Forum O-ocenialnia Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
łóżko rehabilitacyjne w domu?

Odpowiedz do tematu    Forum O-ocenialnia Strona Główna » O wszystkim i o niczym Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
łóżko rehabilitacyjne w domu?
Autor Wiadomość
sandratow

Post łóżko rehabilitacyjne w domu? Odpowiedz z cytatem
Co sądzicie o takim pomyśle, żeby wypisać się ze szpitala na własne życzenie i regenerować się u siebie? To nie dotyczy mnie bezpośrednio, choć jestem w stanie zrozumieć że hospitalizacja to niekoniecznie najzdrowsze wyjście teraz...
Pomysł jest taki, żeby wstawić specjalne łóżko - w sklepie profesjonalnym https://megamedic.pl/ to koszt ok. 1600 zł - w miejsce starego i w ten sposób zapewnić pacjentowi optymalne warunki, rehabilitant też mógłby przychodzić na wizyty. Pytanie, czy efekty "leczenia" będą równie dobre, jak w profesjonalnej placówce?
Wto Lip 14, 2020 10:08 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wto Lip 14, 2020 10:08
xKEWINEKx

Post Odpowiedz z cytatem
Da się załatwić takie łóżko za bezcen. Moim zdaniem kupno tego nie ma sensu. Lepiej wypożyczyć sobie takie coś z lokalnego hospicjum.

Pon Lip 27, 2020 12:58 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sebek

Post Odpowiedz z cytatem
Patrząc na to co dzieje się w Służbie Zdrowia myślę, że to dobre wyjście. Moja ciotka też dobywa rehabilitację w domu, musieliśmy co prawda przystosować mieszkanie do potrzeb osoby niepełnosprawnej ale na takich rzeczach nie ma co oszczędzać. Porządnej jakości łóżko rehabilitacyjne znaleźliśmy w ofercie https://innow.pl/pielegnacja-i-rehabilitacja/lozka-rehabilitacyjne/ , wybraliśmy takie z drewnianą obudową i elektryczną regulacją, jest funkcjonalne i nie prezentuje się "szpitalnie" . Ciocia jest pod opieką prywatnego lekarza i pomału wraca do zdrowia ale wiem, że będziemy musieli dokupić jeszcze specjalne uchwyty do łazienki oraz wannę. Te rzeczy również w katalogu Innow są dostępne:)
Czw Lis 19, 2020 15:03 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
litwin71

Post Odpowiedz z cytatem
Nie jest to głupi pomysł.
Pią Lis 20, 2020 21:58 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fruktoza

Post Odpowiedz z cytatem
Czasem jest niestety konieczność
Nie Lis 22, 2020 10:17 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Nie Lis 22, 2020 10:17
Odpowiedz do tematu    Forum O-ocenialnia Strona Główna » O wszystkim i o niczym Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: