Forum O-ocenialnia Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
Muzyczna zabawa^
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum O-ocenialnia Strona Główna » Zabawy Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Muzyczna zabawa^
Autor Wiadomość
kermit.



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 2927
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Hah ; D

_________________
Problemem każdej egzystencji jest irytacja życiem...
Nie Kwi 18, 2010 20:47 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama







Nie Kwi 18, 2010 20:47
Anonimowa94



Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 667
Skąd: Poznań

Post Odpowiedz z cytatem
Znowu ja xD
Mam dziś dobry humor, z lekka mi odwala, więc może będzie coś fajnego ;D

1.Co będzie w `następnym życiu?` Metallica- Nothing else matters (no w sumie. Potem to już mnie będzie gówno obchodziło co się dzieje niżej. Albo wyżej, jeślibym trafiła do piekła ;d )
2.Twoje wytłumaczenie, gdy zapomnisz zadania domowego: Aerosmith- Cryin (mwahahaa, już to widzę. Miałam doła 'psze pani, no i tak wyszło...)
3.Twoją bratnią duszą jest... Wolfmother- Her name is Alice (hahahaha, dziś weszłam na taki czat, gdzie ci losuje nienzajomych z innych krajów zwykle i udawałam Alicję! Hahaha Stranger: you are crack off. A ja do niego: Look! Rabiit! CATCH HIM!!!!! Tak, moją bratnią duszą jest Alicja. Alicja z Krainy Czarów)
4.Kiedy to opublikujesz, krzykniesz... Nicholas Hooper- Death of Sirius (umrze Syriusz! Po raz kolejny... oO)
5.Słuchałeś tego do chwili, gdy zauważyłeś duży, toczący się głaz: Evanescence- Your star (tak, bo to była zapowiedź, że `I can't see your star!`. Przykro mi, że już więcej nie zobaczycie mojej gwiazdy, ale głaz mnie zabije ;( )
6.Kiedy weźmiesz ślub, piosenka do której po raz pierwszy zatańczysz to: Avril Lavigne- He wasn't (no nie! Ja nie mam szczęścia do facetów)
7.Spotykasz włóczęgę na ulicy i... Within Temptation- It's the fear (aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! On jest zUy!)
8.Twoja ulubiona postać z dowolnej społeczności fanów porywa Cię. Twoja reakcja: Madonna- Frozen (W sumie jakby mnie taki Snape porwał... No to na początku mogłabym się z lekka wystarszyc.)
9.Przestrzeń kołowa: Avril Lavigne- Get over it (haha, skąd ja to znam?)
10.Jeśli będziesz mieć dzieci, będą one: Within Temptation- Aquarius (wodnikami? Będę rodzic w styczniu/lutym! Muszę uważac, co robię w marcu)
11.Jak czują się Twoi przyjaciele, gdy widzą Cię w szkole? Evanescence- Whisper
12.W czasie walki, twój wróg przegrał. Co się stanie potem? Avril Lavigne- Why (beacouse you are a looooooser! Buuuuu! Fuck off)
13.Przeciwność Ciebie: Green Day- Christian's Inferno
14.Jak będą się czuć ludzie, gdy umrzesz? Green Day- Last night on Earth (to miło z waszej strony, ale nie musicie się zabijac Wink )
15.Jak się dzisiaj czujesz? Edyta Górniak- To nie ja (ależ oczywiście, że to ja!)
16.Co czyta Twoja koszula(?) Avril Lavigne- My happy ending
17.Znalazłeś na ulicy dolara. Co z nim zrobisz? Phil Collins- Two worlds
18.Chiny atakują! Within Temptation- Angels (o niebiosa, wspomóżcie nas!)
19.Co myślisz, gdy widzisz swoją wielką miłość? Green Day- Last of American Girls (I'm not a lesbian!!!!!!!!)
21.Lubisz ten quiz? Within Tempation- Hand of sorrow (tak właściwie to mnie zasmuca. Tak, to prawda. Pokazuje, jaka jestem nienormalna)
22.Co stało się z #20? Within Temptation- Forsaken (opuścili go Sad )

_________________
"Możesz zdobyć świat, lecz to będzie tylko świat, tylko świat. Nie barwy, które kolorowy niesie wiatr"
Sob Maj 15, 2010 20:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kermit.



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 2927
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Masz dobry humor? Ale bosko <3
3 - Bomba xD
4 - Biedny Syriusz
12 - Dowaliłaś temu wrogu xD
18 - ,,Jak trwoga to do Boga'' <-- haha!

_________________
Problemem każdej egzystencji jest irytacja życiem...
Sob Maj 15, 2010 21:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gosiak



Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 1995
Skąd: Ruda Śląska/Mikołów

Post Odpowiedz z cytatem
1 - przypomniał mi się odc. Przyajciół, gdy Phoebe mówiła o swojej babci "i teraz spogląda na nas z dołu" "jak to z dołu?" "może dla mnie była miła, ale do nieba raczej nie trafiła" hahaha xd
4 - W takim razie nie możesz opublikować xd
7 - Skoro zUy to pewnie facet Razz
8 - Wczoraj moja koleżanka zrobiła sobie quiz na facebooku którą postacią z HP jest i wyszedł jej Snape. Jej reakcja była "O.o", ale od razu pomyślałam o Tobie, bo Ty byś się pewnie ucieszyła, c'nie?

_________________
"Chciałabym mieć wszystko w dupie. Ale ta, nawet pomimo tego, że jest całkiem słusznych rozmiarów, nie chce tego wszystkiego pomieścić..."
Nie Maj 16, 2010 09:45 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anonimowa94



Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 667
Skąd: Poznań

Post Odpowiedz z cytatem
kermit. napisał:

18 - ,,Jak trwoga to do Boga'' <-- haha!


Buahahah, dokładnie! xD

_________________
"Możesz zdobyć świat, lecz to będzie tylko świat, tylko świat. Nie barwy, które kolorowy niesie wiatr"
Nie Maj 16, 2010 11:53 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gosiak



Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 1995
Skąd: Ruda Śląska/Mikołów

Post Odpowiedz z cytatem
Zaszaleję i tez się w to pobawię, ale nie zmieniam playlisty, więc możliwości są bardzo ograniczone xd Razz

1.Co będzie w `następnym życiu?` Secondhand Serenade - A Twist In My Story (hmm... o tyle dobrze, że nie wypadło na "It's not over" bo ta piosenka mnie prześladuje O.o)
2.Twoje wytłumaczenie, gdy zapomnisz zadania domowego: The Fratellis - Look Out Sunshine (ale ja raczej nie zapominam zadań domowych... xd)
3.Twoją bratnią duszą jest... Sugarcult - I Melt With You (czyli kto konkretnie?)
4.Kiedy to opublikujesz, krzykniesz... Secondhand Serenade - Why (łaj, łaj, łaj?!)
5.Słuchałeś tego do chwili, gdy zauważyłeś duży, toczący się głaz: Sugarcult - Superhyperspastic (hmm... w każdym razie uwielbiam tytuł tej piosenki <3)
6.Kiedy weźmiesz ślub, piosenka do której po raz pierwszy zatańczysz to: Selena Gomez & The Scene - Naturally (buu nie kcem do tego! wolałabym do wherever you will go :<)
7.Spotykasz włóczęgę na ulicy i... The Fratellis - Ole Black 'n' Blue Eyes
8.Twoja ulubiona postać z dowolnej społeczności fanów porywa Cię. Twoja reakcja: Sugarcult - Do It Alone (eee...?)
9.Przestrzeń kołowa: blink 182 - first date
10.Jeśli będziesz mieć dzieci, będą one: blink 182- I'm lost without you
11.Jak czują się Twoi przyjaciele, gdy widzą Cię w szkole? Sugarcult - Daddys Little Defect (wtf?!)
12.W czasie walki, twój wróg przegrał. Co się stanie potem? The Fratellis - Creepin Up The Backstairs (ej, nawet nie znam tej piosenki :<)
13.Przeciwność Ciebie: blink-182 - What Went Wrong (no of course! jak coś mogło pójść źle, skoro nie mam doświadczenia w tych sprawach...)
14.Jak będą się czuć ludzie, gdy umrzesz? Sugarcult - Bouncing Off The Walls (to chyba raczej jak się dzisiaj czuję O.o, chociaż nie, ja się dziś czuję w rytmie piosenki "I don't care")
15.Jak się dzisiaj czujesz? Sugarcult - Pretty Girl (Live) (If I had been pretty I'd certainly be suffering)
16.Co czyta Twoja koszula(?) Arctic Monkeys - Old Yellow Bricks
17.Znalazłeś na ulicy dolara. Co z nim zrobisz? Secondhand Serenade - Awake
18.Chiny atakują! Secondhanes Serenade - Broken
19.Co myślisz, gdy widzisz swoją wielką miłość? The Fratellis - My Friend John (nie mam przyjaciela Johna :< nie mam właściwie żadnego przyjaciela)
21.Lubisz ten quiz? blink-182 - Give Me One Good Reason (ale przecież ja go lubię!)
22.Co stało się z #20? The Fratellis - Milk And Money (pewnie jest tą last chance girl która won't be dacing anymore xd)

_________________
"Chciałabym mieć wszystko w dupie. Ale ta, nawet pomimo tego, że jest całkiem słusznych rozmiarów, nie chce tego wszystkiego pomieścić..."
Nie Maj 16, 2010 12:50 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kermit.



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 2927
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
3 - Ja! xD
4 - Dlaczego się skończyło, czy jak? ; D
6 - SG. Ugh, ale mam ciary.
19 - Pożyczę Ci któregoś z moich, zgoda? Wolisz Fabiana czy Bartka?

_________________
Problemem każdej egzystencji jest irytacja życiem...
Nie Maj 16, 2010 14:14 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gosiak



Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 1995
Skąd: Ruda Śląska/Mikołów

Post Odpowiedz z cytatem
3 - Że Ty to wiem od dawna Smile
4 - Dlaczego nie wiem co. Miałam kaprys żeby napisać fonetycznie słowo "why" xd
19 - Bartka, bo ma zajebiste imię, a Fabiana nawet nie znam xd

_________________
"Chciałabym mieć wszystko w dupie. Ale ta, nawet pomimo tego, że jest całkiem słusznych rozmiarów, nie chce tego wszystkiego pomieścić..."
Nie Maj 16, 2010 14:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kermit.



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 2927
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
3 - No widzisz ; P
4 - Och, rozumiem.
5 - Bartek jest boski, ale Fabian ma świetne oczy <3

_________________
Problemem każdej egzystencji jest irytacja życiem...
Nie Maj 16, 2010 14:27 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gosiak



Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 1995
Skąd: Ruda Śląska/Mikołów

Post Odpowiedz z cytatem
Jakie ma oczy? ;>

_________________
"Chciałabym mieć wszystko w dupie. Ale ta, nawet pomimo tego, że jest całkiem słusznych rozmiarów, nie chce tego wszystkiego pomieścić..."
Nie Maj 16, 2010 14:30 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kermit.



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 2927
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
ładne <3

_________________
Problemem każdej egzystencji jest irytacja życiem...
Nie Maj 16, 2010 14:37 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gosiak



Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 1995
Skąd: Ruda Śląska/Mikołów

Post Odpowiedz z cytatem
Powiedz, że czekoladowe xd

_________________
"Chciałabym mieć wszystko w dupie. Ale ta, nawet pomimo tego, że jest całkiem słusznych rozmiarów, nie chce tego wszystkiego pomieścić..."
Nie Maj 16, 2010 14:39 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kermit.



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 2927
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Precyzyjniej - brązowo-czekoladowo-mleczne xD

_________________
Problemem każdej egzystencji jest irytacja życiem...

Ostatnio zmieniony przez kermit. dnia Nie Maj 16, 2010 14:47, w całości zmieniany 1 raz
Nie Maj 16, 2010 14:42 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gosiak



Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 1995
Skąd: Ruda Śląska/Mikołów

Post Odpowiedz z cytatem
Słodko <3

_________________
"Chciałabym mieć wszystko w dupie. Ale ta, nawet pomimo tego, że jest całkiem słusznych rozmiarów, nie chce tego wszystkiego pomieścić..."
Nie Maj 16, 2010 14:44 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kermit.



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 2927
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Wiem xD
Mam nawet jego zdjęcie, gdzieś na kompie. Z tym, że od razu mówię, że ma kolczyki.

_________________
Problemem każdej egzystencji jest irytacja życiem...
Nie Maj 16, 2010 14:48 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama







Nie Maj 16, 2010 14:48
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum O-ocenialnia Strona Główna » Zabawy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Następny
Strona 2 z 11
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

O-ocenialnia  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online