Forum O-ocenialnia Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
Dom
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum O-ocenialnia Strona Główna » O wszystkim i o niczym Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Dom
Autor Wiadomość
Huhufreda33



Dołączył: 30 Paź 2023
Posty: 4

Post Odpowiedz z cytatem
A jakie macie zdanie na ten temat?
Pon Paź 30, 2023 21:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Pon Paź 30, 2023 21:31
elektron



Dołączył: 26 Lip 2017
Posty: 82

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o atrakcyjne domy od dewelopera to na pewno najciekawsze powstają na osiedlu Enklawa na słynnym Jagodnie we Wrocławiu Smile Też mam zamiar tam się rozejrzeć za nieruchomością i jak budżet pozwoli to kupiłbym taki dom
Pon Lis 13, 2023 13:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jajakilnos44



Dołączył: 13 Lis 2023
Posty: 4

Post Odpowiedz z cytatem
Do naszego domu dobrym pomysłem może okazać się zakup kadzidełka od https://atmasklep.pl/kategoria/kadzidelka/ jeżeli lubimy takie zapachy.
Pon Lis 13, 2023 22:21 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
meditka



Dołączył: 17 Kwi 2023
Posty: 235

Post Odpowiedz z cytatem
Inspiracje do stworzenia niezapomnianych aranżacji wnętrz czekają na Ciebie w centrum-granitu.com. Odkryj tam galerię realizacji, która może stać się punktem wyjścia do Twoich własnych projektów.
Wto Lis 14, 2023 13:04 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
irka



Dołączył: 05 Sie 2021
Posty: 299

Post Odpowiedz z cytatem
Warto też rozważyć ocieplanie celulozą https://superceluloza.pl/ocieplanie-metoda-wdmuchiwania-celulozy/ bo to nowoczesna i bardzo efektywna metoda ocieplania
Czw Lis 30, 2023 11:08 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
irka



Dołączył: 05 Sie 2021
Posty: 299

Post Odpowiedz z cytatem
Warto też rozważyć ocieplanie celulozą https://superceluloza.pl/ocieplanie-metoda-wdmuchiwania-celulozy/ bo to nowoczesna i bardzo efektywna metoda ocieplania
Czw Lis 30, 2023 11:09 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
rozalia25



Dołączył: 30 Wrz 2021
Posty: 1551

Post Odpowiedz z cytatem
Powiem wam, że sama od jakiegoś czasu myślę o tym by postawić na altax olej do drewna
Sob Gru 02, 2023 12:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Tfjfo487



Dołączył: 30 Lis 2023
Posty: 4

Post Odpowiedz z cytatem
jakie trzeba fundusze posiadać?
Wto Gru 05, 2023 21:04 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mistor67



Dołączył: 05 Gru 2023
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
Samemu to jest dużo pracy, może jedynie na początku da się to robić z powodzeniem. Dlatego ja polecam się zgłosić do profesjonalistów

_________________
wielkanoc w górach
Wto Gru 05, 2023 22:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
meditka



Dołączył: 17 Kwi 2023
Posty: 235

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, co to jest zasiedzenie nieruchomości, warto rzucić okiem na stronę https://zasiedzenie.net/zasiedzenie-nieruchomosci-co-to-jest/ Znajdziesz tam jasne i proste wyjaśnienia, które mogą być pomocne w zrozumieniu tego zagadnienia. Strona ta wydaje się być dobrze zorganizowana i łatwa w nawigacji. Daj znać, jakie masz wrażenia.
Wto Gru 19, 2023 19:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozalia25



Dołączył: 30 Wrz 2021
Posty: 1551

Post Odpowiedz z cytatem
Akurat ja myślę o tym by w najbliższym czasie postawić na stoły montażowe
Sro Gru 20, 2023 09:37 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
meditka



Dołączył: 17 Kwi 2023
Posty: 235

Post Odpowiedz z cytatem
Cześć! Planujesz zakup domu blizniaka i zastanawiasz się, jak zachować prywatność? Przeczytaj poradnik AM Projekt: https://www.amprojekt.com.pl/blog/36-jak-odgrodzic-sie-od-sasiada-w-blizniaku Moim zdaniem, te wskazówki mogą być bardzo pomocne przy planowaniu mieszkania w blizniaku. Sprawdź i podziel się swoimi spostrzeżeniami.
Wto Sty 16, 2024 17:50 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
umberek77



Dołączył: 16 Sty 2024
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
Samemu to jest dużo pracy, może jedynie na początku da się to robić z powodzeniem. Dlatego ja polecam się zgłosić do profesjonalistów

_________________
Groomer Gdańsk
Wto Sty 16, 2024 18:04 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozalia25



Dołączył: 30 Wrz 2021
Posty: 1551

Post Odpowiedz z cytatem
Wydaje się, że warto rozważyć oczyszczacze parowe firmy Ariete jako potencjalnie korzystne rozwiązanie. Ich skuteczność, zwłaszcza w kontekście wysokiej efektywności, sprawia, że inwestycja w ten produkt może przynieść zadowalające rezultaty.
Sro Sty 17, 2024 08:45 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
dżejla



Dołączył: 23 Lut 2024
Posty: 44

Post Odpowiedz z cytatem
Zaczęliśmy budowę domu i mamy już wykonawcę podstaw, pozostaje nam dowiedzieć się, jak to wygląda, jeśli w grę wchodzi na przykład instalacja wody pitnej . Mam wrażenie, że niewiele osób może powiedzieć o tym dużo, ale coś może liznęliście? I czymś się ze mną podzielicie ogólnie?
Pon Mar 04, 2024 11:16 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Pon Mar 04, 2024 11:16
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum O-ocenialnia Strona Główna » O wszystkim i o niczym Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny
Strona 10 z 12
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

O-ocenialnia  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online