Forum O-ocenialnia Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
Takie nie wiadomo co...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum O-ocenialnia Strona Główna » O wszystkim i o niczym Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Takie nie wiadomo co...
Autor Wiadomość
Eir

Post Odpowiedz z cytatem
Co to za problem się zarejestrować? Pięć minut i po sprawie. Jeszcze trochę i wyłączę możliwość pisania przez gości.
Nie Mar 15, 2009 18:49 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
Reklama

Nie Mar 15, 2009 18:49
karolina822756

Post Odpowiedz z cytatem
Eir nie przesadzaj ;p Już się zarejestrowałam xD A oglądać to oglądam czasem hehe .. Jak mam czas, a jego mi zawsze braknie ;p

Nie Mar 15, 2009 19:46 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mell

Post Odpowiedz z cytatem
A komu kibicujesz?

Śmierć była jeszcze piękniejsza."
"Ballada o dwóch siostrach"
Nie Mar 15, 2009 20:04 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Merci
Szefowa

Post Odpowiedz z cytatem
Ja specjalnie nie przepadam za siatkówką, więc.. nie udzielam się tutaj. Smile
Nie Mar 15, 2009 20:07 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
karolina822756

Post Odpowiedz z cytatem
Nikomu xd
Oglądam by oglądać Smile
Możesz nie wierzyć, ale tak jest... I dawno nie oglądałam nawet powtórek na Polsat Sport bo nie mam czasu. Albo próby, albo nauka... lub blogowanie xD No i jeszcze czas z przyjaciółmi i w ogóle tyle obowiązków Sad haha... ale odpocznę xD Środa do Częstochowy... czwartek więcej prześpię bo około 5 rano wrócę ;p a piątek konkurs na którym będę cały czas ;p Czyli dwa dni nauki tylko xD

Nie Mar 15, 2009 20:11 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
karolina822756

Post Odpowiedz z cytatem
Ps. Ja też chcę być moderatorką xD

Nie Mar 15, 2009 20:11 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mell

Post Odpowiedz z cytatem
Nie no, wprowadzacie mnie w czarną rozpacz... trudno się mówi. Ale teraz tak ogólnie napiszę. Wiecie co jest piękne w kibicowaniu? Moim zdaniem to fakt, że najczęściej kibicuje się z innymi ludźmi, wtedy rodzą się przyjaźnie, więzi... w ogóle szaleństwo po prostu... Jak ostatnio mecz z kumpelą oglądałam, to tak wrzeszczałyśmy, że potem zapalenie krtani miałam... emocje

Nie Mar 15, 2009 22:17 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Eir

Post Odpowiedz z cytatem
Gorzej, jak nie ma się z kim kibicować. Wtedy po prostu się nie chce Confused A co do wrzasków... Babcia by mnie z domu wyrzuciła.
Nie Mar 15, 2009 22:20 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
Mell

Post Odpowiedz z cytatem
Wrzeszczałyśmy, bo byłyśmy same, a przynajmniej myślałyśmy tak. Potem okazało się, że u niej w domu byli wszyscy, tylko cicho siedzieli, bo bali się przyjść i nas uspokoić... heh Ja po prostu mam szczęście, że zawsze ktoś się znajdzie

Nie Mar 15, 2009 22:24 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Eir

Post Odpowiedz z cytatem
Uroki mieszkania w bloku i posiadania samych emerytów jako sąsiadów.
Nie Mar 15, 2009 22:26 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
Mell

Post Odpowiedz z cytatem
Szalone emerytki... heh Ja nie mieszkam w bloku, ale wszędzie dookoła mam babcie emerytki, które kochają podsłuchiwać i podglądać.

Nie Mar 15, 2009 22:32 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Eir

Post Odpowiedz z cytatem
Ja mam emerytki i emerytów uwielbiających "ciszę i spokój".
Nie Mar 15, 2009 22:33 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
Mell

Post Odpowiedz z cytatem
W pewnym sensie masz szczęście. Ostatnio dowiedziałam się od pewnej pani, że jestem niewierząca... fajnie no nie?

Nie Mar 15, 2009 22:39 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Eir

Post Odpowiedz z cytatem
A... Moje sąsiadki (niektóre przynajmniej) codziennie są w kościele, więc...
Jeśli chodzi o to, czy jestem wierząca, czy niewierząca, to nie mają się do czego przyczepić: w każdą niedzielę jestem na mszy, chodzę na nabożeństwa dodatkowe, średnio raz w miesiącu nawet czytam, jak to się ładnie określa "Słowo Boże".
Nie Mar 15, 2009 22:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
Mell

Post Odpowiedz z cytatem
U mnie to z tego wyszło, że przez AŻ dwie niedziele z rzędu nie byłam w kościele, mam ostatnio niezłe kłopoty ze zdrowiem i nie mogłam. Moja siostra poszła sama i któraś się jej zapytała co ja robię, no to ona odpowiedziała, że nie mogłam przyjść. Kilka dni później babcia mojej koleżanki zapytała czy chodzę na religię, bo w końcu jestem "komunistką" jak to zgrabnie określiła. A we mnie to się zagotowało... i chyba do tej pory wściekła jestem...

Nie Mar 15, 2009 22:49 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Reklama

Nie Mar 15, 2009 22:49
Odpowiedz do tematu    Forum O-ocenialnia Strona Główna » O wszystkim i o niczym Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5
Skocz do: