Forum O-ocenialnia Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
Mieszkania
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum O-ocenialnia Strona Główna » O wszystkim i o niczym Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Mieszkania
Autor Wiadomość
NATALIA987



Dołączył: 03 Sie 2021
Posty: 21

Post Odpowiedz z cytatem
elektron napisał:
Na mnie większe wrażenie zrobiło Nowe Miasto Różanka z tą koncepcją wtopienia starego młyna w architekturę osiedla, fajny pomysł na rewitalizację i ciekawy pomysł na osiedle inne niż wszystkie Smile


Jeśli chodzi o zamysł to ważne są sprawdzone rozwiązania więc wykończenia warto zrobić z kimś sprawdzonym
Wto Sie 03, 2021 17:46 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Wto Sie 03, 2021 17:46
oranger



Dołączył: 01 Cze 2020
Posty: 1128

Post Odpowiedz z cytatem
Sporo porad i ciekawostek się dowiedziałem z Waszych wpisów i skoro tak dużo osób u nas na forum zna się na rzeczy może doradzicie mi od jakiej firmy najbardziej się opłaca kupić pompy ciepła w Wołominie i te rejony? Na własną rękę szukałem i fajnie tylko, że ofert jest tak dużo, że nie wiadomo na którą się zdecydować. Dzięki za porady!
Czw Sie 05, 2021 07:53 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kerwajow



Dołączył: 23 Cze 2021
Posty: 48

Post Odpowiedz z cytatem
W temacie mieszkań warto rozważyć lokale inwestycyjne Gdańsk Wrzeszcz. To bardzo dobra opcja na pomnożenie własnych środków. Atrakcyjna lokalizacja i wysoki standard zapewnią odpowiedni zwrot z inwestycji.
Pią Sie 06, 2021 09:08 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dzik



Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 214

Post Odpowiedz z cytatem
Jaki styl wnętrz najbardziej przypadł wam do gustu? Musze przyznać, że mieszkanie w stylu francuskiej kamienicy bardzo mi się spodobało. Znalazłem tego typu inspirację na stronie internetowej loci.com.pl. Firma ta, oferuje projekty cudownych mieszkań. W moim mniemaniu warto przejrzeć sobie ofertę, jeśli interesuje was nowy wystrój.
Wto Sie 24, 2021 14:43 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NATALIA987



Dołączył: 03 Sie 2021
Posty: 21

Post Re: Mieszkania Odpowiedz z cytatem
Moja koleżanka pokazała mi sklep gdzie są atrakcyjne ozdoby domu
z Pracowni witraży i ceramiki - SPEKTRUM są naprawdę piękne Very Happy
Wto Sie 24, 2021 16:25 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NATALIA987



Dołączył: 03 Sie 2021
Posty: 21

Post Re: Mieszkania Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o mieszkanie to każdemu nadają ducha nieziemskie dekoracje które znajdziecie w Pracowni witraży i ceramiki - SPEKTRUM
Wto Sie 24, 2021 16:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Torastan65



Dołączył: 26 Sie 2021
Posty: 4

Post Odpowiedz z cytatem
Ja ostatnio widziałem świetne mieszkania w Ożarowie Mazowieckim . Według mnie ich największą zaletą jest lokalizacja, ponieważ znajdują się bardzo blisko Warszawy, dlatego zastanawiam się nad zakupem jednego z nich. A wy co o nich myślicie?
Czw Sie 26, 2021 19:37 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bodaganas43



Dołączył: 30 Sie 2021
Posty: 4

Post Odpowiedz z cytatem
A wy jakie macie zdanie na ten temat?
Pon Sie 30, 2021 21:52 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wrozka



Dołączył: 27 Maj 2021
Posty: 241

Post Odpowiedz z cytatem
Smile


Ostatnio zmieniony przez wrozka dnia Nie Lip 03, 2022 10:41, w całości zmieniany 1 raz
Sob Wrz 11, 2021 20:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dacia77



Dołączył: 25 Wrz 2021
Posty: 21

Post Odpowiedz z cytatem
Moi znajomi planują zmienić w przyszłym roku mieszkanie. Trafili na ofertę dewelopera w Krakowie https://dom-bud.pl/Inwestycje/ul-meiera-16e/ , gdzie w przyszłym roku będzie skończona budowa budynku wielorodzinnego. Oddalone 4km od centrum osiedle, posiada w pobliżu przedszkole, żłobek oraz szkołę. Dla osób, które lubią aktywnie spędzać czas, atutem będzie Park Leśny Witkowice. Już dzisiaj moi znajomi zarezerwowali sobie mieszkanko. Jeżeli również myślicie nad zmianą mieszkania, zachęcam do zapoznania się z ich ofertą.
Czw Wrz 30, 2021 06:09 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gorguś23



Dołączył: 23 Lip 2021
Posty: 235

Post Odpowiedz z cytatem
Jak chcesz zakupić mieszkanie dla siebie lub jako inwestycje to jeżeli chodzi o Kraków powinna cię zainteresować ta oferta https://www.mieszkania.inter-bud.pl/ Deweloper posiada mieszkania w zabudowie szeregowej z wydzielonymi mieszkaniami lub z opcją kupienia całego segmentu jako domu jednorodzinnego. Idealne rozwiązanie tym bardziej że garaż jest wliczony w cenę. Mieszkania nie tylko mają atrakcyjną cenę ale są położone w ciekawej lokalizacji.
Czw Wrz 30, 2021 08:53 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Łucja25



Dołączył: 15 Paź 2021
Posty: 197

Post Odpowiedz z cytatem
Zamiast pakować się w mieszkanie w horendalnych cenach na długie lata lepiej zakupić domek mobilny https://ecomobilehome.pl/domki-mobilne/na-miare/ i postawić go na parceli. Można w nim mieszkać bez problemu cały rok i jest o wiele tańszy niż mieszkanie. Jak sytuacja się zmieni to przenosisz się w nowe miejsce bez problemu.
Sro Lis 10, 2021 20:32 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
otero



Dołączył: 16 Cze 2021
Posty: 51

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o śląsk to ja kupowałem własne mieszkanie na osiedlu Francuska Park bezpośrednio od dewelopera i myślę że to jest najlepsza opcja, mieszkanie jest w świetnej lokalizacji, a mimo tego nie kosztuje fortuny a ma zdecydowanie wiele plusów.
Pon Lis 22, 2021 13:39 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Olutek



Dołączył: 24 Lut 2022
Posty: 125

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli szukasz dobrej jakości datków do mieszkania, to polecam ofertę tego sklepu - https://www.dekohaus.pl/. Dekohaus to ekipa miłośników designu z 10-letnim doświadczeniem w branży. Oferują luksusowe dodatki dekoracyjne do wnętrz – zarówno zgodne z najnowszymi trendami, jak i te o ponadczasowym charakterze.
Nie Lut 27, 2022 13:04 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Opowici77



Dołączył: 23 Mar 2022
Posty: 4

Post Odpowiedz z cytatem
A wy macie panele w mieszkaniu? Bo ja na przykład mam i to z winylu, a udało mi się je dostać na https://afirmax.eu/ .
Sro Mar 23, 2022 21:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Sro Mar 23, 2022 21:59
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum O-ocenialnia Strona Główna » O wszystkim i o niczym Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 5 z 10
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

O-ocenialnia  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online