Forum O-ocenialnia Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
Forgotten
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum O-ocenialnia Strona Główna » Oceniające Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Forgotten
Autor Wiadomość
Merci
Szefowa


Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 905
Skąd: Wrocław

Post Forgotten Odpowiedz z cytatem
Miałam napisać nowy post na ocenialni w sprawie Forgotten, ale uznałam, że zrobię to tutaj. Wklejam wszystkie wypowiedzi jakie dostałam. jeśli ktoś chciałby coś jeszcze dodać to niech już sam wklei Smile
Pią Kwi 09, 2010 07:02 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama







Pią Kwi 09, 2010 07:02
Merci
Szefowa


Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 905
Skąd: Wrocław

Post Odpowiedz z cytatem
Merci:
Przeczytałam twoje oceny i z przykrością muszę stwierdzić,że nadal popełnisz trochę błędów stylistycznych. Wystarczy spojrzeć na pierwsze dwa zdania przy ocenie bloga "werson". Jednak dalsza część jest lepsza. Bardzo mało piszesz w postach. Przy ocenie powyższego bloga właściwie to oceniłaś tylko jeden post, bo w pozostałych dwóch napisałaś, co się znajduje.
Jednak trzeba przyznać, że jakieś tam postępy są. Jestem na tak. Wink Tylko jeśli już dostaniesz na stałe te fuchę to postaraj się wziąć nasze rady do serca. Smile)


Gosiak:
Trochę niezręcznie jest mi się wypowiadać o Forgotten. Jeszcze niedawno obydwie byłyśmy na próbnym, teraz ja jestem już stała oceniającą, a ona wciąż na próbnym. Dziwnie mi z tym faktem. Nie pytajcie dlaczego, bo sama nie mam zielonego pojęcia. Do ocen panny Forgotten mam kilka zastrzeżeń. Czasem brakuje mi większej, dłuższej wypowiedzi na temat treści bloga. Według mnie ta część jest najważniejsza w całej ocenie, zwłaszcza przy pamiętnikach. Zauważyłam jednak, że w tych ostatnich ocenach jest coraz lepiej, więc może nie powinnam się tego aż tak czepiać? Oprócz tego są jeszcze dwie kwestie, które chciałabym poruszyć. Pierwsza to taka, że gdzieś doszukałam się kilku błędów interpunkcyjnych. Wiem, że każdy czasem się myli, ale mnie strasznie błędy te rzuciły się w oczy. Druga rzecz, która nieziemsko mnie denerwuje, to częste czepianie się zdań pojedynczych. Nie wiem co jest w nich złego, dlatego nie rozumiem wrogiego nastawienia do nich. Zastanawiam się jeszcze czy nie jest za dużo oceniających, ale to akurat nie ma nic wspólnego z opinią na temat oceniania Forgotten. Reasumując zebrane argumenty, bla, bla, bla... Chyba jestem na tak.


wyidealizowanaa:
Więc ja moje zdanie dotyczące Forgotten napisałam w poprzednim podsumowaniu. Chociaż widać, że gdy dostała drugą szansę postarała się bardziej. Chociaż są jeszcze pewne niedociągnięcia to zlituję się. Ja jestem na tak.
Pią Kwi 09, 2010 07:09 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sayuri



Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 800

Post Odpowiedz z cytatem
Nie miałam zamiaru wypowiadać się na temat Forgotten, bo jakoś tak... dopiero co wróciłam i w ogóle, noale... ;]
Nie podobają mi się oceny Forgotten. Owszem, są postępy, ale wg mnie to ciągle nie jest TO.
Moim zdaniem pojedyncze zdania są OK, odjęła za nie dziewczynie strasznie dużo punktów, a ona po prostu ma taki, a nie inny styl pisania. Jedni piszą mega rozbudowane zdania, używając mnóstwa przymiotników i słów niezrozumiałych dla przeciętnych śmiertelników, a inni piszą krótko i na temat. Jeżeli wszystko jest poprawnie gramatycznie, bez błędów ortograficznych i innych, to trzeba uszanować to, w jaki sposób pisze i się nie czepiać.
Dalej. Kategorie. Po to one są, żeby o ramkach nie pisać w szacie graficznej (rzuciło mi się oczy w ocenie werson. Wg mnie posty to jest najważniejsza część oceny, a ona poświęca temu bardzo, bardzo małą część oceny.Przecież to nie szata zdobi człowieka, nie po okładce ocenia się książkę, a do blogów ma się to tak, że tą nieszczęsną okładką/szatą jest szablon, a całą resztą treść, jasne? Pisze bardzo ogólnikowo, bez żadnych szczegółów, co mi się nie podoba.
Pewne wyrażenia też mi się nie podobają typu: 'jakaś nie teges'. E, sorry, ale ja bym tak w ocenie nie napisała, w ogóle raczej bym tak nie napisała, bo przez takie 'nie teges' to ja wiele rzeczy rozumiem, a mamy pisać jasno, tak żeby inni nas z łatwością mogli zrozumieć, a nie domyślać się o co nam chodziło, prawda? Albo: "Kurtyna, nie lubię tego." To mnie akurat rozśmieszyło, bo nie mam pojęcia co ma kurtyna do rzeczy, no ale... Domyślam się, że to zamiast 'kurczę' albo czegoś takiego, ale wystarczyłoby po prostu: 'Nie lubię tego'.
Na koniec jeszcze powiem, że są błędy. Każdy je popełnia, ale w przypadku Forgotten to momentami po prostu się przeraziłam.

Wybacz, jestem na nie.
Pią Kwi 09, 2010 13:42 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Merci
Szefowa


Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 905
Skąd: Wrocław

Post Odpowiedz z cytatem
Sayuri po twojej wypowiedzi zaczynam mieć wątpliwości.. Chyba masz rację. No, ale czekajmy jeszcze na inne wypowiedzi.Smile
Pią Kwi 09, 2010 14:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Forgotten



Dołączył: 24 Mar 2010
Posty: 161

Post Odpowiedz z cytatem
Chyba ostro rzuca się w oczy, że jestem najmłodsza. Jestem taka i się nie zmieni, zdania pojedyncze wkurzają mnie na maksa. Ale widzę, że nie przez wszystkich jestem akceptowana, a szczerze mówiąc nie sądziłam, że aż tyle wymagacie ode mnie.
To prawda, za dużo jest oceniający, dlatego rezygnuję.
Do widzenia Smile
Pią Kwi 09, 2010 14:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Merci
Szefowa


Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 905
Skąd: Wrocław

Post Odpowiedz z cytatem
Jesteś młodsza?!

Czy to oznacza, że mam Cię usunąć z listy autorów bloga, czy jeszcze wstrzymasz się z tą decyzją? ;>
Pią Kwi 09, 2010 14:08 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Forgotten



Dołączył: 24 Mar 2010
Posty: 161

Post Odpowiedz z cytatem
To jest moja ostateczna decyzja.
Pią Kwi 09, 2010 14:10 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anonimowa94



Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 667
Skąd: Poznań

Post Odpowiedz z cytatem
To, że jesteś najmłodsza o niczym nie świadczy. Czytałam kilka blogów (mało, bo mało, ale zawsze), które były prowadzone przez osoby w Twoim wieku i może nawet mniej (wybacz, nie do końca pamiętam ile masz lat) i nie widziałam jakiś szczególnych błędów.

Ja przyznam, że nie napisałam swojej opinii na temat Forgotten, bo nie wiedziałam, jak się do tego zabrać. Poza tym napisała tylko 2 oceny (tak wiem, znowu się tego czepiam) i bądź co bądź, nie mam na czym opierać swoich poglądów, bo jak dla mnei 2 oceny to zdecydowanie za mało. Do mnie już na początku nie trafiła, więc zdaję sobie sprawę, że mogę być nieobiektywna. W każdym razie w chwili obecnej podzielam opinię Sayuri. Poza tym zastanawiam się, dlaczego brak powitania uważa za błąd. No bo, hm. My też nie piszemy `cześć`, albo, broń Boże, `hejka` i dopiero potem piszemy ocenę. Nie no, nie wiem.
Póki co, wstrzymałabym się.

_________________
"Możesz zdobyć świat, lecz to będzie tylko świat, tylko świat. Nie barwy, które kolorowy niesie wiatr"
Pią Kwi 09, 2010 14:11 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sayuri



Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 800

Post Odpowiedz z cytatem
Nie chodzi o Twój wiek, szczerze mówiąc mało, a właściwie w ogóle mnie to nie obchodzi; nawet nie wiem ile masz lat, nie wiem ile lat ma Merci czy Anonimowa, bo po co?! Czy wiek ma jakieś znaczenie?
I nie rozumiem jak doszłaś do wniosku, że nie jesteś akceptowana. Wybacz, jeżeli czymś Cię uraziłam, ale takie jest moje zdanie na temat Twoich ocen i tyle. Z reguły mówię ludziom co myślę, bo życie mnie tego nauczyło i tak jest po prostu fair. Jeżeli myślałaś, że powiem 'tak', pomimo tego, że myślałam 'nie', bo więcej dziewczyn tak powiedziało tak, to źle myślałaś. Tak samo nie powiedziałabym 'nie', jeżeli myślałabym 'tak', a większość dziewczyn powiedziałaby 'nie'. (Jezu, jakie to pokręcone.xd)
Pią Kwi 09, 2010 14:21 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anonimowa94



Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 667
Skąd: Poznań

Post Odpowiedz z cytatem
O. I to też mi się nie podoba. To, że się poddajesz.
Co, ktoś ci pod oceną napisze, że jesteś głupia, wyzwie cię, bo mu się nie podoba ocena i co? Zrezygnujesz z tego powodu? To znaczy to wersja, gdybyś chciała zostać z nami i walczyć.

_________________
"Możesz zdobyć świat, lecz to będzie tylko świat, tylko świat. Nie barwy, które kolorowy niesie wiatr"
Pią Kwi 09, 2010 14:22 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
forgotten.
Gość





Post Odpowiedz z cytatem
nie z tego powodu. już wcześniej chciałam zrezygnować (wiem, zgłosiła się, a potem chce rezygnować, to po co zawracała głowę?), ale nic nie mówiłam, żeby poznać Wasze opinie, które przed chwilą przeczytałam. i które coś mi powiedziałam, to tyle Wink toż płakać nie będziecie.
Pią Kwi 09, 2010 14:25
forgotten.
Gość





Post Odpowiedz z cytatem
powiedziały*
Pią Kwi 09, 2010 14:26
forgotten.
Gość





Post Odpowiedz z cytatem
po prostu nie potrafię pogodzić ocenialni ze szkołą. jak siedzę i oceniam, to oddaję się tylko temu, a o szkole zapominam. nauka chyba ważniejsza, nieprawdaż?
Pią Kwi 09, 2010 14:28
wyidealizowanaa



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 1621
Skąd: Oslo

Post Odpowiedz z cytatem
Łe no, szkoda ._.

_________________
''Hell is empty and all the devils are here. ''
Pią Kwi 09, 2010 14:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger Nazwa Skype
forgotten.
Gość





Post Odpowiedz z cytatem
jeśli już coś, to w wakacje mogę wrócić na próbny, jeśli chcecie. chyba, że nadal będę błędy popełniała ^^
Pią Kwi 09, 2010 14:33
Reklama







Pią Kwi 09, 2010 14:33
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum O-ocenialnia Strona Główna » Oceniające Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do: 
Szybka Odpowiedź
Użytkownik:


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

O-ocenialnia  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online