Forum O-ocenialnia Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
Nabór
Idź do strony 1, 2, 3 ... 82, 83, 84  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum O-ocenialnia Strona Główna » Oceniające Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Nabór
Autor Wiadomość
Merci
Szefowa


Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 905
Skąd: Wrocław

Post Nabór Odpowiedz z cytatem
Tutaj wkleję oceny ze zgłoszeń. Czekam na Wasze opinie do 10.02 Smile
Pon Lut 08, 2010 20:24 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama







Pon Lut 08, 2010 20:24
Merci
Szefowa


Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 905
Skąd: Wrocław

Post Odpowiedz z cytatem
Ocena Miki Wink

PIERWSZE WRAŻENIE : 8/10
Wchodząc na bloga zastanawiałam się, o czym może być. Okazało się że jest to pamiętnik. Adres bardzo mi się podoba, jest oryginalny. 'Pomaranczowe-okulary' rzadko kiedy spotyka się takie nazwy. Tytuł jest krótki , jedno słowo 'Smile'. Ja bym napisała tutaj jakiś cytat, bo jedno słowo dziwnie wygląda, szczerze powiedziawszy. Hm.. nie zauważyłam żeby cokolwiek mi się rzucało w oczy, ostatecznie button 'zakazane szablony'. Poza tym nic. No i moje odczucia po wejściu na bloga są całkiem, całkiem. Nie odpycha mnie nic, jak to czasami bywa. Jest ok.

SZATA GRAFICZNA : 10/10
Jeśli się nie mylę, pobrałaś szablon z 'zakazanych szablonów' . Nagłówek bardzo mi się podoba. Jest taki.. spokojny. Według mnie, wygląda jakby był żywy. Tła również są doskonale dopasowane. Nic tu nie rzuca się w oczy, żadnych jaskrawych kolorów. Wszystko jest idealnie dopasowane, i estetyczne. Czcionka jest perfekcyjna. Tutaj wszystko jest zresztą dobrze.

POSTY : 12/15
Oceniam 3 wybrane, czyli :Smells like teen spirit, Dzień w którym pękło niebo i cudowny pech.
Smells like teen spirit - Opowiadasz tutaj o tym, że miałaś się spotkać ze swoimi koleżankami/przyjaciółkami, jednak jedna miała sporo wymówek żeby nie wyjść z Tobą, a do drugiej nie pozwolił Ci pójść ,,stary". Wszystko jest opisane krótko i na temat. Na końcu masz napisany.. wierszyk? Fragment piosenki? . Nie wiem, ale coś tam jest. Więc ten post jest ok.
Dzień, w którym pękło niebo - Na wstępie powiem, że tytuł tego postu bardzo mi się podoba. Wink No ale przejdźmy do rzeczy. W tym poście dziękujesz swoim koleżankom/przyjaciółkom za udany dzień. Na początku masz napisane 2 cytaty, które są bardzo .. pouczające? . No, nie wiem do końca jak mam to opisać, ale są świetne. No ale, kolejny króciutki post. Mogłabyś się postarać pisać NIECO dłuższe.
Cudowny pech - Stwierdzasz , że nikt nie ma racji, bo tak naprawdę pech to twoje drugie imię. Stwierdzasz że mądrości typu (pozwól że zacytuję) ,,niektórzy mówią, że pech to coś, co sami wymyślamy, żeby rozgrzeszyć się z własnych niedoskonałości " są bez sensu, i zadajesz pytanie czy się prosiłaś o to , żeby mieć pecha. No i kolejny krótki post ! Widocznie nie lubisz pisać dłuższych, ale raz na jakiś czas mogłabyś sobie na to pozwolić Wink .


PISOWNIA : 4/5
Zauważyłam jeden błąd gdzie napisałaś zamiast
,,planach" - ,,planch" ,
,, wpis " - ,, wspis".
poprzedie - poprzednie
Tak to nie zauważyłam żadnych innych błędów, nie pomijając ze dosyć często przeklinasz. Ale to nic. Wink

RAMKI : 5/5
No więc nie masz zbyt dużo ramek widzę tu statystykę, oraz jeśli się nie mylę uniwersalne. Poza tym nie ma nic więcej. Jest dobrze, moim zdaniem przynajmniej blog nie jest zaśmiecony dodatkowymi kalendarzami itd. Ich układ również jest ok.

INFORMACJE O AUTORZE : 2/5
No i niestety. Było tak wszystko pięknie aż do teraz. Nie ma żadnych informacji o Tobie !. Jest tylko krótka wzmianka na wstępie że poprzedniego bloga usunęłaś i teraz masz ten, oraz że masz zabawne i śmieszne życie. A poza tym.. nic. Nie dobrze.


BONUS : 3 /5
Za świetne cytaty i tytuły postów , oraz za starania.Wink

PODSUMOWANIE
PUNKTY : 44 / 55
OCENA : Dobry ( 4 )

Nie wiem jakim cudem dostałaś tylko 4. Wink .
Pon Lut 08, 2010 20:24 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Merci
Szefowa


Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 905
Skąd: Wrocław

Post Odpowiedz z cytatem
Ocena: Casis

Pierwsze wrażenie: 7/10

No na pierwszy rzut oka to nagłowek ładny, chociaż trochę pusty.
I ten napis na nagłówku "Merry Christmas" to zabardzo nie pasuje,
bo już dawno po świętach. Adres nie zbyt orginalny i pasujący.
Słowo "wszystko" - to słowo polskie a "by" i "me" - z języka
angielskiego, więc niezbytnio pasuje. Strona główna bloga
jakoś mi nie podchodzi w oczy.

Szata Graficzna: 8/10

Na blogu obrazki w ramkach i notkach są to zastrzeżeń nie mam, lecz
co do czcionki to zwykła - nic szczególnego. Ładnie jest dopasowane
kolor szary z niebieskim i biały na dodatek. Kolory super pasują.
Co do estetyki to jakoś trudno mi to określic. Nie podoba mi się to,
że w linkach blogi są z małej litery. Powinnaś to zmienic. Reszta
zdaje się raczej w normie.

Posty 7,5/15

No tu tutaj zaprzeczę. Notki wydają się nie do czytania tzn.
chcę przez to powiedziec, że są tak dziwnie pisane, że
Bloggerom niezabardzo chce się czytac. Powinnaś
zmienic w niektórych wersach kolor, nadac jakiejś
kolorystyki, żeby było chętniej czytac. Przejrzałam
kilka notek i praktycznie prawie każda taka sama.
Może zmienisz trochę? Dodasz jakiś nowości?
Atrakcji? Styl pisania wszędzie taki sam.
Nic nowego. Najwyższy czas dodac więcej realizmu
tym postom Smile Bo mi się wydaję jakbym ciągle czytała tą samą notkę.
A jeszcze widziałam też notki tylko na wymianki - hmm...
Krótka, bezsensowna notka. Psuje calośc.


Pisownia : 5/5

Żadnych błędów nie zauwżyłam.


Ramki: 4/5

Układ ramek prawostronny Smile Jest ok.
Tylko troszeczkę za mało wypełnione te ramki są.
Przydałoby się trochę coś dodac.


Informacje o autorze: 0/5

Nic - zero. Pustka.


Bonus: 3,5/5

Moim zdaniem blog fajny, ale musisz jeszcze nad nim popracowac.
Przepraszam, że tak powiem, ale trochę blog jest niezadbany.
Musisz więcej czasu powięcic na lepszy wystrój bloga. Blog z kategorią
"Dodatki do bloga" i widzę dodatki no to mi się podoba, ale to nie
znaczy, że autor nie powinnien nieujawiac się kim jest. Ale przynajmniej
pochwalę Cię za to, że potrafisz dobrac kolory. W tym jesteś dobra Smile

Gratulację ; D

Punktacja
Punkty: 35/55
Ocena: Dostateczny (3)

A myślałam, że stac Cię na więcej! Smile
Pon Lut 08, 2010 20:25 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Merci
Szefowa


Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 905
Skąd: Wrocław

Post Odpowiedz z cytatem
ocena: Panna Wredna Egoistka

Pierwsze wrażenie 8/10

"Złap to". Jeśli będzie to pamiętnik to ok. Tłumaczyłabym wtedy, jako coś w stylu "złap chwilę, zapisz wspomnienia". Te dwa myślniki nieco mnie drażnią, ale sprawdziłam, adres z jednym jest zajęty. No cóż, ja bym w takiej sytuacji zmieniła całkiem adres, bo te myślniki mogą się mylić. Poza tym nie jest porywający. Mało oryginalny. Nie zapamiętałabym. Napis na belce nie jest zły. Średnio mi się podoba, gdyż obecnie jestem w dobrym humorze, a on jest jakiś taki... dołujący. Ale jest ok. Uwaga, patrzę w kartę i... Zgadłam! Pamiętnik. Szablon zachęca żeby mu się bliżej przyjrzeć, ale o tym niżej.



Szata graficzna 8/10

Szablon niczego sobie. Jednakże pasuje mi bardziej do jakiegoś opowiadania, a nie do pamiętnika. Zajrzałam do liknów i widzę, że masz tam kilka szabloniarni, wnioskuję więc, że nie wykonałaś go sama. Szkoda. Ogólny wygląd nie jest zły. Czcionki dopasowane. Jedyne co mnie jeszcze razi to stopka. Nie pasuje mi ten kolor. Aha, no i jeszcze menu. Skoro wszystko, no może oprócz adresu, masz po polsku, to dlaczego tylko menu po angielsku?



Posty 10/15

"To ona... Bogini"

Taka ładna notka, a słowo "dziwka" użyte kilka razy tak razi, oj! Postaram się tego nie widzieć. Muzyka potrafi zmienić człowieka na kilka minut, z tym się w pełni zgadzam Smile.



"Ble ble ble!"

Notka serii "o wszystkim i o niczym" jak ja to zwę. Takie lubię najbardziej. Nie żeby każda, ale raz na jakiś czas jest ok. Taka spontaniczna, od siebie, niewymuszona.



"Kochanie, zbierajmy się."

Kropka w tytule zbędna. Początek zapowiadał się zwyczajnie. Znowu o chłopakach będzie, pomyślałam. Za to końcówka całkowicie zmieniła moją ogólną opinię. Nie przepadam za tego typu notkami, ale oceniając obiektywnie jest ok. Wprowadzenie dialogu z życia wziętego urozmaica post.



"Sadziła, że Cię zdobyła."

Ej! Ja już tu kiedyś byłam. Kompletnie się nie zorientowałam. Tymczasem wróćmy do oceny. Znowu kropka w tytule. Kolejny post o chłopakach, a raczej o chłopaku. Czy o tym musi być na każdym blogu? Ludzie, dajcie spokój! Nie ma innych tematów?

Ogólnie nie piszesz źle, ale jeśli o mnie chodzi, gdybym natrafiła na jeszcze jedną notkę o miłości, opuściłabym Twojego bloga.



Pisownia 3/5

"Byłoby zafajnie wesoło" - "zajafnie"? Nie brzmi to najlepiej.

"narazie" - powinno być "na razie"

Niczego więcej nie wyłapałam. Word też nie.



Ramki 5/5

Statystyka, menu, szeroka lista - wszystko, czego trzeba. Nawet można zobaczyć jakiej muzyki słuchasz, a za to masz u mnie duży plus.



Informacja o autorze 4/5

Bardzo mi się spodobało "about me". Ciekawie napisane. Chcę się zostać na dłużej i poznać Cię przez posty. Początek wybitnie przypadł mi do gustu, gdyż przypomniał mi broszurkę o głupawce stworzoną rok temu z kumpelą Smile. Brakuje mi jedynie informacji ile masz lat. Strasznie jestem tego ciekawa.



Bonus 4/5

A dam Ci go za podstroję z muzyką. Co prawda średnio mi się podoba muzyka jakiej słuchasz, ale miło że masz taką zakładkę Smile.





Podsumowanie:

42/55

Dobry (4)
Pon Lut 08, 2010 20:26 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wyidealizowanaa



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 1621
Skąd: Oslo

Post Odpowiedz z cytatem
Mi w sumie żaden styl dziewczyn się nie spodobał. Jakoś tak brakuje mi coś od nich w nim i mało piszą o postach, ale cóż, moja pewnie też nie była lepsza. Jeśli miałabym wybrać jedną z nich wzięłabym Miki.

_________________
''Hell is empty and all the devils are here. ''
Pon Lut 08, 2010 20:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger Nazwa Skype
kermit.



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 2927
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Jestem bardzo krtyczna jeśli chodzi o ocen. Szczerze mówiąc (pisząc) mnie także wydaje mi się, że dziewczyny piszą za mało w podpunkcie ,,Posty''. Jeśli miałabym kogoś wybrać to wybrałabym Casis ;.

_________________
Problemem każdej egzystencji jest irytacja życiem...

Ostatnio zmieniony przez kermit. dnia Wto Maj 25, 2010 20:59, w całości zmieniany 1 raz
Pon Lut 08, 2010 21:03 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anonimowa94



Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 667
Skąd: Poznań

Post Odpowiedz z cytatem
A ja mam dylemat. W ogóle to się mało trochę rozpisały... Mam wrażenie, że nie przyłożyły się do końca xp Mikę odrzucam, nie podoba mi się jej styl. Casis lub Panna Wredna, przy czym skłaniałabym się do tej drugiej.

_________________
"Możesz zdobyć świat, lecz to będzie tylko świat, tylko świat. Nie barwy, które kolorowy niesie wiatr"
Pon Lut 08, 2010 21:56 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Eir



Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 820
Skąd: Krosno

Post Odpowiedz z cytatem
Szczerze? Żadna z tych ocen nie była jakoś specjalnie dobra.

Pierwsze, co rzuca mi się w oczy to fakt, że, o zgrozo!, we wszystkich ocenach pojawiło się po kilka uśmieszków.
Po drugie, bardzo mało napisane w kategorii posty - chociaż nie mówię, że ja w swojej próbnej ocenie napisałam więcej!
Po trzecie, we wszystkich ocenach (szczególnie dwóch pierwszych) udało mi się wyłapać błędy.
Czyli, jeśli miałabym wybrać, to ocena trzecia - Panna Wredna Egoistka.

_________________
Suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
Pon Lut 08, 2010 22:10 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
kermit.



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 2927
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
wiem, wiem xd ogólnie jakoś kiepsko im poszło, nieprawdaż?

_________________
Problemem każdej egzystencji jest irytacja życiem...
Pon Lut 08, 2010 22:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Merci
Szefowa


Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 905
Skąd: Wrocław

Post Odpowiedz z cytatem
ja z kolei odrzucam Casis, bo popełnia błędy, np. nie zawsze stosuje zmiękczenia.
Wto Lut 09, 2010 12:40 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wyidealizowanaa



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 1621
Skąd: Oslo

Post Odpowiedz z cytatem
Jakoś nie przypadły mi dziewczyny do gustu ;d Te buźki i w ogóle. Tak napisały to na ''odwal się'' jakby z przymusu.

_________________
''Hell is empty and all the devils are here. ''
Wto Lut 09, 2010 13:37 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger Nazwa Skype
Merci
Szefowa


Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 905
Skąd: Wrocław

Post Odpowiedz z cytatem
No ja też jestem takiego zdania.. ;]
Wto Lut 09, 2010 13:43 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Eir



Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 820
Skąd: Krosno

Post Odpowiedz z cytatem
Hmm... dziewczyny same wybierały blogi do oceny?

A może dać by im do oceny po jeszcze jednym blogu, wybranym przez nas? Albo nie wiem co... Bo te oceny nie były zbyt dobre... Delikatnie mówiąc.

Tak naprawdę, to tym razem jedna z nich "wygrałaby" nie dla tego, że poradziła sobie dobrze, tylko dlatego, że pozostałe wypadły gorzej niż źle.

Według mnie zdecydowanie odpada Miki - wielokropki składające się z dwóch kropek i brak przecinków przed "że" (najprostsza możliwa zasada!) zdecydowanie nie działają na korzyść...

_________________
Suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
Wto Lut 09, 2010 15:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
wyidealizowanaa



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 1621
Skąd: Oslo

Post Odpowiedz z cytatem
Według mnie to dobry pomysł ;d

_________________
''Hell is empty and all the devils are here. ''
Wto Lut 09, 2010 15:34 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger Nazwa Skype
Sayuri



Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 800

Post Odpowiedz z cytatem
Eir napisał:
Według mnie zdecydowanie odpada Miki - wielokropki składające się z dwóch kropek i brak przecinków przed "że" (najprostsza możliwa zasada!) zdecydowanie nie działają na korzyść...

Za to przecinki są przez "i" czy "oraz". Laughing
Nie chciałabym się wtrącać, w końcu nie jest... "czynną" częścią Wrednych, ale Miki zdecydowanie odpada.

Odniosłam wrażenie, że dziewczyny nie pisały tego szczerze, ale chciały być miłe, podlizać się, nie wiem...
W każdym razie, tak jak Wam, nie spodobał mi się styl pisania dziewczyn. Nie rozpisały (eej, ja pisałam dużo nie nie? xD) i ogólnie nieee...
Moim zdaniem, jeżeli nie jest to konieczne to nie przyjmować żadnej z dziewczyn i poczekać na kogoś serio wartego zachodu. ;p

Tyryryr. Poza tym się przyznam, że tęsknię troszeńkę za Wam dziewczęta. Tzn. za ocenialnią, ocenianiem, ale raczej nie mam na to czasu, a nie chcę zawieść. ;<
Wto Lut 09, 2010 17:11 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Wto Lut 09, 2010 17:11
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum O-ocenialnia Strona Główna » Oceniające Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 82, 83, 84  Następny
Strona 1 z 84
Skocz do: 
Szybka Odpowiedź
Użytkownik:


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

O-ocenialnia  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online