Forum O-ocenialnia Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
Nowa oceniająca- Nieidealna
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum O-ocenialnia Strona Główna » Oceniające Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Nowa oceniająca- Nieidealna
Autor Wiadomość
Merci
Szefowa


Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 905
Skąd: Wrocław

Post Nowa oceniająca- Nieidealna Odpowiedz z cytatem
Ocena bloga: www.13-attempts.blog.onet.pl

Pierwsze wrażenie:

Chm. Nie musze długo myślec żeby tutaj coś napisac. Pierwsze wrażenie było bardzo, ale to bardzo optymistyczne. Przyznam, że adres jest bardzo ciekawy. Bez pomocy translatora przetłumaczyłam sobie iż 13 attempts, to znaczy 13 prób. Ciekawy, ciekawy. Nagłówek zwalił mnie z nóg. Jest świetny. Po prawej stronie widoczne są zakładki. Bardzo dobrze. Masz maksymalna liczbę punktów. Gratulacje !

10/10

Szata graficzna:

Jak pisałam wcześniej nagłówek jest cudowny. Dobrze dobrana kolorystyka, wogóle jest okej. Zle by było gdyby kolory były zbyt jaskrawe, najlepszy jest czarny i lekki brąz. Dobrze, że piszesz jedną czcionką. Kolor czcionki jest dobrze dobrany. Biały idealnie pasuje do czarnego. Są akapity ! Wielki plus. Jesteś mniejszą częścią bloggowiczów, którzy wstawiają akapity. I to mi się podoba. Chciałam zauważyc, że są duże tytuły notek, gdy zaczynasz je pisac. Nie dostaniesz maksymalnej liczby punktów, bo czegoś mi tu brakuje. Szkoda.

8/10

Posty:

Wybrałam sobie trzy dowolne notki. I jestem zadowolona tak jak nigdy. Prolog był taki ciekawy, że żałuję, że oprócz niego są tylko 2 inne notki. Masz bardzo ciekawy styl pisania. Taki...nie potrafie go opisac. Bloggowicze sami muszą się przekonac. Takie opowiadania jak Twoje, to rzadkośc. Sama wymyślałaś historie tej 19-latki? Jest świetna. Nigdy bym tego nie wymyśliła. Masz bardzo urozmaiconą wyobraznię. Gratuluje i zazdroszcze.

10/15

Pisownia:

"Sama, dumnie nazywała się nałogową palaczką i ze skręconym tytoniem w ręce uśmiechała się ironicznie." Ładnie ułożone zdanie, tylko musisz zwracac uwagę na słowa. Powinno byc: " i ze skręconym tytoniem w 'ręku'...", a nie ręce. Niby mały błąd, ale niektórych to bardzo drażni. Znalazłam tylko jeszcze pare miejsc gdzie powinny znalezc się przecinki, no ale przecież nikt nie jest idealny."Jakby nie patrzeć, jego życie- choć nie wyglądało tak jak 'czarodziei piłki' " . Oj ten błąd mi się nie spodobał. Uważaj na literówki !

3/5

Ramki:

Ramek nie ma, ale jak dla mnie bez nich jest lepiej. Sam nagłówek jest bardzo ciekawy. Tak jakby przedstawiał bohaterkę. 19-letnia, nałogowa palaczka. Dobry pomysł !

4/5

Informacje o autorze:

Wow ! Jestem mile zaskoczona. Jestes bardzo kreatywna. Sama pisałaś o sobie? Cudo wręcz. Jesteś bardzo podobna do bohaterki opowiadania. W bardzo ciekawy sposób opisłas siebie.

5/5

Bonus:

Za całokształt .

3/5

Podsumowanie:

Punkty:48/55

Ocena: dobry (4) Gratulacje Smile
Wto Wrz 28, 2010 18:08 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama







Wto Wrz 28, 2010 18:08
Merci
Szefowa


Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 905
Skąd: Wrocław

Post Odpowiedz z cytatem
Krótko, błędy. Nie podoba mi się.
Wto Wrz 28, 2010 18:08 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kermit.



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 2927
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Błędów jest naprawdę dużo począwszy od literówek, a zakończywszy na brakach przecinków.
Jestem przeciw xd

_________________
Problemem każdej egzystencji jest irytacja życiem...
Wto Wrz 28, 2010 18:39 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anonimowa94



Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 667
Skąd: Poznań

Post Odpowiedz z cytatem
Anonimowa krzyczy: LIBERUM VETO! xD
Nie, nie, nie ;]

_________________
"Możesz zdobyć świat, lecz to będzie tylko świat, tylko świat. Nie barwy, które kolorowy niesie wiatr"
Sro Wrz 29, 2010 18:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gosiak



Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 1995
Skąd: Ruda Śląska/Mikołów

Post Odpowiedz z cytatem
No fucking way!

Jak można w ogóle pomyśleć, żeby napisać "hmm' przez "ch"?! :O

_________________
"Chciałabym mieć wszystko w dupie. Ale ta, nawet pomimo tego, że jest całkiem słusznych rozmiarów, nie chce tego wszystkiego pomieścić..."
Sro Wrz 29, 2010 18:39 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kermit.



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 2927
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Widocznie jakoś można, Kochana ; D

_________________
Problemem każdej egzystencji jest irytacja życiem...
Sro Wrz 29, 2010 20:11 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gosiak



Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 1995
Skąd: Ruda Śląska/Mikołów

Post Odpowiedz z cytatem
Naprawdę przeżyłam szok ; o

_________________
"Chciałabym mieć wszystko w dupie. Ale ta, nawet pomimo tego, że jest całkiem słusznych rozmiarów, nie chce tego wszystkiego pomieścić..."
Sro Wrz 29, 2010 21:22 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nietypowa



Dołączył: 01 Kwi 2010
Posty: 101

Post Odpowiedz z cytatem
Ja tą panią chyba z reala znam. Nawet z nią do klasy chodzę. Wiem, że ona chciała gdzieś oceniać. Taki sam nick ma na swoim blogu zresztą. ;]

Dopisane kiedyś tam

Żeby nie było wątpliwości, to nie jestem ja. ;P
Czw Paź 07, 2010 18:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kermit.



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 2927
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
O kurczę xd A w rzeczywistości też jest taka mądra? (bez obrazy, rzecz jasna xd)

_________________
Problemem każdej egzystencji jest irytacja życiem...
Czw Paź 07, 2010 20:25 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nietypowa



Dołączył: 01 Kwi 2010
Posty: 101

Post Odpowiedz z cytatem
Ona miała dwa z polskiego, więc się proszę nie dziwić. =.=
Jutro się nad nią poznęcam. *złowieszczy śmiech*
Czw Paź 07, 2010 20:40 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kermit.



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 2927
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Z dwójką na świadectwie chciała zostać oceniającą? Kurczę, coś jest nie halo. Tzn. ja rozumiem, gdyby ta dwójka była z matematyki, ale z polskiego? Przecież ''praca'' oceniającej polega tylko i wyłącznie na pisaniu xd

_________________
Problemem każdej egzystencji jest irytacja życiem...
Czw Paź 07, 2010 21:02 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nietypowa



Dołączył: 01 Kwi 2010
Posty: 101

Post Odpowiedz z cytatem
Bo fantazja, bo fantazja... ; P
Czw Paź 07, 2010 21:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kermit.



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 2927
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
No chyba, że xD

_________________
Problemem każdej egzystencji jest irytacja życiem...
Czw Paź 07, 2010 21:07 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gosiak



Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 1995
Skąd: Ruda Śląska/Mikołów

Post Odpowiedz z cytatem
Ja chyba za niedługo bede musiała odejść z Wrednych w takim razie, bo zanosi mi się na 2 albo 3 z polskiego -,-

_________________
"Chciałabym mieć wszystko w dupie. Ale ta, nawet pomimo tego, że jest całkiem słusznych rozmiarów, nie chce tego wszystkiego pomieścić..."
Czw Paź 07, 2010 21:26 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kermit.



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 2927
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Gryź się, Ty aż tak źle nie piszesz Razz

_________________
Problemem każdej egzystencji jest irytacja życiem...
Pią Paź 08, 2010 20:36 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama







Pią Paź 08, 2010 20:36
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum O-ocenialnia Strona Główna » Oceniające Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: 
Szybka Odpowiedź
Użytkownik:


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

O-ocenialnia  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online