Forum O-ocenialnia Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
Muzyczna wyrocznia poraz kolejny
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum O-ocenialnia Strona Główna » Zabawy Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Muzyczna wyrocznia poraz kolejny
Autor Wiadomość
Anonimowa94



Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 667
Skąd: Poznań

Post Muzyczna wyrocznia poraz kolejny Odpowiedz z cytatem
Ha, wiem, że się cieszycie.
Zasady te same- włączacie na losowe odtwarzanie i sru.

Do jakiej piosenki (nie) zamierasz tańczyć na Twoim ślubie?
Jakie tosty lubisz najbardziej?
Pewna wyjątkowa osoba podchodzi do Ciebie i mówi...
A ty w odpowiedzi mówisz...
Jak zarobisz tonę pieniędzy?
Co powinieneś robić teraz, zamiast robić ten quiz?
Jak dużo drewna mógłby połamać świstak, gdyby mógł łamać drewno?
Dla jakiej rzeczy zrobiłbyś wszystko?
Widziałeś mojego psa?
Jesteś martwy. Co teraz masz zamiar zrobić?
Zostałeś wskrzeszony! Co zrobisz z nowo pozyskanym czasem?
Co powiesz do pierwszej osoby, która do Ciebie zagada?
Cóż za `święto` dziś mamy?
O czym zapominasz?
Ktoś podąża za Tobą w drodze do domu. Co/kto to jest?
Co może się zdarzyć gdy zaszalejesz?
Żółwie Ninja atakują! Co robisz?
Piraci atakują! Co robisz?
Zombie atakują! Co robisz?
Quiz się skończył... Jak się czujesz?

_________________
"Możesz zdobyć świat, lecz to będzie tylko świat, tylko świat. Nie barwy, które kolorowy niesie wiatr"
Nie Kwi 18, 2010 17:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama







Nie Kwi 18, 2010 17:00
kermit.



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 2927
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Hura, Anonimowa jesteś boska! Kocham, kocham, kocham ; D

Do jakiej piosenki (nie) zamierasz tańczyć na Twoim ślubie? Mia ,,Paper planes''
Jakie tosty lubisz najbardziej? Goya ,,Niespodzianka'' Nie no, bajer xD Chociaż tak ogólnie nie lubię tostów, ale co tam ; D
Pewna wyjątkowa osoba podchodzi do Ciebie i mówi... TH ft. Kerli ,,Strange'' Teraz to się chyba załamię ;x
A ty w odpowiedzi mówisz... Lady Gaga ,,Eh, eh (nothing else I can say) No cudnie, nawet odpyskować nie umiem ^,^
Jak zarobisz tonę pieniędzy? Katherine ,,Enjoy the day'' Ale super. Zarobię pieniądze ciesząc się dniem ;D
Co powinieneś robić teraz, zamiast robić ten quiz? Lady Gaga ,,Just dance'' W sumie poszłabym na jakieś tańce *_*
Jak dużo drewna mógłby połamać świstak, gdyby mógł łamać drewno? Enya ,,China Roses'' Czyli, że jak? x_O
Dla jakiej rzeczy zrobiłbyś wszystko? Madonna ,,American Life'' Hahaa! Nie chce się przeprowadzać ; .
Widziałeś mojego psa? Goya ,,Pewność'' to znaczy tak czy nie?
Jesteś martwy. Co teraz masz zamiar zrobić? Snow Patrol ,,Run'' W sumie nigdy nie jest za późno na porządny jogging xD
Zostałeś wskrzeszony! Co zrobisz z nowo pozyskanym czasem? RHCP ,,Scar Tissue'' że co? Nie mam zamiaru robić sobie blizn xd
Co powiesz do pierwszej osoby, która do Ciebie zagada? One Republic ,,Fear''
Cóż za `święto` dziś mamy? Owl City ,,Firefiles'' <33
O czym zapominasz? One-t ft. Cool-t ,,Magic key'' To fakt. Często zapominam o kluczach do mojego magicznego królestwa czyli domu ;d
Ktoś podąża za Tobą w drodze do domu. Co/kto to jest? K.K. ,,Pieprz i Sól'' No ja nie mogę. Niedługo zaczną atakować mnei przyprawy xd
Co może się zdarzyć gdy zaszalejesz? Pink ,,Sober'' - Ale zgranie xD
Żółwie Ninja atakują! Co robisz? Kelly Clarkson ,,Since you been gone''
Piraci atakują! Co robisz? M. Brodka ,,Za mało wiem''
Zombie atakują! Co robisz? Keri Hilson ,,I like'' Kocham zombie <33
Quiz się skończył... Jak się czujesz? Evanescence ,,Missing''

_________________
Problemem każdej egzystencji jest irytacja życiem...
Nie Kwi 18, 2010 17:17 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anonimowa94



Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 667
Skąd: Poznań

Post Odpowiedz z cytatem
Very Happy
hahaha, z tym szaleństwem to idealne! hahaha, po prostu lubisz tosty z niespodzianką.

Teraz ja.

Do jakiej piosenki (nie) zamierasz tańczyć na Twoim ślubie? Nickelback- Far away
Jakie tosty lubisz najbardziej? Amy MacDonald- Poison Prince (mhm, tak... Z Księciem Półkrwi *.*)
Pewna wyjątkowa osoba podchodzi do Ciebie i mówi... Within Temptation- The Cross (ee?)
A ty w odpowiedzi mówisz... Green Day- Letterbomb (hahaha, i go załatwiłam)
Jak zarobisz tonę pieniędzy? Evanescence- The only one (no tak, poznam bogatego faceta, który będzie the only one i on będzie milionerem. A co)
Co powinieneś robić teraz, zamiast robić ten quiz?Christina Aguilera- Candy man (oO brzmi dwuznacznie)
Jak dużo drewna mógłby połamać świstak, gdyby mógł łamać drewno? Nicholas Hooper- The Kiss (aha)
Dla jakiej rzeczy zrobiłbyś wszystko? 3 doors down- Here without you
Widziałeś mojego psa? A Fine Frenzy- Almost lover
Jesteś martwy. Co teraz masz zamiar zrobić? Within Temptation- World of make believe
Zostałeś wskrzeszony! Co zrobisz z nowo pozyskanym czasem? Green Day- Boulevard of broken dreams (w sumie dobry pomysł)
Co powiesz do pierwszej osoby, która do Ciebie zagada? Avril Lavigne- Kiss me (o kurde, hahahahaha. Nie odezwę się do nikogo!)
Cóż za `święto` dziś mamy? Nelly Furtado- Say it right (dzień mówienia prawdy)
O czym zapominasz? Withitn Temptation- The promise (dlatego dochowuję tajemnic- bo zapominam ich treści xd)
Ktoś podąża za Tobą w drodze do domu. Co/kto to jest? Evanescnece- Anything for you
Co może się zdarzyć gdy zaszalejesz? Evanescence- Cloud nine (mhm, siódme niebo ;D )
Żółwie Ninja atakują! Co robisz? Avril Lavigne- When you're gone
Piraci atakują! Co robisz? Green Day- Viva la gloria (little girl) (ha, pokonam ich, a co!)
Zombie atakują! Co robisz? WT- Caged
Quiz się skończył... Jak się czujesz? Evanescence- My immortal (tak, ten quiz sprawił, że pozostawiam część siebie na zawsze w internecie. Romantyczne)

Robiłam tylko z ulubionych, a nie z wszystkich xD Ale i tak spoko.

_________________
"Możesz zdobyć świat, lecz to będzie tylko świat, tylko świat. Nie barwy, które kolorowy niesie wiatr"
Nie Kwi 18, 2010 17:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wyidealizowanaa



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 1621
Skąd: Oslo

Post Odpowiedz z cytatem
Kocham Cię!

Do jakiej piosenki (nie) zamierasz tańczyć na Twoim ślubie? TH - Darkside of the sun
Jakie tosty lubisz najbardziej? TH - Übers Ende der Welt
Pewna wyjątkowa osoba podchodzi do Ciebie i mówi... Jessy McCartney - It's over (o boże)
A ty w odpowiedzi mówisz... Beyonce - Sweet dreams (czyli że się nie przejęłam)
Jak zarobisz tonę pieniędzy? Kings of Leon - Closer (aha)
Co powinieneś robić teraz, zamiast robić ten quiz? Within Temptation - Forgiven (w sumie to powinnam robić zadanie koleżance [Andź znowu okazuje litość])
Jak dużo drewna mógłby połamać świstak, gdyby mógł łamać drewno? Chris Brown - Sing like me
Dla jakiej rzeczy zrobiłbyś wszystko? TH - Monsoon
Widziałeś mojego psa? Fergie - Finally
Jesteś martwy. Co teraz masz zamiar zrobić? Nick Jonas - Last time around
Zostałeś wskrzeszony! Co zrobisz z nowo pozyskanym czasem? Hope - Who am I to say
Co powiesz do pierwszej osoby, która do Ciebie zagada? Justin Bieber - Where are you now
Cóż za `święto` dziś mamy? TH - Zoom
O czym zapominasz? Imogen Heap - Hide and seek
Ktoś podąża za Tobą w drodze do domu. Co/kto to jest? Kid Cudi - Day'n'nite
Co może się zdarzyć gdy zaszalejesz? TH - World behind my wall
Żółwie Ninja atakują! Co robisz? Flyleaf - All around me
Piraci atakują! Co robisz? TH - Noise (nooooise!)
Zombie atakują! Co robisz? Maria Mena - Sorry
Quiz się skończył... Jak się czujesz? Three 6 Mafia - Feel it

_________________
''Hell is empty and all the devils are here. ''
Nie Kwi 18, 2010 17:43 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger Nazwa Skype
kermit.



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 2927
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Tosty Anonimowej i jej odzywka jest po prostu najlepsza <33

_________________
Problemem każdej egzystencji jest irytacja życiem...
Nie Kwi 18, 2010 18:03 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kermit.



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 2927
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Noise i It's over...
Andź nieźle, nieźle xD

_________________
Problemem każdej egzystencji jest irytacja życiem...
Nie Kwi 18, 2010 18:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gosiak



Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 1995
Skąd: Ruda Śląska/Mikołów

Post Odpowiedz z cytatem
Końcówka najlepsza xd

_________________
"Chciałabym mieć wszystko w dupie. Ale ta, nawet pomimo tego, że jest całkiem słusznych rozmiarów, nie chce tego wszystkiego pomieścić..."
Nie Kwi 18, 2010 18:13 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gosiak



Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 1995
Skąd: Ruda Śląska/Mikołów

Post Odpowiedz z cytatem
ej za szybko piszecie Razz albo ja mam taki zawias xd

_________________
"Chciałabym mieć wszystko w dupie. Ale ta, nawet pomimo tego, że jest całkiem słusznych rozmiarów, nie chce tego wszystkiego pomieścić..."
Nie Kwi 18, 2010 18:16 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kermit.



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 2927
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Zawias? xD
Chyba raczej masz szybki zapłon, ot co ; p

_________________
Problemem każdej egzystencji jest irytacja życiem...
Nie Kwi 18, 2010 18:25 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gosiak



Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 1995
Skąd: Ruda Śląska/Mikołów

Post Odpowiedz z cytatem
Jak wchodze na temat są np. dwa posty, a zanim coś wyśle, jest już 3 razy więcej O_o xd

_________________
"Chciałabym mieć wszystko w dupie. Ale ta, nawet pomimo tego, że jest całkiem słusznych rozmiarów, nie chce tego wszystkiego pomieścić..."
Nie Kwi 18, 2010 18:37 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kermit.



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 2927
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Jestes za wolna i tyle xD

_________________
Problemem każdej egzystencji jest irytacja życiem...
Nie Kwi 18, 2010 19:36 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gosiak



Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 1995
Skąd: Ruda Śląska/Mikołów

Post Odpowiedz z cytatem
To swoją drogą, a robienie tysiąca rzeczy an raz chyba nie pomaga xd

_________________
"Chciałabym mieć wszystko w dupie. Ale ta, nawet pomimo tego, że jest całkiem słusznych rozmiarów, nie chce tego wszystkiego pomieścić..."
Nie Kwi 18, 2010 19:40 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kermit.



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 2927
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Tez tak mam, o_O

_________________
Problemem każdej egzystencji jest irytacja życiem...
Nie Kwi 18, 2010 19:47 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anonimowa94



Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 667
Skąd: Poznań

Post Odpowiedz z cytatem
Ha, ja też ;d Tata zawsze mówi, że przeze mnie komputer się zacina, bo mam sto kart na raz otwartych i do tego jeszcze dziesięc programów xD

Ja chcę jeszcze raz.

Do jakiej piosenki (nie) zamierasz tańczyć na Twoim ślubie? Katerine- Ayo Technology (no, prawdę mówiąc nie wyobrażam sobie tego utworu na swoim ślubie, mimo, że go lubię)
Jakie tosty lubisz najbardziej? Evanescence- Hello (na dzień dobry Wink )
Pewna wyjątkowa osoba podchodzi do Ciebie i mówi... Evanescence- Good Enough (mhm Very Happy)
A ty w odpowiedzi mówisz... Nelly Furtado- I'm like a bird (hahaha)
Jak zarobisz tonę pieniędzy? Nicholas Hooper- Dumbledore's Army (mwahahaha, wstąpię do GD! Ktoś jeszcze chętny? Rach ciach ciach, będę aurorem)
Co powinieneś robić teraz, zamiast robić ten quiz? Evanescence- My last breath (to ja jednak wolę zrobic ten quiz xp)
Jak dużo drewna mógłby połamać świstak, gdyby mógł łamać drewno? Evanescence- Exodus (?)
Dla jakiej rzeczy zrobiłbyś wszystko? Evanescence- Further away
Widziałeś mojego psa? Evanescence- Away from me (hahaha, nie, bo się go boję! Get it away from me!)
Jesteś martwy. Co teraz masz zamiar zrobić? Green Day- Another state of mind (jak ładnie pasuje)
Zostałeś wskrzeszony! Co zrobisz z nowo pozyskanym czasem? Green Day- peacemaker (peace and love)
Co powiesz do pierwszej osoby, która do Ciebie zagada? Nicholas Hooper- Love ones and leaving (taka jestem mądra)
Cóż za `święto` dziś mamy? Green Day- Give ma novacaine (ok... Nie skomentuję xD)
O czym zapominasz? Avril Lavigne- My world (?)
Ktoś podąża za Tobą w drodze do domu. Co/kto to jest? Green Day- Viva la gloria (little girl) [mała dziewczynka?]
Co może się zdarzyć gdy zaszalejesz? Green Day- Letterbomb (bum)
Żółwie Ninja atakują! Co robisz? Within Temptation- Restless
Piraci atakują! Co robisz? Evanescnece- Snow Qhite Queen (you belong to me my snow whit queen... Ach nie! Chcą mnie porwac!)
Zombie atakują! Co robisz? Amy Winehouse- You know, I'm not good ;D
Quiz się skończył... Jak się czujesz? Whitney Houston- I wanna dance with somebody (with somebody who loves me! ;D Hell yeah!)

_________________
"Możesz zdobyć świat, lecz to będzie tylko świat, tylko świat. Nie barwy, które kolorowy niesie wiatr"
Nie Kwi 25, 2010 11:33 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kermit.



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 2927
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Widziałeś mojego psa? Evanescence- Away from me
Co może się zdarzyć gdy zaszalejesz? Green Day- Letterbomb
Zombie atakują! Co robisz? Amy Winehouse- You know, I'm not good <-- Antyreklama dla zombie, by Cie nie jadły, czyż nie? xD

_________________
Problemem każdej egzystencji jest irytacja życiem...
Nie Kwi 25, 2010 11:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama







Nie Kwi 25, 2010 11:41
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum O-ocenialnia Strona Główna » Zabawy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

O-ocenialnia  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online