej, obsługa klienta wyróżnia się dużym zaangażowaniem, co stanowi istotny element w procesie współpracy.
Pon Lis 13, 2023 10:40 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
klocek



Dołączył: 08 Wrz 2021
Posty: 90

Post Odpowiedz z cytatem
Podczas szukania partnera biznesowego, który dysponuje odpowiednia powierzchnią magazynową oraz specjalistycznym transportem trafiliśmy na ofertę współpracy z firmą J&M Logistics, która ma duże magazyny w różnych lokalizacjach oraz flotę pojazdów do realizowania przewozów krajowych i zagranicznych. Można powierzyć im swój towar, który prawidłowo przyjmą do magazynu, przechowają, a później spakują i terminowo dostarczą wskazanemu przez nas klientowi.
Wto Lis 21, 2023 16:30 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sudaro6



Dołączył: 21 Lis 2023
Posty: 3

Post Odpowiedz z cytatem
Może i tak, ale trzeba też pamiętać o innych punktach widzenia. Ważne jest zrozumienie różnorodności opinii.

_________________
https://elori.pl/k/bizuteria_damska/
Wto Lis 21, 2023 17:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kONAN



Dołączył: 29 Lip 2022
Posty: 14

Post Odpowiedz z cytatem
miska napisał:
Co jak co, ale bez księgowości ani rusz. Dlatego dobrze byłoby ją zlecić specjalistom w swoim fachu, zamiast zajmować się nią na własną rękę. Myślę, że oferta przygotowana przez AFORTI AC, zainteresuje was równie mocno, jak mnie.


Tu się z tobą w 100% zgadzam, księgowość to ciężki orzech do zgryzienia, dlatego warto wchodzić we współpracę z kimś takim jak oni, moja znajoma dzięki nim nie musi zamartwiać się o sprawy księgowe ani kadrowo-płacowe.
Sob Gru 16, 2023 08:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uliten04



Dołączył: 16 Gru 2023
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
To są zdecydowanie moje ulubione. Widzę, że wiele osób podziela moje zdanie

_________________
Rajstopy uciskowe
Sob Gru 16, 2023 14:09 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jimmiePL



Dołączył: 18 Gru 2023
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
Samemu to jest dużo pracy, może jedynie na początku da się to robić z powodzeniem. Dlatego ja polecam się zgłosić do profesjonalistów

_________________
fotografia produktów
Pon Gru 18, 2023 09:16 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozalia25



Dołączył: 30 Wrz 2021
Posty: 1585

Post Odpowiedz z cytatem
Sama od jakiegoś czasu myślę o tym by postawić na spektrometr bliskiej podczerwieni
Sob Gru 23, 2023 13:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Olutek



Dołączył: 24 Lut 2022
Posty: 137

Post Odpowiedz z cytatem
Stabilność i niezawodność to kluczowe elementy przy wyborze dostawcy internetu dla firmy. Osobiście polecam http://tonetic.pl/ - moje doświadczenia z ich usługami są bardzo pozytywne, a internet światłowodowy spełnia wszystkie oczekiwania.
Pią Gru 29, 2023 10:12 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozalia25



Dołączył: 30 Wrz 2021
Posty: 1585

Post Odpowiedz z cytatem
Zapoznanie się z https://oscbr.pl/ może okazać się kluczowe dla biur rachunkowych. To narzędzie wyróżnia się nie tylko efektywną pracą, ale także możliwością optymalizacji procesów biurowych. Dzięki niemu można skoncentrować się na istotnych zadaniach, oszczędzając czas, który można przeznaczyć na rozwijanie firmy.
Pią Gru 29, 2023 11:49 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Fibh3fre



Dołączył: 27 Gru 2023
Posty: 4

Post Odpowiedz z cytatem
Niebawem zamierzam otworzyć sklep internetowy i zależy mi by znaleźć idealnego producenta opakowań kartonowych w które będzie pakowany produkt. Czym się kierować podczas wyboru? Na jakie aspekty zwracać uwagę? Udało mi się trafić tutaj https://atk-opakowania.pl/na-co-zwracac-uwage-wybierajac-producenta-opakowan-kartonowych/ gdzie znalazłam juz kilka przydatnych informacji. Macie doświadczenie w tym temacie?
Sro Sty 03, 2024 22:40 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Sro Sty 03, 2024 22:40
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum O-ocenialnia Strona Główna » O wszystkim i o niczym Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  Następny
Strona 15 z 17
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

O-ocenialnia  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online