Forum O-ocenialnia Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
Książki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum O-ocenialnia Strona Główna » O wszystkim i o niczym Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Książki
Autor Wiadomość
Eir

Post Odpowiedz z cytatem
Ja nie kupuję, bo się nie opłaca. Przynajmniej w moim przypadku. Czytam średnio pięć książek w tygodniu (teraz nawet więcej), więc musiałabym wydać fortunę...

Czw Lip 02, 2009 12:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
Reklama

Czw Lip 02, 2009 12:06
Sayuri

Post Odpowiedz z cytatem
Ja kupuję tak ze 2-3 książki na miesiąc (tzn. mama mi kupuje;p). mnie się akurat opłaca bo poza tymi kupionymi mam w domu jeszcze milion pięćset książek, których jeszcze nie przeczytałam, a jak te co mam w domu przeczytam to jeszcze zostają te co są u babci, a te jest naprawdę bardzo, bardzo dużo! Myślę, że moglibyśmy otworzyć bibliotekę. xD
Pią Lip 03, 2009 08:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eir

Post Odpowiedz z cytatem
U mnie też jest całkiem dużo... Szkoda tylko, że to same stare podręczniki. =_=

Pią Lip 03, 2009 09:39 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
Sayuri

Post Odpowiedz z cytatem
Ja właśnie nie. Ja zwykłe książki, bo moja mama i babcia kiedyś (jeszcze do niedawna) ciągle kupowały książki i teraz jet tego pełno wszędzie i mam co czytać. ;D
Pią Lip 03, 2009 10:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sayuri

Post Odpowiedz z cytatem
A swoją drogą to przeczytałam ostatnio: "Białą Masajkę" Corinne Hofmann, "Idiotkę" Hanny Bakuły, kończę drugą część tego, czyli "Tajski Masaż", po raz kolejny (chyba już piąty xd) "Nigdy w życiu!" i "Serce na Temblaku" Katarzyny Grocholi, i także kończę "Ja Wam Pokażę!". xdddd <3
Sro Sie 05, 2009 12:42 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wyidealizowanaa

Post Odpowiedz z cytatem
Ja czytam różne, ostatnio czytałam ''kryształowy anioł'' ^^ daje do myślenia, a tak to czytam prawie każde xd

Nie Gru 13, 2009 21:29 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger Nazwa Skype
kermit.

Post Odpowiedz z cytatem
ja chyba też. kiedy mam wolny czas, a pogoda nie nadaje się do użytku < w sensie, że nie da się wyjść> siedzę na fotelu i czytam. obecnie zaczynam ,,Numery'' Rachel Ward.

Nie Gru 13, 2009 22:07 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anonimowa94

Post Odpowiedz z cytatem
A ja obecnie czytam po raz.... hm... trzecie chyba Harry Potter i Insygnia Śmierci xD
Ostatnią książką jaką przeczytałam był `Zaklinacz koni`. Oby dwie polecam (:

Pon Gru 14, 2009 19:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kermit.

Post Odpowiedz z cytatem
Zaklinacz koni? Specyficzny i oryginalny tytuł nie ma co ; p

Pon Gru 14, 2009 20:08 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anonimowa94

Post Odpowiedz z cytatem
hahaha xD
Moja kumpela jak to usłyszała to się śmiac zaczęła [bo generalnie moje środowisko jest bardzo zboczone, wyjątkiem poza tym nie jestem].

Wto Gru 15, 2009 17:43 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kermit.

Post Odpowiedz z cytatem
haha, zboki i tyle ; p u mnie w LO jest identycznie, może nawet gorzej. nie dość, że moi kumple są zbokami to rzucają dwuznaczne propozycje ; d

Wto Gru 15, 2009 18:44 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ciasteczko

Post Odpowiedz z cytatem
lubię książki nie tylko czytać ale i ich wersję papierową. Ostatnio upatrzyłam sobie https://www.taniaksiazka.pl/gniazdo-zelazny-kruk-tom-3-rafal-debski-p-1346718.html . Podoba mi się w ich stronie to że jest wybór wersji elektronicznej jak i papierowej, dodatkowo mają ogólnie duży wybór w pozycjach .

Pią Mar 27, 2020 04:48 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TomaszWolowiec

Post Odpowiedz z cytatem
Wiem, że może dla wielu to błąd, ale ja najczęściej sięgam po E booki. Czytam książki na telefonie, ewentualnie słucham audio podczas tras samochodem, wtedy sprawia mi to największą przyjemność. Połączenie przyjemnego z pożytecznym Smile
Pon Mar 30, 2020 18:08 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
848Stanislawek

Post Odpowiedz z cytatem
Ja to lubię najbardziej czytać książki kryminały Smile
Pią Kwi 03, 2020 16:25 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elvisss

Post Odpowiedz z cytatem
możecie polecić jakąś ciekawą komedię???

Sro Kwi 15, 2020 19:10 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Sro Kwi 15, 2020 19:10
Odpowiedz do tematu    Forum O-ocenialnia Strona Główna » O wszystkim i o niczym Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny
Strona 10 z 12
Skocz do: