Forum O-ocenialnia Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
Muzyczna zabawa^
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 
Odpowiedz do tematu    Forum O-ocenialnia Strona Główna » Zabawy Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Muzyczna zabawa^
Autor Wiadomość
Eir



Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 820
Skąd: Krosno

Post Odpowiedz z cytatem
Nie Wink Na szczęście. Dość daleko, w sumie. Na tyle w każdym razie, żeby nie mieć okazji "przypadkiem" na siebie wpaść.

_________________
Suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
Czw Lip 01, 2010 23:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
Reklama







Czw Lip 01, 2010 23:00
kermit.



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 2927
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
A po wakacjach idziesz do trzeciej gimnazjum, tak?
Kurczę, będziesz musiała się jeszcze rok z nim męczyć xd

_________________
Problemem każdej egzystencji jest irytacja życiem...
Pią Lip 02, 2010 19:49 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Eir



Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 820
Skąd: Krosno

Post Odpowiedz z cytatem
Jak pójdę w liceum na profil mat-fiz, to zapewne kolejne trzy lata. Bo ostatnio stwierdziłam, że raczej odpada pro-praw, bo nie lubię uczyć się na pamięć, a poza tym na pro-praw wybiera się inny "cudowny" kolega, z którym w klasie jestem od początku podstawówki. I do którego cały czas porównuje mnie moja babcia. Bo Kuba to, Kuba tamto... Aż do znudzenia.
Ale w tym roku i tak było lepiej, bo w pierwszej klasie koleżanki postawiły sobie za punkt honoru wyswatanie mnie z "tym wrednym", a teraz chyba już im się to trochę znudziło Wink

_________________
Suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
Pią Lip 02, 2010 23:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
kermit.



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 2927
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Mat fiz? No, no, ale masz ambicje. Ja jakoś fizę bym zniosła, ale matma... I jakoiś nie docierają do mnie argumenty, że w fizyce jest czysta żywa matematyka. Dla mnie fizyka jest łatwa, a matematyka nie z tej ziemi xd

_________________
Problemem każdej egzystencji jest irytacja życiem...
Pią Lip 02, 2010 23:44 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Eir



Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 820
Skąd: Krosno

Post Odpowiedz z cytatem
Dla mnie matma łatwa, fizyka już trochę mniej... A ja chcę matmę, która jest na trzech profilach: albo z fizyką właśnie, albo, o zgrozo, z geografią, albo na politechnicznym. Ale politechniczny to stary mat-inf, a siostra mojej koleżanki tam właśnie chodzi do szkoły i mówiła, że ci z mat-infu wiecznie nic nie robią, więc wolę iść już na ten mat-fiz chyba.

_________________
Suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
Sob Lip 03, 2010 09:02 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
kermit.



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 2927
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
czyli wybór jest prosty - mat-fiz.
Zobaczysz poradzisz sobie z fizyką. Skoro ja jakimś cudem wyciągnęłam z matematyki trójkę, to Ty z fizyki będziesz miała szóstkę. No i w ogóle to zazdroszczę Ci tego, że wiesz jakiego (mniej więcej) wyboru masz dokonać. Ja powinnam mieć już wybrane studia, żeby móc bardziej starać się z tych przedmiotów, które będą mi potrzebne na kierunku, ale ja oczywiście nie wiem co wybrać xd

_________________
Problemem każdej egzystencji jest irytacja życiem...
Sob Lip 03, 2010 09:34 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Samum



Dołączył: 22 Lut 2014
Posty: 4

Post Odpowiedz z cytatem
SUper to jest

_________________
http://medox.org.pl/
Sob Lut 22, 2014 18:01 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Sob Lut 22, 2014 18:01
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum O-ocenialnia Strona Główna » Zabawy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Strona 11 z 11
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

O-ocenialnia  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online